dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja- centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży komfortowe przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na wysokim parterze w kamienicy przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł90 m² 17 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Kraków Kazimierz ul. Szeroka 90 m2 Nieruchomość: na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 2. piętrze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł51,54 m² 19 984,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne 2-pokojowe Z pięknym kameralnym ogrodem wola justowska lokalizacja, budynek Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51,54 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone przy ul. Fiołkowej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 7, ostatnim piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 142 418 zł62,98 m² 18 139,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie blisko uzdrowiska Antoniego Matecznego - Podgórze / Ruczaj 0% prowizji i zakup bez pcc! Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty korzystasz z pełnego wsparcia na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 478 zł35,19 m² 14 648,42 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z loggią na 10. piętrze Kraków, 29. Listopada Cena: 515 478 zł | Metraż: 35,19 m | Pokoje: 2 | Piętro: 10 | Odbiór: IV kw. 2026 | Winda: tak | Cena/m : 14 648 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 9,43 ar | płaska | media | Spytkowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,43 ar, położona w miejscowości Spytkowice przy ul. Wiślanej. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

956 297 zł37,21 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie mieszkania typu studio o powierzchni 37,21 m2 w idealnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 a - oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (ł.2MN.04). Działka lekko pochyła.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 014 m² 99,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka zagrodowo- rolna o pow. 20.14 a, położona w cichym i spokojnym miejscu, w miejscowości Bębło. Lokalizacja oddalona zaledwie o 20 minut od Wawelu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 946 m² 128,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane oraz droga o powierzchni ok. 10a każda przy ul. 1 maja w miejscowości Trzebinia, powiat Chrzanowski. Wydane warunki zabudowy na parterowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł13 545 m² 8,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka Z potencjałem W gminie mędrzechów! Położenie nieruchomości: oferujemy do sprzedaży piękną działkę w gminie Mędrzechów, powiat dąbrowski, woj. małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziekanowice. Działka budowlana o pow. 57,26a (5726m2) w m. Dziekanowice, gmina Dobczyce. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach ok. 45-50 metrów (szerokość), ok. 125 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

712 530 zł2 639 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2639 m położona w miejscowości Zawada w Gminie Myślenice. Według ustaleń mpzp działka w całości stanowi tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł172 m² 6 686,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym Tarnów / Wola Rzędzińska | działka 1200 m Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie realizacji, zlokalizowany na granicy Tarnowa i Woli.

Szczegóły ogłoszenia

2 133 000 zł133,35 m² 15 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Super lokalizacja przy Plantach, przestronne, gotowe do wprowadzenia (english version below, нижче наведено опис українською мовою) Nowa oferta, wkrótce więcej zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł147 m² 4 414,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 600 m²

Dom z dużą działką 1,46 ha w malowniczej Kowalowej Do sprzedaży oferujemy nieruchomość, która zachwyca spokojem, przestrzenią i bliskością natury, położona jest w widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł63 m² 8 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Dobczyce, os. Piastowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy) na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 256 m² 309,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w miejscowości Tylicz, gmina Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Przeznaczenie działek zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,60 m² 13 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane przy ul. Gutenberga 4 w dzielnicy Podgórze (ruczaj) w Krakowie. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja/ umowa przedwstępna Nieruchomość gruntowa na sprzedaż w miejscowości Pietrzejowice, gmina Kocmyrzów- luborzyca, ok. 10 km od granic Krakowa. Działka świetnie utrzymana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł230 m² 8 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Z NASZĄ FIRMĄ UZYSKASZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW DOM W ZARZYCACH WIELKICH - DOM WYKOŃCZONY W BARDZO.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 000 zł3 900 m² 5 512,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w Targowisku, na wschód od Krakowa. Obiekt o łącznej powierzchni 3912,70 mkw. posiada dwukondygnacyjną część.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł144,57 m² 8 162,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Masłomiąca gmina. Michałowice. Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący w stanie developerskim. ok. 9 km od granicy Krakowa Dom budowany wg indywidualnego projektu o pow. całkowitej 155,82.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 200 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki 11 km od dąbrowy tarnowskiej W miejscowości kuzie. Oferujemy na sprzedaż trzy piękne działki zlokalizowane w miejscowości Kuzie 11 km od Dąbrowy Tarnowskiej. Dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 151 449 zł38,51 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! Apartamenty Tetmajera 35 to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Zakopanego, przy ulicy Kazimierza Przerwy Tetmajera 35, w cichej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 000 zł218 m² 5 949,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na Luboń i Rabkę-Zdrój w powiecie nowotarskim województwo małopolskie Oferujemy na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedania działkę inwestycyjną, widokową w Gminie Łapsze Niżne, miejscowość trybsz. Najważniejsze informacje: - powierzchnia działki 9 ar - wykonana koncepcja zabudowy - sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł72 m² 9 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Pod Skarpą. Lokal o powierzchni 72 mkw znajduje się na parterze i składa się 4 pokoi, dużego przedpokoju, kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 250 zł61,13 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł48,24 m² 16 998,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rydygiera Mieszkanie: - gotowe do wprowadzenia się, - wykończone, obecnie wynajęte - meble kuchenne, stół, krzesła, sofa, - balkon, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,70 m² 18 207,28 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 na nowym osiedlu przy ul.Prandoty. Oferta inwestycyjna. Ze względu na położenie w centrum Krakowa to.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 223 m² 343,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Płaska nieruchomość składająca się z 2 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 0,1223 ha, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w apartamentowcu na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 005 m² 81,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Gruszów Mały Oferta dostępna wyłącznie w knc Nieruchomości Przedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gruszów Mały -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 834 zł44,88 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 915 zł46,45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

5 665 000 zł1 500 m² 3 776,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Wykończone mieszkanie z balkonem Cicha okolica Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze na osiedlu Dywizjonu 303 tuż.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł9 819 m² 36,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana zagrodowa o powierzchni ok. 1 ha w miejscowości Biesiadki (gm. Gnojnik). Dojazd z dwóch stron (droga polna oraz asfalt). Droga polna - służebność.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł500 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam dom wolnostojący, na działce 1290 metrów kwadratowych, murowany.