dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 101 ogłoszeń

1 600 000 zł9 100 m² 175,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna z możliwością podziału - duże możliwości inwestycyjne m.in. w zakresie budownictwa jednorodzinnego. W przyszłości planowany podział działki na kilka mniejszych -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 842 zł48,17 m² 16 480,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona. Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i futurystyczny design stanowią wizytówkę tego miejsca. Atutem inwestycji jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł83 m² 35 542,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy ul. Św. Jana (ścisłe centrum) 83m2 ( w tym 50m2 parter, 33m2 poziom -1) oba lokale połączone wewnętrznymi schodami Pałac Przebendowskich ( Kamienica Chwalibogowskich ) - zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

89 760 zł1 000 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Miejsce, gdzie góry spotykają się z ciszą, a widoki zapierają dech każdego dnia, w malowniczej Kamienicy (powiat limanowski), czeka wyjątkowa przestrzeń kompleks 14 widokowych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 388 zł37,36 m² 19 041,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, gotowa inwestycja Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,36 m2, znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 300 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Działka budowlana Rzuchowa gmina Pleśna! Twoje miejsce na ziemi: uzbrojona działka 13 arów w Rzuchowej! Szukasz idealnego balansu między szybkim dostępem do miasta a kojącym.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 037 m² 24,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** tylko U nas *** ***działka rolna *** Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Żarkach w powiecie chrzanowski, woj. małopolskie. Powierzchnia działki to ok. 2037 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

4 822 391 zł15 556,10 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną położoną we wschodniej części Krakowa przy ul. Narcyza Wiatora. Parametry działki : powierzchnia 1,5561 ha przybliżone wymiary działki 33m (od drogi).

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł5 322 m² 118,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 53 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54/2 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł37 m² 14 324 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Os. Na Lotnisku. Na mieszkanie składa się: - salon ok 12m2, - drugi pokój ok 10m2 - osobna kuchnia ( kuchnia umeblowana, ze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Krzeczów -na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w miejscowości Krzeczów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych nr 935/13 oraz 935/14. Łączna powierzchnia obu.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Idealny dom W idealnej lokalizacji - dąbrowa tarnowska! nowa niższa cena! informacje podstawowe Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł260 m² 3 826,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 260 m | Gastronomia i inne usługi | ul. Felicjanek - Kraków Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni blisko 260 m , zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł277 m² 3 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:523 m²

Dom Z ogromnym potencjałem W doskonałej lokalizacji! nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 240 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mintproperty prezentuje 2-upokojowe mieszkanie z małym balkonem o powierzchni 50 m2 na os. Centrum C w Nowej Hucie. Istnieje możliwość wydzielenia 3-ego pokoju oraz zrobienia drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 821 m² 230,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W złockiem Działka budowlana położona w ustronnym miejscu w Złockiem w gminie Muszyna to nieruchomość o szczególnych walorach.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł250 m² 6 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Oferta sprzedaży - dom W zabudowie bliźniaczej, kraków - łagiewniki Lokalizacja: kraków, łagiewniki, zaledwie 50 metrów od Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Cena: 1 599 000 zł Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno budowlana pod zabudowę zagrodową w okolicach Proszowic. Oferujemy działkę rolno - budowlano w zacisznej i spokojnej okolicy w miejscowości Czuszów, gmina Pałecznica,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł168 m² 4 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Rezerwacja! oferta na wyłącznośc biura! bez prowizji od kupujacego!na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Ciężkowice, na terenie Pogórza Ciężkowickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 902 m² 220,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z widokiem na góry Tylmanowa, gmina Ochotnica Dolna. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1902 m , położona w malowniczej, spokojnej części Tylmanowej.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 400 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż oferujemy działkę rolną o powierzchni 14 arów , położoną w malowniczej części miejscowości Kasina Wielka, u podnóża góry Lubogoszcz. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 994 zł65,62 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Świetna lokalizacja | Do własnej aranżacji ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł152 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny segment domu w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy w Koźmicach Wielkich - zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł218 m² 1 600,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków Mikołaja Reja działka z potencjałem inwestycyjnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość położoną w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł35,31 m² 18 380,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjnie, ciche, dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w trzypiętrowej, zadbanej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ul. Stanisława Mitery (podgórze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agata kubik Agent prowadzący   na sprzedaż działki inwestycyjne kęty, ul. Jana III sobieskiego 14 obręb kęty stare miasto | nr działek: 4225, 4224, 4228 łączna powierzchnia: 1940.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł5 901 m² 101,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Informacje podstawowe: - powierzchnia 5901m2 - numery ewidencyjne: : 4873, 4875, 4876, 4874/1, 4874/3, 6027 - wymiary: ok. 29-34m x 170m - kształt regularny, zbliżony do prostokąta media: - wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 086 m² 115,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: dwie działki budowlane w Siedliskach (gm. Bobowa) Powiat gorlicki | Cicha lokalizacja | Zabudowa mieszkaniowa z usługami Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł66,68 m² 13 497,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe | 66,68 m | ogród 47 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 66,68.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gruntownie odremontowane 3-pokojowe mieszkanie w przy ul. Jordana to idealna Alternatywa dla osób poszukujących wykończonego pod klucz mieszkania! Właśnie z myślą o Tobie to 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł1 300 m² 273,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nielepice działka budowlana o powierzchni 1300 m2 z widokami na las oraz panoramę okolicznych wzgórz. Opis działki Do sprzedania działka o powierzchni 1300 m2 położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 126 372 zł61,05 m² 18 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 375 zł52,20 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł7 815,32 m² 6,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 78,13 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie zróżnicowanym Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł5 100 m² 57,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Chronów, gm. Nowy Wiśnicz Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 51 arów, położona w malowniczej miejscowości Chronów, w gminie Nowy Wiśnicz. To.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta skierowana do osób, które pragną zamieszkać pośród natury, gdzie jedynym hałasem jest melodia szumiących drzew, krzewów i traw. Murowany dom o powierzchni niespełna stu metrów.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł80 m² 6 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 80m2, z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony, po kapitalnym remoncie w samym centrum Nowego Sącza składa się: z salonu, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł69 m² 8 840,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Na sprzedaż duże mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Mnikowie. Idealna propozycja dla rodziny, która szuka korzystniejszej cenowo alternatywy, a jednocześnie chce.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł250 m² 7 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 316 m²

Grajów, okolice Wieliczki. Dom wolno stojący o pow. użytkowej ok. 212 m 2 , tuż przy lesie, na działce 0,7316 ha. Dom z klimatem, wg indywidulanego projektu, wybudowany w 1988 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 164 m² 236,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Głogoczowie o pow. 11,64 ara, budowlana (obowiązujący pzp), w 2.linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta (24x49). Składa się z 2 części, na wyższej.