dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

499 000 zł133 m² 3 751,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena 499 000zł! Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w miejscowości Racławice gmina Biecz o powierzchni 133 m2 usytuowany na 6 arowej działce. W skład domu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mint property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń. Mieszkanie przy ul. Michała Bobrzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł2 100 m² 445,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! - do sprzedania bardzo ładną (widokową) działkę budowlaną 2100m2 (21 arów) w Zabierzowie (powiat Krakowski). Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 066 m² 150,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Imperium o powierzchni 1066 m2, idealne dla osób ceniących ciszę i walory przyrodnicze. Działka położona bezpośrednio przy mało uczęszczanej drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona przy ul.Paleckiej w Lanckoronie działka rolna o powierzchni 49,63. Działka w kształcie prostokąta 25m x 189m. Media: woda, prąd i gaz po drugiej stronie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł10 643 m² 230,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa położona jest w województwie małopolskim, powiecie Miasto-Tarnów, mieście Tarnów, obrębie nr 274 u zbiegu ulic Ogrodowej i Sportowej, w południowo.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 300 m²

Murowany , parterowy dom w dobrym stanie technicznym Sąsiedztwo lasu, tereny nieskażone przemysłem , ciche , spokoje miejsce Duża działka, 1.83 ha i budynek gospodarczy Lokalizacja - Szerzyny (.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 040 m² 355,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10.40 a w całości teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 435 000 zł102,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m z dwoma balkonami, położone na III piętrze kameralnego budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 090 zł78,83 m² 21 401,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i Kazimierza Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. około 15 arów w miejscowości Iwanowice Włościańskie, gm. Iwanowice. Działka płaska w kształcie zbliżonym do trapezu, o wym: 25m /40m /.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł80 m² 4 337,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:261 m²

Dom częściowo do remontu w doskonałej lokalizacji, kilkadziesiąt metrów od płyty rynku w Zatorze. Idealny temat pod wynajem krótkoterminowy. Lokalizacja: zator to świetny punkt wypadowy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł887 m² 349,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska , kształtna działka budowlana o pow. 887 m2, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest do prostokąta o szerokości ok.24m. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł38,50 m² 18 675,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w budynku na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Lokal wymaga remontu, co daje doskonałą możliwość aranżacji wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

828 600 zł55,24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament z ogrodem nowoczesny styl i komfort w sercu Opatkowic! Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje stylowy apartament z elektrycznym kominkiem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 620 m² 554,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-rolna o pow. ok. 16,2 ara (ok. 9 arów części budowlanej ) zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki. Działka nachylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł581 m² 1 703,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Mint Property oferuje na sprzedaż kamienicę położną na działce o powierzchni 11,7 ara w samym centrum Wadowic. Łączna powierzchnia to 581 m2 - część handlowo-mieszkalna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Brzozówka - koło Tarnowa - potencjałem jest dom mieszkalno - usługowy; na działaność medyczną lub inną- dom w stanie surowym zamkniętym o pow. 300 m2 - świetna lokaliazcja, -.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł5 700 m² 108,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Krzyszkowicach gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną, widokową działkę o powierzchni 5700 m2 położoną w Krzyszkowicach gm. Myślenice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł100 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 753 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna na terenie miasta Limanowa. Działka o powierzchni 1753 m 2 częściowo zabudowana domem parterowym drewnianym do remontu oraz budynkiem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł11 303 m² 83,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 303 m²

Dom z dużą działką budowlaną w Sufczynie! Nieruchomość położona w Sufczynie, z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej dk 94, idealna dla osób poszukujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł54 m² 12 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis bez prowizji bez pcc 5 lat gwarancji dewelopera Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem, położone na 5 piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł160 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

DO sprzedaży dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchni ok. 122 mkw oraz powierzchni działki ok. 190 mkw + 2 miejsca postojowe Kameralna inwestycja z dużymi przeszkleniami sprawia iż dom.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 18 arów, położonej w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania o różnych powierzchniach w Sercu Krowodrzy. Mieszkanie nr 3 pow 67,38 m2 ,piętro 1 - 3 pokoje, pokój dzienny ma ponad 35 m2 powierzchni, balkon ok 8 m2. W tej inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 139 zł84,98 m² 10 439,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cztero-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,98 m2 w świetnej cenie. 0% Wynagrodzenia dla biura!brak pcc! Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim Inwestycja: przedstawiam inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone w zielonej i cichej okolicy na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł2 999 m² 280,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana szaflary centrum | warunki zabudowy | 2999 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Szaflary (powiat nowotarski, woj. małopolskie) o powierzchni 2999.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 557 m² 115,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1 557 m , o kształcie zbliżonym do prostokąta i płaskim ukształtowaniu terenu, położona w malowniczej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł6 773 m² 103,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam do sprzedania działka budowlano rolna przy głównej drodze w Dzianiszu szerokość działki około 19m prąd na działce, po drugiej stronie drogi sieć gazowa około 1100mkw to cześć.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł65,57 m² 11 499,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje | Bronowice Małe | os. Złota Podkowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bronowicach Małych. Lokalizacja Budynek wybudowany w 2010 r. znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

922 676 zł46,18 m² 19 979,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 46,18m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *dwiema sypialniami *łazienkę Obecnie apartament jest wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 834 125 zł146,73 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł178 m² 9 831,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

| do sprzedania atrakcyjny dom w Lusinie. Przedstawiana oferta sprzedaży to dom jednorodzinny usytuowany przy bocznej drodze, w bardzo dogodnej lokalizacji w miejscowości Lusina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 968 m² 124,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona wysoko na terenie miejscowości Zawoja. W otoczeniu nieruchomości występują duże kompleksy lasów, przez które prowadzą szlaki turystyczne piesze i ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł35 m² 13 514,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa Huta / Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku - 1 pokój + widna kuchnia + piwnica | po remoncie forma Estates oferuje na sprzedaż po generalnym remoncie 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja nj investment ma przyjemność zaprezentować nietuzinkową propozycję kawalerki zlokalizowanej w centrum Libiąża, przy ulicy Urzędniczej 1 - mieszkanie po generalnym remoncie. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł230,03 m² 13 911,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty. Dom wolno stojący na osiedlu domów jednorodzinnych w Czyżynach o pow.: 230,03 m 2 , na działce - 665 m 2. Przestronny, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 000 zł73,50 m² 14 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , w kameralnym budynku na Ruczaju. Nasza inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury, spokojnego otoczenia i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 227 m² 113,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 862 w Ryczówku Gm. Klucze Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1227m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ryczówek leżącej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 858 zł76,34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.