dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 035 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania wykończonego o powierzchni 37,80 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

767 584 zł46,24 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

2 253 312 zł94,78 m² 23 774,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania dwupoziomowego, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, antresoli o powierzchni 62,3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

874 941 zł70,22 m² 12 460 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł73,11 m² 25 441,12 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 73,11m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "apartamenty Novum" przy ulicy Rakowickiej 20C.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł93,40 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 93,4 m2 przy ul. Sosnowieckiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł25,66 m² 13 990,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje | 57 m | Wola Duchacka | ul. Klonowica | m. postojowe opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 112 zł45,64 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 112 zł45,64 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 112 zł45,64 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 200 zł34,74 m² 14 801,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat 72 000 zł komórka lokatorska gratis gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł70,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 70,9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 034 zł39,57 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 39,57.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł117,20 m² 12 542,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zielonki ul. Na Popielówkę 4-pokojowe mieszkanie z dwoma naziemnymi miejscami postojowymi Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni użytkowej 117,20 m . Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł122,71 m² 9 779,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Bibice (gmina Zielonki) - ul. Mokra 3-poziomowy, 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, balkonem i naziemnymi miejscami postojowymi Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Kraków Górka Narodowa ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, loggią i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 093 zł55,71 m² 12 459,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Opis [bezpośrednio od dewelopera] Z przyjemnością pomogę dobrać mieszkanie dopasowane do Państwa potrzeb oraz przedstawię szczegóły dotyczące rabatów dla pierwszych klientów! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 635 zł29,52 m² 14 418,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 416 zł29,36 m² 14 830,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zielonki ul. Na Popielówkę 4-pokojowe, 3-poziomowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 93,88.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł167,10 m² 11 071,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Bibice (gmina Zielonki) - ul. Królewska 2-poziomowy, 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, tarasem i garażem Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna 2-poziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł69,20 m² 10 765,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zielonki ul. Wiarusa czteropokojowe mieszkanie z komórką lokatorską oraz tarasem Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 69,2m , znajdujące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł67,10 m² 12 965,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Kraków Górka Narodowa ul. Macieja Słomczyńskiego trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kraków Górka Narodowa Stefana Banacha trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym podziemnym i naziemnym oraz komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54,01 m² 14 423,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kraków Prądnik Biały ul. Z. Glogera trzypokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 54,01m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29,10 m² 10 274,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Prądnik Biały okolice ul. Dożynkowej dwupoziomowe, dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna udział ze wskazaniem w trzykondygnacyjnym budynku z około 1980.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46,13 m² 14 090,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków Górka Narodowa ul. Słomczyńskiego dwupokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł165 m² 13 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Kraków - okolice ul. Białoprądnickiej - dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, działka 9,5a Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł32,25 m² 22 449,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż z rynku wtórnego lokal na nowej inwestycji Cyrhla Apartamenty. Inwestycja oddana w listopadzie 2024. Od grudnia wystartował najem krótkoterminowy, w tym również jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

806 250 zł32,25 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Zakopanem idealny jako drugi dom w górach + możliwość wynajmu Cena lokalu to cena netto. Vat wynosi 23%. Jest możliwość zwrotu vat. Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł87,27 m² 10 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament z rynku pierwotnego w kameralnym kompleksie położonym w spokojnej, zielonej części Kościeliska, z widokiem na Tatry i Giewont. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł64,45 m² 10 969,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Promocja na maj! 707.000 zł! Ostatni środkowy segment! Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 087 083 zł87,27 m² 12 456,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 105 zł87,27 m² 11 104,68 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł160 m² 4 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

Na sprzedaż prezentujemy państwu bardzo funkcjonalny 6 pokojowy dom o powierzchni 160m2 z wbudowanym garażem, na pięknej działce o powierzchni 806m2, położony w okolicach Bochni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł250 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaoferować do zakupu dom wolnostojący posadowiony na 7 arowej działce w Skawinie, przy ulicy Mikołaja Kopernika 38D, tuż obok Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Myślenicach ul Rzemieślnicza 7 - inwestycja Duża Manufaktura. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym (duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł113,65 m² 9 502,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Na sprzedaż: dom jednorodzinny w trakcie budowy w technologii szkieletowej (segment.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł41 m² 14 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa na osiedlu Piastów (mistrzejowice).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł47,21 m² 20 122,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Grzegórzeckiej 79C w Kraków, w nowoczesnej części dzielnicy Grzegórzki. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł59,15 m² 12 426,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Kraków, os. 2 pułku Lotniczego Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,15 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 814 m² 550,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2814m2 w całości usługowa wszystkie media w drodze dojazd do działki z dwóch stron plus dodatkowo wzdłuż boku 95m możliwośc zrobienia drogi obowiązujący miejscowy plan.