cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
21 075 ogłoszeń
Od najnowszych
21 075 ogłoszeń
540 000 zł9 387 m² 57,53 zł/m²
2 450 000 zł1 019 m² 2 404,32 zł/m²
659 000 zł2 548 m² 258,63 zł/m²
3 600 000 zł658 m² 5 471,12 zł/m²
350 000 zł2 701 m² 129,58 zł/m²
1 680 000 zł105 m² 16 000 zł/m²
339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²
377 900 zł2 010 m² 188,01 zł/m²
540 000 zł81 m² 6 666,67 zł/m²
120 000 zł2 100 m² 57,14 zł/m²
2 475 000 zł4 500 m² 550 zł/m²
830 000 zł50,12 m² 16 560,26 zł/m²
3 800 000 zł3 132 m² 1 213,28 zł/m²
630 000 zł207 m² 3 043,48 zł/m²
790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²
149 000 zł2 200 m² 67,73 zł/m²
250 000 zł3 100 m² 81 zł/m²
479 000 zł60,60 m² 7 904,29 zł/m²
2 600 000 zł172,41 m² 15 080,33 zł/m²
1 564 400 zł195,55 m² 8 000 zł/m²
1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²
389 000 zł701 m² 554,92 zł/m²
5 200 000 zł6 255 m² 831,33 zł/m²
179 000 zł2 229 m² 80,31 zł/m²
747 000 zł74,12 m² 10 078,25 zł/m²
979 000 zł51,20 m² 19 121 zł/m²
Rynek pierwotny
695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²
299 000 zł1 082 m² 276,34 zł/m²
229 000 zł55 m² 4 163,64 zł/m²
340 000 zł2 500 m² 136 zł/m²
2 982 000 zł852 m² 3 500 zł/m²
902 000 zł33,02 m² 27 316,78 zł/m²
5 000 000 zł884,76 m² 5 651,25 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia