dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

356 000 zł1 132 m² 314,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z warunkami zabudowy szaflary, bór | 1132 m | podhale idealne miejsce na dom W górach lub inwestycję spokój, widoki I doskonała lokalizacja Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,82 m² 5 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania 2 środkowe domy wolnostojące zlokalizowane w pięknej okolicy blisko jezior, lasu i skałek. Domy o powierzchni całkowitej 183,82 ( 124,66 powierzchni użytkowej) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 120 zł52,20 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W cenę mieszkania jest wliczone miejsce postojowe w garażu podziemnym. Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 748 m² 114,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w obszarze Pasma Jałowieckiego na terenie gminy Stryszawa. Z dala od miejskiego zgiełku, w terenie o małej intensywności zabudowy, z panoramą na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Portowej | Zabłocie | Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł50,39 m² 21 829,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w sercu Starego Podgórza w Krakowie, przy ul. Kalwaryjskiej. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno - leśna W bezpośrednim sąsiedztwie działek budowlanych, mędrzechów powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w szóstej linii zabudowy przylegającą.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł4 960 m² 261,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna D ziałka budowlana W sieprawiu - 49,5 A Proponujemy do sprzedaży atrakcyjna działkę budowlana o powierzchni ok. 4950 m2 w Sieprawiu. Usytuowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Boczów (gmina Łapanów). To dobra propozycja dla osób, które chcą wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 075 650 zł71,71 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Privatehousebrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego. Oferta dostępna tylko U nas! zakup od dewelopera - bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 440 zł38,84 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 004 zł65,46 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł34 m² 17 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , znajdujące się na 2 piętrze w 5-piętrowym w nowym wybudowanym budynku przy Josepha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł134,41 m² 5 572,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości fenig- home oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej części Zawady (gmina Myślenice). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

1 950 000 zł262 m² 7 442,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam na Dzień Otwarty w dniu 16 maja- (sobota) w godzinach 11 do 13. Proszę o wcześniejszy kontakt celem rezerwacji godziny prezentacji. Podczas Dnia Otwartego poznaj szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 661 zł51,42 m² 14 268,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 960 zł62,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 62m2 mieszczące się na IV piętrze ( poddasze) wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł7 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| przedmiotem sprzedaży jest teren rolno-leśny o powierzchni 76 arów położony w miejscowości Kasina Wielka, gm. Mszana Dolna w sąsiedztwie lasu zlokalizowanego na zboczach góry Ćwilin.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mintproperty ma przyjemność przedstawić działkę o powierzchni ponad 1300 m2 w miejscowości Zawada w gm. Myślenice. Zgodnie z mpzp cała działka jest budowlana. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł208 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Szaflary na pograniczu z Nowym Targiem, który łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł4 259 m² 1 406,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej Z projektem witów - obiekt handlowo-usługowy lokalizacja : Witów Miejscowość: witów, gmina Kościelisko Doskonała lokalizacja w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł11 500 m² 91,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 11,5 ar - ul. Petrażyckiego kraków sidzina N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 11,50 ar. w Krakowie przy ul. Petrażyckiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka usługowo-budowlana, na co dzień użytkowana jako rekreacyjna! tgqphd|[] tgqphd|[] Szukasz miejsca, które łączy potencjał biznesowy z prywatną oazą spokoju? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 970 000 zł131 m² 22 671,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy ekskluzywny apartament usytuowany w Krakowskich Bronowicach. - świetna lokalizacja - dobrze skomunikowane (autobus, tramwaj i kolejka.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł84 m² 11 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wyjątkowe miejsce położone na polanie w lesie. Działka o powierzchni 71 arów sąsiaduje bezpośrednio z lasem. Nieruchomość zabudowana jest domem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 888 zł44,88 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł2 800 m² 2 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

28 arowa działka pod usługi prądnik czerwony! objęta planem zagospodarowania Okolice ulicy Strzelców. Media w drodze, sąsiedztwo bloki i obiekty komercyjne. Usytuowanie w I linii.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 100 m² 435,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania świetnie położone działki budowlane w miejscowości Golkowice. Działki o łącznej powierzchni 31 a, teren w całości przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 556 zł53,08 m² 30 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 600 zł68,28 m² 22 973,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 400 m² 261,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z widokiem na Tatry Wielka Góra, waksmund uwaga: trwają prace nad uzyskaniem warunków zabudowy na budynek mieszkalny. Lokalizacja: waksmund k. Nowego Targu, ul. Wielka Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130,94 m² 6 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Z przyjemnością prezentujemy przestronny, 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim podwyższonym. Jeśli szukasz spokojnego miejsca do życia ta alternatywa jest dla Ciebie. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,88 m² 14 655,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o pow. 52,88 m na Osiedlu Kolorowym w Nowej Hucie. To naprawdę wyjątkowe miejsce - pełne światła, przestrzeni i pozytywnej energii.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł316 m² 2 813,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Do sprzedania słoneczny i niezwykle przestronny dom wolnostojący, o powierzchni ok. 316 m2, usytuowany na ogrodzonej działce budowlanej o powierzchni ok. 12 ar (1239 m2), zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36,10 m² 14 127,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kliny ul. Anny Szwed - Śniadowskiej 36.1m2 kawalerka Nowe Bud Do wejścia Lux Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 36.1 m,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 187 m² 294,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Mogilany | 2 min do Zakopianki Szukasz działki pod dom lub inwestycję z realnym potencjałem zabudowy? Zależy Ci na spokojnej lokalizacji, ale z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

3 517 275 zł101,95 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowej, prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się i doskonale skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł65 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu inwestycję złożoną z dwóch budynków z miejscami parkingowymi do wyboru jest kilka konfiguracji mieszkań. Bezczynszowe. Planowany czas zakończenia do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 000 m² 36,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! smart Property prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 40 ar, położoną w Gosprzydowa, gmina Gnojnik. Przeznaczenie Według Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł49,27 m² 12 380,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026