dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

999 000 zł81 m² 12 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Myślenicach - na Zarabiu. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 86 arów, położona w miejscowości Długołęka Świerkla (gmina Podegrodzie). Powierzchnia: 57 arów - teren budowlany (mpzp: mu1 - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-rolna z widokiem na Jezioro Rożnowskie Tabaszowa, gm. Łososina Dolna Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1474 m położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł88,80 m² 14 076,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Lokal mieszkalny o powierzchni 88,80 m na ul. Narzymskiego w Krakowie. Prezentujemy w ofercie sprzedaży wyjątkową nieruchomość. Lokal mieści się na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

10 744 500 zł165,30 m² 65 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Krakowie Kościuszki, realizowanej przez renomowanego dewelopera dasta. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

50 arów z widokiem, cisza i świetna lokalizacja Krużlowa Wyżna Szukasz miejsca pod dom w otoczeniu zieleni, z pięknym widokiem i szybkim dostępem do centrum? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 975 zł71,15 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z tarasem na północy Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w V- piętrowym bloku przy ul. Łepkowskiego - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł35,50 m² 13 943,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja - umowa przedwstępna 2 pokoje 35 m | 10 piętro | panoramiczny widok | Osiedle Kazimierzowskie | Kraków Jasne i przytulne | świetne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 64 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice. Lokal jest gotowy do odbioru na już. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 481 941 zł82,79 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kraków, swoszowice, ul. Petrażyckiego - 2 pokoje / 49,5 m2 + oddzielna kuchnia + balkon typu loggia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego przestronnego 2 - pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł99,60 m² 4 718,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:494 m²

Lokalizacja : Maków Podhalański - to niewielka, zaciszna miejscowość, położona w malowniczym Beskidzie Makowskim w dolinie Skawy w powiecie suskim województwa małopolskiego, znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,50 m² 8 149,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w systemie Steico o powierzchni użytkowej 69,5 m 2! Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości laskowa , gmina Laskowa, powiat limanowski.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 250 m² 176 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 12,5 ara (około 4 arów części budowlanej oraz około 8,5 ara części siedliskowej) zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka lekko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: robert *510* 297 *341 / English version below! Oto Alternatywa 2 pokoje po generalnym remoncie | 38 m | Ugorek | Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania lub idealnego pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 000 zł111,29 m² 15 500,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż, dzielnica Prądnik Biały, ul. Podkowińskiego / Radzikowskiego. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 111,29 m Lokalizacja: parter w 4-piętrowym bloku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka widokowa o pow.9,7a położona na lekkim wzniesieniu w malowniczej części miejscowości Radziszów. Nieruchomość o wymiarach 34x29 dająca duze możliwości zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 743 zł85,58 m² 12 499,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie blisko centrum, ale bez miejskiego hałasu - Czyżyny teraz promocyjna cena - nie odkładaj decyzji w nieskończoność! Zakup bez prowizji i podatku pcc, płacisz tylko za mieszkanie. Za.

Szczegóły ogłoszenia

766 000 zł39,94 m² 19 178,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem budynek z 2024 roku gwarantuje niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł63,13 m² 11 326 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w cichej i zielonej okolicy, zaledwie 20 minut od centrum Krakowa! Na sprzedaż: mieszkania z ogródkiem 4 pokojowe w Podłężu blisko Krakowa Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł25 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w części.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41,84 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł180 m² 15 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wyjątkowa oferta - zmodernizowany i wykończony z klasą. ul. Królowej Jadwigi, wola Justowska, zwierzyniec obok ulice: emaus, piastowska, armii Krajowej To nie jest zwykły dom. To.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł4 215 m² 225,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Stróży o powierzchni 4217 m , idealna pod zabudowę domów jednorodzinnych dwulokalowych, dwukondygnacyjnych. W miejscowym palnie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56 m² 10 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 56 m | parter | Aleksandrowice, os. Pod Lipkami Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m , położone na parterze kameralnego, 1-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł37,89 m² 19 662,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,89 m , położony na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie dodatkowo wyposażone jest.

 

 

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 944 zł50,76 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł800 m² 86,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz zgrabnej działki budowlanej, z dobrym dojazdem oraz mediami? Myślę, że ta oferta przypadnie Ci do gustu. Na sprzedaż przedstawiam działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 243,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 380 zł64,30 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 727 zł30,49 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,49 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł132,30 m² 9 788,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera brak prowizji i podatku pcc! Pompa ciepła i rekuperacja w cenie! Zakończenie robót budowlanych III kwartał 2026 Opis inwestycji: osiedle Familijne IV,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł620 m² 782,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:tak

Bezczynszowy, duży lokal użytkowy z wielkim potencjałem! od zaraz Przedmiotem sprzedaży jest 1/2 budynku całe I piętro (dawny biurowiec Fabryki Maszyn) położonego przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:209 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty Do sprzedania stary dom, położony przy ulicy Wąskiej, odchodzącej od Rynku w Krzeszowicach. Nieruchomość wymaga totalnego remontu - uzgodnionego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,10 m² 12 459,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m 2 w okolicy ulicy Agatowej na osiedlu Złocień. To idealna lokalizacja dla rodzin oraz osób, które szukają swojego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,65 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum miasta z cisza, zielenią i spokojem kameralnego osiedla, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł8 300 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość dla wyjątkowego Klienta Brak sąsiadów i bliskość szlaków do wędrówek to tylko niektóre atuty tej nieruchomości. Dogodne położenie zapewnia możliwość skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania przepiękna działka budowlana położona W zalesiu golczowskim - Cicha ustronna okolica powierzchnia działki wynosi 927 m2. Działka w całości budowlana, szerokość około 23.

Szczegóły ogłoszenia

13 122 000 zł26 244 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjno-usługowa w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej. Specjalna Strefa Ekonomiczna pozwala przedsiębiorstwom, na skorzystanie z szeregu udogodnień takich jak ulgi podatkowe, czy.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 000 zł4 800 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej zlokalizowanej w Podłężu k. Niepołomic. To świetna propozycja działki inwestycyjnej z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł8 601 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę rolno siedliskową zlokalizowaną w miejscowości Babica, gmina Wadowice. Działka ma powierzchnię 86,01 ara, kształt prostokąta o wymiarach 233x35 metrów. Teren.