dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 074 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

21 074 ogłoszenia

149 000 zł6,80 m² 21 911,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka budowlana w Zagaciu (gm. Czernichów). Działka o powierzchni niemal 7 a, w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Na nieruchomości połowa domu (z.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę budowlaną w miejscowości Węgrzce Wielkie (gmina Wieliczka). Wymiary I parametry przedmiotowej działki: - powierzchnia około 10,5 ara, -.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł44 m² 10 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły, w ścisłym centrum miasta przy ul. Matejki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO sprzedania dom W muszynie O pow. ok 186 m 2 nowa niższa cena! Nieruchomość położona w Muszynie, w cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,38 m² 7 687,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, proponuje Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego stanowiącego odrębną nieruchomość, usytuowanego w bloku przy ul. Kościuszki w Gorlicach, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł145,81 m² 8 908,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki, nieopodal granicy Krakowa. Dom o powierzchni podłóg 145,81m2, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnie dwa wolne domy! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 134 m2 , pow. użytkowej 124,39 m2. Dom sprzedawany na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlano - rolna o powierzchni 5350m2 położona w Krakowie Podgórzu - Kosocice ul. Koszutki / Szczegów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 875 000 zł109 m² 17 201,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Stylowy, elegancki apartament o powierzchni 109 m2 z dwiema sypialniami w sercu miasta/elewacja po remoncie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 000 zł80 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

I pcc Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż domy w inwestycji ,która obejmuje dwa budynki w zabudowie bliźniaczej, podzielone łącznie na 8.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 044 m² 118,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 30a, w Stryszawie koło Suchej Beskidzkiej - zachodnia część powiatu Suskiego. Działka jest płaska, ma kształt prostokąta o wymiarach 20x150m. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł95,61 m² 6 160,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupując tę nieruchomość z Freedom Nieruchomości, zyskujesz darmową wizualizację łazienki oraz 10% rabatu na materiały wykończeniowe. Dodatkowo oferujemy możliwość kompleksowego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 956 m² 35,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1956m 2 położoną w miejscowości Stróża, nieopodal Myślenic. Działka w kształcie trójkąta, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 903 zł37,49 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 367 m² 256,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1367 m2 w Nowym Targu przy ul. Partyzantów. Dojazd drogą asfaltową gminną. Działka o wymiarach 14,6 m x 90,7 m. Powierzchnia budowlana 840 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 654 211 zł89,63 m² 18 456 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ani podatku pcc 2% Nowoczesne osiedle przy ul. Dąbskiej | Mieszkania 2-4 pokoje | 35-96 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60 m² 14 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferowane mieszkanie znajduje się w Krakowie na obszarze osiedla Ruczaj. Blok z roku 2000, w bardzo dobrym stanie technicznym. Dookoła sporo zieleni, panuje tu spokój i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 000 zł42,31 m² 12 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Bez podatku pcc (oszczędzasz ok. 10 000 zł) Bez prowizji 15 minut do Krakowa Idealne na start lub pod wynajem Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Wyjątkowy, przestronny dom z ogromnym potencjałem - 42 ary prywatnej przestrzeni w otoczeniu natury Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł37,80 m² 21 164,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Lofty Lubelska [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 555 zł40,03 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura blisko 100 inwestycji W krakowie zakup bez prowizji (0%) oraz bez podatku pcc (2%) 2 pokoje | 6. Piętro | gotowe do odbioru od zaraz - biuro nieruchomości lakado - prezentuje świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 429 m²

Dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi na 14 ar działce idealna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł298,90 m² 836,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 156 m²

Budynek magazynowo-gospodarczy na sprzedaż, blisko centrum - szczucin! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 0,3156 ha wraz z zabudowaniami magazynowo-administracyjnymi. Okres.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł500 m² 2 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż hala magazynowo-biurowa - Tuchów, woj. małopolskie Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalna hala magazynowa z częścią biurowo-socjalną, położona w Tuchowie (woj. małopolskie),.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł871 m² 401,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni od 8,71 ar w miejscowości Bolechowice w Gminie Zabierzów. Nieruchomość nasłoneczniona o kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł148,17 m² 3 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Domy na działkach 7 arowych w miejscowości Wilków koło Kocmyrzowa. Inwestycja gotowa na przełomie III/IV kwartał 2023. Projekt domu " Dom w aurorach14". Parter: wiatrołap 4,82(6,16)2. Hol.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Ruczaju, ul. Zachodnia. Budynek z 2015 roku z cichobieżną windą, parkingiem podziemnym oraz monitoringiem. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

818 775 zł10 917 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| działka gierałtowice! nowa oferta - idealna pod inwestycje! Do sprzedaży rewelacyjna działka budowlana położona w Gierałtowicach, gmina Wieprz, powiat wadowicki. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł288 m² 12 149,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku usługowo-mieszkalnego o łącznej powierzchni 288 m2 przy ulicy Łokietka w Krakowie. Lokalizacja: lokalizacja łączy idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł314,34 m² 4 450,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 892 m²

Alpha Nieruchomości prezentuje: idealna lokalizacja w podmiejskim zaciszu Szybki dojazd do centrum Krakowa. Autobus tylko 300m od posesji. Ogromny potencjał - dom i budynek gospodarczy na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w centrum Ciężkowic z możliwością prowadzenia biznesu Na sprzedaż oferujemy przestronny dom położony w sercu Ciężkowic, przy ulicy Równej w powiecie tarnowskim, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł450 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prime Property prezentuje luksusową rezydencję w spokojnej, kameralnej okolicy Woli Justowskiej. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: -parter: nowoczesna, w pełni wyposażona oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 435 530 zł131,70 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom na sprzedaż - ul. Spacerowa, kraków Powierzchnia: 131,7 m2 Cena: 1 435 530 zł Możliwość zakupu mniejszego segmentu: 123,30 m2 - 1 340 700 zł Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł68 m² 3 367,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:392 m²

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż część domu w zabudowie bliźniaczej (wydzielony segment), o powierzchni użytkowej ok. 68 m (pow. całkowita 88 m ), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł264,70 m² 5 364,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Gdów - powiat wielicki, gmina Gdów Powierzchnia całkowita domu: 264,70 m2 Powierzchnia użytkowa: 244 m2 Dom z dużym potencjałem, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł91 m² 8 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Gotowa inwestycja! Oferujemy do sprzedaży domy - 1/2 bliźniaka o pow.91m2 w stanie deweloperskim , położony na kameralnym osiedlu- tylko 8 domów w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 300 m² 330,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. 13 arów zlokalizowana w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona w kierunku południowym, położona w I linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 000 zł6 454 m² 1 348 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja inwestycyjna | hotel lajkonik W zawoji I dom seniora Potencjał inwestycyjny | Możliwość rozbudowy | Idealny pod ośrodek opieki | Atrakcyjna lokalizacja | Parking *****.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł5 500 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla osób szukających przestronnej działki z potencjałem zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 282 m² 280,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1 282 m , położoną w malowniczej miejscowości Radziszów przy ul. Lipowej. W sąsiedztwie przepływa rzeka,.