dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 099 000 zł106,35 m² 10 334 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Inwestycja zakończona! Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na mapie Skawiny - kameralne osiedle 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,35.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:658 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Michałowicach ulica Michałki- działka 658m2. Lokalizacja doskonale skomunikowana z Krakowem. Zaledwie 10 km od Starego Miasta. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26,15 m² 22 906,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 26 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku z windą. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1. Informacje podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

600 400 zł50 m² 12 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Przedmiotem sprzedaży całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem rekreacyjnym, 1-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym gotowy do zamieszkania o powierzchni użytkowej:.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł135 m² 40 741 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Leach & Lang Property Consultants przedstawia unikatowy penthouse do sprzedaży położony w budynku przy ul. Cybulskiego 2 Krakowie. Apartament o powierzchni 135 m kw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

| przedstawiamy Państwu do sprzedaży wyjątkowo pięknie położoną nieruchomość, składającą się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego posadowionych na działce.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł52,51 m² 18 091,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

- rezerwacja - widokowe 2 pokojowe z loggią stare miasto ulica dietla oferta na wyłączność Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze (z windą) w 6 piętrowym bloku położonym przy Dietla 80.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł107,70 m² 2 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym 2-kondygnacyjnym wraz z sutereną, o powierzchni użytkowej około 107,70 m.kw. wraz z murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

698 560 zł21,83 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Designerski apartament w ścisłym centrum ul. św. Gertrudy 10 Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy ul. św. Gertrudy 10. To wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 208 zł45,84 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Przytulny dom z dużą działką i garażem | Rawałowice | gm. Kocmyrzów-Luborzyca Na sprzedaż przestronny, przytulny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 38m2 mieszczące się na IV piętrze poddaszu, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow.55m2 do remontu na osiedlu Tysiąclecia w Myślenicach na 4 piętrze, mieszkanie z lat 70-siątych W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 600 m² 36,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niedroga działka pod zabudowę, 16 arów Lokalizacja - Nowopole, gmina Wietrzychowice, powiat tarnowski Doskonały dojazd,media w bliskim zasięgu Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

179 600 zł1 796 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki Z prywatnym lasem | 30 min od Krakowa Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1796 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy Siepraw- powiat Myślenicki.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 30,53 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73 m² 11 630,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie z poddaszem | Wieliczka, ul. Zbożowa | 73 m + 24 m | parking Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom Z bali W sercu gór | glisne | gmina mszana dolna Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie, które czuje się od pierwszego kroku. Ta wyjątkowa posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 29 arów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położony teren o powierzchni 29 arów z wydanymi warunkami zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60 m² 13 316,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60m , położonego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Walerego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł177,63 m² 4 160,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie o niespotykanej wielkości- 177,63 m2. Bardzo atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja- tarnów. ul. Brandstaettera Przestronny, II poziomowy lokal mieszkalny, częściowo wykorzystywany.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł55 m² 18 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Federowicza). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł55 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie, przy ulicy Niezapominajek. Ta przestronna nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł998 m² 180,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, płaska działka budowlana w Zasani, koło Myślenic. Nieruchomość idealna dla rodziny pod budowę domu wolnostojącego. Działka oferuje przestrzeń, która sprzyja budowie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 294 zł84,98 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 331 zł43,57 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł800 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o powierzchni 8 arów, położoną w miejscowości Łukowa. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Wszystkie media (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 208 m² 249,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka nad jeziorem Klimkówka! Biuro Nieruchomości "gcn" Gorlice ma przyjemność zaproponować Państwu ofertę sprzedaży pięknej, widokowej działki budowlanej usytuowanej w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 253 zł40,37 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

! działka budowlana pod lasem! Na sprzedaż oferujemy ogrodzoną działke budowlaną o powierzchni 20 arów, położoną w Dąbrowie Tarnowskiej, w spokojnej i zielonej okolicy tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 046 m² 163,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Do sprzedaży działka mieszkalno usługowa o pow. 30,46 ar w Mogilanach k/krakowa. Nieruchomość w obowiązującym planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę:.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 519 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*zdjęcia należą do właściciela oferty Glewiec, gm. Koniusza. Działka budowlano-rolna o pow.: 1519 m 2 , położona ok. 22 km od centrum Nowej Huty i ok. 8 km od Proszowic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 970 000 zł414,19 m² 14 413,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Szukasz domu, który można pokazać bez wstydu? Takiego, który zbudowany został z myślą o komforcie, reprezentacji i niezależności energetycznej? Dom z basenem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

785 709 zł117,27 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej/ Nowy Sącz, mała Poręba | 5 arów, pompa ciepła, garaż, fotowoltaika! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł772 m² 498,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Informacje podstawowe: - lokalizacja: sierockie, w gminie Biały Dunajec (powiat tatrzański) - numery działek: 4870/8 oraz 4869/2 - powierzchnia: 772m2 - dojazd: gminna droga asfaltowa media: - prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł33 m² 18 030,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Premium Estates prezentuje świeżo wyremontowane, nowocześnie urządzone mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Krakowie - ul. Dobrego Pasterza. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł2 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie sąsiadujące działki budowlane - 24 a i 34 a | Łąkta Dolna Możliwość zakupu razem lub osobno Oferujemy na sprzedaż dwie widokowe działki budowlane o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże mieszkanie z 3 niezależnymi pokojami i osobną kuchnią 72m2 przy os. Handlowe, nowa Huta lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu Handlowym, co zapewnia.