dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 034 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

21 034 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

767 584 zł46,24 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

682 428 zł42,92 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

989 679 zł70,19 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł187 m² 5 133,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam. Dom w Czarnym Dunajcu, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 187m2 i 132m2 powierzchni mieszkalnej. Każdy budynek posiada własny zjazd i niezależne media, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł909 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja- przysłop, tam stoją najpiękniejsze domy. Twój też może. Do sprzedaży działka o powierzchni 909 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na Przysłopie. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł500 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy działkę budowlaną o powierzchni 5 arów ( 500m ), położoną w miejscowości Zawoja, w kształcie zbliżonym do prostokąta, bokiem o długości 30 metrów przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 780 zł117,90 m² 7 351,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dom gotowy do wykończenia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej znajdującego się w inwestycji Osiedle Harmonia w Wieliczce. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 780 zł117,90 m² 7 351,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 780 zł117,90 m² 7 351,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

Prezentujemy Państwu domy wolnostojące w wyjątkowej inwestycji pod Krakowem - Skała - Minoga. Nowoczesna inwestycja gdzie cisza, natura i komfort spotykają się w jednym miejscu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł771 m² 252,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla tych co poszukują ciszy i bliskości natury. Z dala od drogi, od zgiełku i tłumów. Taka jest ta działka o powierzchni 771 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł2 908 m² 180,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja- przysłop, miejsce gdzie każdy chce mieć dom! Ta oferta jest dla kogoś kto ceni sobie ciszę i spokój. Wielkość działki zapewnia intymność zaś gabaryty pozwalają wybudować dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Nowoczesny apartament w sercu historii - Sucha Beskidzka Zaledwie kilka kroków od słynnej karczmy Rzym i malowniczego rynku, czeka na Ciebie miejsce, które łączy historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 211 m² 189,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 12 arów - Krzyszkowice, blisko Myślenic i Krakowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 12 arów , położona w malowniczej miejscowości Krzyszkowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 500 zł89,56 m² 15 581,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 588 000 zł235,37 m² 10 995,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:październik 2026

6-pokojowy dom jednorodzinny typu B', zlokalizowany na osiedlu "zielona Dolina" w Mnikowie, pod Krakowem. Parter 134,71 m wiatrołap 6,38 m hol 7,76 m pokój z an. kuch. 54,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 099 000 zł283,52 m² 10 930,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:październik 2026

6-pokojowy dom jednorodzinny typu D', zlokalizowany na osiedlu "zielona Dolina" w Mnikowie, pod Krakowem. Parter 183,99 m wiatrołap 8,90 m pokój 17,76 m hol 10,06 m schody 9,06.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 575 000 zł235,37 m² 10 940,22 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł220 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu wolnostojącego położonego na 9 arowej działce w gminie Zabierzów w miejscowości Bolechowice.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju ul. Bobrzyńskiego Mieszkanie: - dwa pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka, osobna toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł45 m² 17 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskich Grzegórzkach przy Al. Pokoju Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą, garderoba oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47 m² 12 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnie wolne domy! Osiedle "zielona Rączna" etap II to kameralna inwestycja 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położona w malowniczej podkrakowskiej miejscowości Rączna,.

 

 

 

Rok budowy:2024

Osiedle Mieszkaniowe Szklane Tarasy w Gorlicach to wyjątkowo nowoczesny kompleks składający się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznej ilości dziewięćdziesięciu komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 787 m² 171,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania bezpośrednio od inwestora dwie działki 3787 m2 (1002/7 i 1003/9) z prawomocnym pozwoleniem na budowę 7 domów jednorodzinnych, łączna powierzchnia inwestycji 553 m2. Zaplanowano.

 

 

 

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł28,79 m² 27 370,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kościelisko ul.Sobiczkowa 26a Budynek z 2025r (budynek odebrany przez PINB ) Na sprzedaż ekskluzywny dwupokojowy apartament o pow. 28,79m2 + 12m taras + 26m ogródek Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 034 zł104,23 m² 7 474,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według projektu "dom w klementynkach 2 R2", cenionego za funkcjonalność, nowoczesną bryłę oraz bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł42,60 m² 15 140,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na malowniczej ulicy Ariańskiej w Krakowie! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze trzypiętrowego budynku i ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł51,96 m² 14 799,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Są mieszkania, które od początku projektowane są pod szybkie życie. I są takie, w których po prostu dobrze się mieszka na co dzień. To jest właśnie ten drugi przypadek. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł25,66 m² 13 990,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje | 57 m | Wola Duchacka | ul. Klonowica | m. postojowe opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 200 zł34,74 m² 14 801,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat 72 000 zł komórka lokatorska gratis gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł70,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 70,9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 034 zł39,57 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 39,57.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł117,20 m² 12 542,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zielonki ul. Na Popielówkę 4-pokojowe mieszkanie z dwoma naziemnymi miejscami postojowymi Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni użytkowej 117,20 m . Jest to.