dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

639 000 zł46,40 m² 13 771,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Kliny, ul. Borkowska. Starannie wykończone 2 pokojowe mieszkanie - 46,40 m 2 , z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2003 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł98 m² 2 540,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Doskonała okazja dla osób kochających naturę, piękne pejzaże oraz bliskość natury. Na sprzedaż dom położony w malowniczej Paleśnicy, jest to idealne miejsce jeśli kochacie świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł118,08 m² 11 856,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

! do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (lokal mieszkalny) o pow. użytkowe j 118,08m2 + strych do adaptacji (po podłogach około 25m2 ) , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł42,48 m² 15 254,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i wschodnią ekspozycją, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Ruczaju. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł3 761 m² 425,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 37,61 ara zlokalizowana w Zielonkach, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona w I.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 200 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam państwa do zapoznania się z tak malowniczą jaką jest miejscowość Grywałd, działka znajduje się na wzgórzu wśród zieleni, oraz otoczona zagrodą dla danieli, można tutaj odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,98 m² 17 351,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mint Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 37,98 m2 położoną przy ul. Żółkiewskiego w dzielnicy Grzegórzki.Nieruchomość usytuowana jest na parterze zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe 48 m2, po generalnym remoncie, jasne i słoneczne ( wschód- zachód). W skład mieszkania wchodzi: salon (duży pokój) 20m2 mały pokój (sypialnia) 12m2 kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,50 m² 22 900,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowy apartament w centrum Krakowa Rakowicka / Śródmieście Oferujemy na sprzedaż komfortowy, dopracowany w detalach apartament położony w ścisłym centrum Krakowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł105,71 m² 7 558,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi | 105,71 m | balkon | miejsce postojowe | nowe osiedle Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105,71 m z balkonem, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w zielonej i spokojnej części Krakowa Podgórze (pogranicze Ruczaju i Borku Fałęckiego), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł640 m² 1 560,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro nieruchomości Imperium z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, parterowego budynku komercyjnego o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarnów, ul.Starodąbrowska Dlaczego warto mieszkać na 9 piętrze ?- fantastyczne widoki, mniej hałasu z ulicy i otoczenia, większa prywatność- dużo słońca!- do sprzedania nowoczesne 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł97,39 m² 19 498,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m m2 + antresola 37,39m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Dębnikach. Lokalizacja: imperial.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł779,29 m² 3 464,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący w Andrychowie z dużym ogrodem. Dom został zbudowany w 1997r. na działce o powierzchni 25,03 ar. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 779 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł58 m² 6 362,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży partycypacji w tbs przestronnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58 m , z możliwością wydzielenia dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł7 427 m² 299,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Radziszowie koło Krakowa województwo małopolskie Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Radziszowie o powierzchni 7427 m 2 , w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł96,24 m² 15 586 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Jugowice dwupoziomowe mieszkanie! o wysokim standardzie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Poziom I: przestronny, klimatyzowany (klimatyzacja kanałowa) salon z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł121 m² 5 743,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w nowoczesnym, dwulokalowym budynku, posadowione na działce o powierzchni około 550 m2 zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Zgłobice. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 605 zł71,49 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Podgórzu Duchackim przy ul. Badurskiego Lokalizacja: lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, wygodny dostęp do komunikacji miejskiej oraz rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 428 zł39,63 m² 18 506,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na zabłociu Bez prowizji i podatku pcc 2% - bezpośrednio od dewelopera! Zabłocie, kraków - ul. Pana Tadeusza / ul. Portowa Spokojna okolica, blisko Bulwarów Wiślanych i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł124 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: garaż, miejsca postojowe, ogródek, taras; w pobliżu: przedszkole, sklepy, szkoła; rozkład: do własnej aranżacji, dwupoziomowe, korzystny układ, słoneczne, ustawne, widokowe; standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 004 429 zł59,61 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł800 m² 481,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cholerzyn Gmina Liszki blisko Krakowa, ok 1,5 km od Zalewu w Kryspinowe - do sprzedania działka budowlane o powierzchni 8arów ara. Do zabudowy budynkami w układzie wolnostojącym lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł76 400 m² 35,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam, na sprzedaż działka inwestycyjna położona nad jeziorem w miejscowości Radłów, gmina Radłów, powiat tarnowski, województwo małopolskie. Nieruchomość nie posiada aktualnego planu.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł54 m² 17 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej ciekawych ofert znajdziecie państwo na: WYJĄTKOWA OFERTA - OKOLICA BULWARÓW WIŚLANYCH I PARKU DĘBNICKIEGO NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,37 m² 20 034,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ujejskiego, dzielnica Zwierzyniec. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 157 zł35,45 m² 17 860,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 840 zł65,80 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł33 m² 21 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecamy! fajne mieszkanie W sercu kazimierza! idealne na inestycje! Posiadamy do sprzedaży mieszkanie z niezależnym wejściem o powierzchni 33 m2 na ul. Brzozowej - Kazimierz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł154,55 m² 8 405,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Ostatni wolny dom!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (formalnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,60 m² 13 349,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jasne oraz przestronne 3 pokojowe mieszkanie O powierzchni 63,60 M2 W cichej I spokojnej okolicy znajdujące się W miejscowości modlnica przy ul. Wierzbowej oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa na dużym osiedlu mieszkaniowym w Chrzanowie o powierzchni 1112 m2. Opis: - działka o wymiarach około 18m na około 60 m. Dłuższym bokiem przylega do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 335 000 zł76,84 m² 17 373,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Królowej Jadwigi w Krakowie, na 3 piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2001 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł137 m² 3 832,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 700 m²

Szukasz domu w bardzo cichej i spokojnej lokalizacji? Zależy Ci na zieleni, nieuciążliwym sąsiedztwie a zarazem na bardzo dobrym dostępnie komunikacyjnym? Chcesz zainwestować swój.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł4 547 m² 12,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położona w Tarnowie woj. małopolskie przy ul. Rudy Młyny. Działka o pow. 45,47 ara. Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 500 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 15ar położona w Wojnarowej (gm. Korzenna)- około 20 minut od Nowego Sącza. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł18,47 m² 24 634,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

W ofercie do sprzedaży umeblowana i wyposażona mikrokawalerka o powierzchni 18,47 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Kątowej. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szanowni Państwo, posiadamy w ofercie na sprzedaż nieruchomość w Miechowie. Działka 25 ar, położona w spokojniej i bardzo kameralnej okolicy. Obszerny plac z lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 000 zł4 600 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Do sprzedania biurowiec do wykończenia, ocieplony, wytynkowany z parkingiem. Na parterze otwarta przestrzeń idealna pod handel o pow. 1000 m2. Budynek jest wytynkowany , można podłączyć się.