dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

777 000 zł62,05 m² 12 522,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Designerski 3-pokojowy apartament z tarasem w centrum Zatoru! Poszukujesz wyjątkowego mieszkania urządzonego pod klucz z dbałością o każdy szczegół? Świetnie trafiłeś! Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 860 zł57,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,8 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

883 630 zł8 033 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne 8033 m nowy targ | inwestycja długoterminowa | potencjał zmiany przeznaczenia twój kawałek natury Z perspektywą wzrostu wartości Na sprzedaż zespół działek rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł380 m² 2 102,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:683 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż: dom z potencjałem inwestycyjnym w Jawiszowicach Jawiszowice, ul. Trzciniec, działka nr 837/1 Województwo Małopolskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 493 zł61,19 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do mieszkania dostaniesz miejsce postojowe w garażu podziemnym za 0 zł! Mieszkanie posiada prywatny, duży (prawie 40m ) ogród z tarasem od strony południowo-zachodniej, co sprawi, że.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,53 m² 17 747,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis Z przyjemnością prezentuję nowoczesne i stylowe mieszkanie z dużym ogrodem, położone w nowej inwestycji przy ul. Piltza na Ruczaju. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 831 m² 215,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

18,31 ara Tarnów-Krzyż ul. Papuszy. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 18,31 ara, położoną w cichej i zielonej części Tarnowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł76,71 m² 4 875,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:529 m²

Nieruchomość Na sprzedaż oferowana jest komfortowa połowa domu o powierzchni 76,71 m , 1 piętro, położona w spokojnej części Jawiszowic, blisko centrum miejscowości. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł84 m² 32 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 83,87 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Cena: 2 690 000 zł. Apartament został wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł3 713 m² 158,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana we wsi Przeciszów koło Zatora o powierzchni 3713 m2. - zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. - media: woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 507 zł59,97 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 870 zł65,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trafiłeś idealnie.Nieważne czy szukasz mieszkania dla siebie czy też pod inwestycje - to mieszkanie będzie idealne zarówno dla rodziny, pary jak również jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych- dom murowany z cegły do remontu (wymieniono dach i okna oraz odwodnione budynek) oraz dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 200 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,3200 ha położoną w miejscowości Banica, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki, woj. małopolskie. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł7 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 74 arów położoną w miejscowości Męcina w gminie Limanowa. Istnieje możliwość jej podziału i nabycia mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,61 m² 16 782,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie położone przy ul. Kątowej w jednej z najbardziej strategicznych i pożądanych inwestycyjnie lokalizacji w Krakowie. Idealne pod wynajem zarówno długoterminowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 013 m² 91,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*zdjęcia należą do właściciela oferty Działka budowlano - rolna w pobliżu Zamku Tenczyn Działka budowlano-rolna o powierzchni 2013 m 2 w kształcie trapezu o wymiarach: 24.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 791 zł25,31 m² 18 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 794 m² 150,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 17,94 arów położona przy drodze publicznej asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości 20m. Media: prąd, gaz, woda w drodze. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

11 800 000 zł2 781,46 m² 4 242,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

1. Oznaczenie nieruchomości Numery działek: 635, 433/8 , 433/9, 433/10, 433/16, obręb ewidencyjny: zakliczyn Adres: ul. Grabina 10 2. Szczegółowy opis nieruchomości Położenie, uwarunkowania terenu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł745 m² 845,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| atrakcyjna cena - znacznie poniżej wyceny rzeczoznawcy pilna sprzedaż - cena do negocjacji oferta na wyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość komercyjną z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł166 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Tylko U nas! - Zawada - najpiękniejsza widokowo wieś na Górze św. Marcina Dom idealny do zamieszkania dla rodzin z dziećmi: -Położony w pięknym, spokojnym, ustronnym miejscu ale nadal.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł24,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kraków, stare miasto ul. Szlak tylko U nas W notus W sercu Starego Miasta, w otoczeniu klimatycznych ulic i miejskiej energii, znajduje się przestrzeń dla tych, którzy potrafią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje sprzedaży działkę budowlaną, która łączy w sobie prywatność, bliskość natury i nowoczesne sąsiedztwo. Powierzchnia: 13,5 ara (1350 m) Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł109 m² 9 128,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy tylko 6 domów na kameralnym osiedlu Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, usytuowane w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł49,85 m² 14 643,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

homfi prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż Wyjątkowym atutem mieszkania jest duży zielony taras o powierzchni 17 m2 lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim | 63,92 m | 5 piętro | Garaż podziemny | Komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 000 zł105 m² 11 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowy apartament dla rodziny W zielonych opatkowicach Rekuperacja | 5 pokoi | Osiedle zamknięte | Jasne wnętrze | Dla rodziny | Cisza i spokój | dobry dojazd do centrum Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,35 m² 8 276,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 51,35 m2 położony w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia typu open-space, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Kraków, bieżanów - Prokocim ul. /Kurczaba - 3 pokoje / 55m2 + balkon loggia + parking / Obok Park Dolina Kurczaba / do wejścia tramwaj Prokocim - 5 min We speak english Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Podgrodzie! w bardzo dobrej lokalizacji- wszystko pod ręką. -Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9 arów, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł363,40 m² 9 628,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w dzielnicy Wola Justowska w Krakowie przy ul. Poręba. Eng below Dom zaprojektowany o powierzchni 363,4 m2 jest położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

135 500 zł3 000 m² 45,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 30 arów położona w miejscowości Bobowa. Nieruchomość usytuowana w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W gminie gręboszów - do zamieszkania całorocznego lub pod rekreację - 8,5km nowy korczyn, 85km kraków. Oferujemy do sprzedaży dom po gruntownych pracach remontowych, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł85,44 m² 11 821,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

0% prowizji dla Kupującego. Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu od pierwszej prezentacji aż po odbiór kluczy. Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stryszowa. Działka budowlano-rolna o pow. 63a (6300m2) w m. Stryszowa, gmina Gdów, w tym 16,7a terenu budowlanego. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach ok. 34,5 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39,42 m² 18 264,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE BOGATEJ POD WZGLĘDEM HISTORYCZNYM I ARCHITEKTONICZNYM OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI.

Szczegóły ogłoszenia

824 160 zł5 151 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o łącznej pow. ok. 51,51 a, usytuowaną wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, z całorocznym dojazdem. Opis dodatkowy: powierzchnia: ok.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł283 m² 15 865,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:435 m²

Emmerson prezentuje: wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 283 m2 (użytkowej 180m2), położony w centrum Zakopanego (ul. Nowotarska) Działka o powierzchni 435 m2, ogrodzona.