dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

1 700 000 zł500 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam dom wolnostojący, na działce 1290 metrów kwadratowych, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,93 m² 25 724,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 36,93 m , zlokalizowanego na Salwatorze przy ul. gen. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 190 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chochołów | gm. Czarny dunajec powierzchnia 1190 m Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Chochołowie. Działka usytuowana w otoczeniu tradycyjnej góralskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł12 055 m² 6,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjno-inwestycyjna 12 055 m krościenko nad dunajcem | teren zalesiony | potencjał przyszłości twoje miejsce wśród natury Z przestrzenią I możliwościami rozwoju Na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 795 m² 122,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad zalewem Skrzyszowskim prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m , położona w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł190 m² 10 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

***oferta na wyłączność ***do sprzedania kamienica tuż za Urzędem Miasta w Wadowicach. Nieruchomość została gruntownie wyremontowana, wymieniono instalacje, zamontowano nowe ogrzewanie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł69,83 m² 9 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:564 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna | stabilny dochód I komfort właściciela Laskowa | Zbocze góry Korab | Widok na Beskid Wyspowy | Model bezobsługowy | Widokowe działki | Bezpiecznie źródło dochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 622 752 zł103,36 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 103,36 m2 z ogródkiem o powierzchni 132 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł46,70 m² 16 809,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 46,70 m z potencjałem na 3 pokoje na Ruczaju. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,70 m , położone w kameralnej inwestycji na Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł4 400 m² 4,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości szczurowa gmina szczurowa Powiat Brzeski o powierzchni 44 ar. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł254,50 m² 4 872,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Lokalizacja; nowy Sącz Powierzchnia: 250m2 W skład domu wchodzi: - 5 pokoi - otwarta kuchnia - 2 łazienki - duży zadaszony taras - dodatkowo 13 ar działki uwaga! zmiana przepisów! Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

178 600 zł893 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku miejsca na ziemi? Oto niepowtarzalna okazja w miejscowości Kornatka! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,93 a. Dodatkowo udział w drodze (0,5 a).

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł33,91 m² 17 487 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowoczesnym kompleksie apartamentowców z 2017 roku przy ul. Sołtysowskiej w Czyżynach zbudowanych przez firmę instal kraków S.A. Dodatkowo do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 801 m² 60,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolną w Gliczarowie Górnym na Stołowym, jest to obręb Poronina koło Zakopanego. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 100 m² 87,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 41ar. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się w centrum uzdrowiskowym Wapienne, gm. Sękowa, pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł84,10 m² 15 457,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84,10 m, położone na 4. piętrze klimatycznej kamienicy z 1936 roku w sercu Krowodrzy - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł813 m² 244,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne działki budowlane położone w widokowym i malowniczym miejscu w miejscowości Suchoraba, w doskonałej lokalizacji: 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł5 539 m² 10,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Płaza, 5539 m Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5539 m położona w Płazie. Teren znajduje się na wzgórzu, w spokojnej okolicy otoczonej polami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie 10ar działka w zielonych Bolechowicach Płaska , uzbrojona przy asfaltowej gminnej drodze. Pełne media :woda , prąd , gaz , kanalizacja. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy państwu nowoczesne mieszkanie na nowopowstającym Osiedlu Leśny Strumyk. Mieszkanie ulokowane jest w budynku w zabudowie bliźniaczej położonym bezpośrednio przy strumyku i lesie.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł4 300 m² 5 813,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Na sprzedaż hala magazynowa/produkcyjna 3500 mkw. blisko centrum Krakowa (9 km) z biurem. Obiekt o wysokości do 5,5 m posiada suwnice (2 suwnice o udźwigu 4 ton.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł170 m² 9 764,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 80 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 292 m .

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł99,80 m² 6 513,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Nowa oferta! Poręba Spytkowska Gmina Brzesko na sprzedaż nowoczesny energooszczędny dom jednorodzinny, wolnostojący, wybudowany na dużej i przestronnej działce o powierzchni 16,5 ar.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 337 m² 209,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.37 a - oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Ł.2MN.04). Działka lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł155,73 m² 8 026,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:855 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Wołowice , gm. Czernichów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł26,64 m² 21 396,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż lokal niemieszkalny (usługowy) - Zakopane, okolice kompleksu narciarskiego Nosal Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony lokal usługowy o powierzchni 26,64.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 000 zł43,24 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - front - 2 pokoje. Do zaoferowania mamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,24 m2 zlokalizowane na 2 pietrze przepięknej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Świetna opcja na pierwsze własne lub inwestycję pod wynajem. Nowoczesny budynek z 2010 r., winda, monitoring, MPEC, dużo miejsc postojowych(bez krążenia po osiedlu). I uroczy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł7 178 m² 1 003,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Komercyjna działka pod stację paliw, fastfooda oraz usługi i handel Powierzchnia gruntu 7178m/kw. Działka przy drodze Wojewódzkiej 981 relacji Nowy Sącz - Krynica Zdrój. Przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł114,29 m² 14 428,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego z o powierzchni 114 m2, wynajęty przez renomowaną firmę z branży kosmetologicznej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Dochodowa nieruchomość W rejonie galerii krakowskiej - idealna na biuro lub wynajem Szukasz nieruchomości o pewnym statusie - z księgą wieczystą, która zarabia od pierwszego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod inwestycję - węgrzce wielkie, ul. Parkowa fv vat , cena W ogloszeniu to cena brutto Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł52 m² 1 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Skała, miejscowość Smardzowice, ul. Kościelna Dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł207 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom Wolnostojący 220m2 z działką 1300m2 Podgórze duchackie/kraków. Lokalizacja: najbliższa okolica bogata w zieleń oraz pełną infrastrukturę np. przystanek komunikacji miejskiej, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

1 262 000 zł38,24 m² 33 002,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży nowy piękny apartament wykończony pod klucz w świeżo odrestaurowanej pięknej kamienicy położonej przy spokojnej ulicy Starego Miasta w rejonie, ul. Bujwida,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalny apartament 4-pokojowy o powierzchni 67,57 m , zlokalizowany w cenionej inwestycji prado, w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł103 m² 5 815,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Świebodzin k. Tarnowa Oferuję na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Świebodzin (gmina Pleśna), zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł227 m² 9 911,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Do sprzedania atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. całkowitej 227m2 , pow. użytkowe j 183,3m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij