dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

747 000 zł74,12 m² 10 078,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne, przestronne, widokowe 3 pokojowe mieszkanie 74,12 m2 z 2 balkonami, ogródkiem oraz przynależnym miejscem postojowym w kameralnym budynku w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł114 m² 7 938,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do sprzedaży 3 domki wolnostojące w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 114 m2 każdy w Dąbrowie Szlacheckiej k/krakowa. Budynki zaprojektowane wg indywidualnego zamówienia. Zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 780 zł71,64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 71,64m2 w nowej inwestycji przy ul. Andrzeja Badurskiego. Brak prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł700 m² 241,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki budowlane 7 ar i 8 ar w Wołowicach gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania, teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż niebanalna posiadłość o powierzchni ok 290m 2 zlokalizowana w rejonie Starego Miasta nieopodal samego centrum Oświęcimia. Na powierzchnię budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 078 000 zł44,01 m² 24 494,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Romana Kiełkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Podgórze Duchackie ul. Kordiana - 62m2 / 3 pokoje + kuchnia + balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w Krakowie /podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł27,83 m² 7 006,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

NJ investment ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w centrum Libiąża o powierzchni 27,83 m2 plus piwnica o łącznej powierzchni 30,83 m2 w stanie do zamieszkania / remontu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł39,91 m² 17 514,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament położony W prestiżowej inwestycji apartamenty radzikowskiego Nowoczesny kompleks mieszkaniowy | Ponadczasowa architektura | Doskonała lokalizacja | Atmosfera komfortu i codziennej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 m² 15 237,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Panoramiczny apartament 58,79 m z widokiem na Wawel | Mały Przewóz, ul. Przewóz Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyzowany apartament o powierzchni 58,79 m , położony na ostatnim - szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 840 zł50,12 m² 14 861,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prądnik Biały Mieszkania w stanie deweloperskim Do sprzedania mieszkanie 1,2,3,4-pokojowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu Górka Narodowa, wszystkie mieszkania posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Cena mniejsza O 100 tysiecy od 23.04.2026 LOKAL UŻYTKOWY KRAKÓW CENTRUM 97,63 m / 122 m LOKAL KOMERCYJNY POD DZIAŁALNOŚĆ BIURO, GABINETY, MAGAZYN, USŁUGI FUNKCJONALNY LOKAL BIZNESOWY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Marzysz o własnym ogródku, porannej kawie na tarasie i przestrzeni dla dzieci - bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do Tarnowa?.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,30 m² 9 933,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 45,3 m2 w atrakcyjnym miejscu tj. w centrum Wadowic. Apartament w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Oferowany jest obecnie jako.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł360 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - dom trzykondygnacyjny z instalacją fotowoltaiczną i panelami słonecznymi o ciekawej, ponadczasowej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji firmy atal. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym m.in. tramwajowym.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł37,50 m² 15 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Dąbiu (dzielnica Grzegórzki). Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 625 m² 227,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż Działka Budowlana w Nowym Sączu, dzielnica Poręba Mała Lokalizacja: miejscowość: nowy Sącz Dzielnica: poręba Mała Powierzchnia: 16,25 ar Opis nieruchomości: przeznaczenie: działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania duże, trzypokojowe mieszkanie na Ruczaju, ulica Kobierzyńska 103 20 minut do centrum Krakowa. Mieszkanie 62,09 m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku na ulicy Kobierzyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,52 m² 20 351,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowoczesnym bloku mieszkalnym przy ul. Dąbrowskiego 10a w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 63,5 m | Os. Tysiąclecia - doskonała lokalizacja dla rodziny i nie tylko Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 300 zł47,24 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English below Oferuję do sprzedania wyjątkowy apartament położony w samym centrum Krakowa, w luksusowej inwestycji Angel Wawel kompleksie o super standardzie, łączącym ponadczasową.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł68,80 m² 14 520,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie - 68,8 m Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł2 193 m² 199,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 22 arów, położona w Nowej Wsi, bezpośrednio na granicy z Kętami. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesna architektura z widokiem na jezioro Czchowskie i Beskid Nowosądecki, 2 km do Rożnowa, 1 godzina do Krakowa ok 70 km. Jako pierwsi w Polsce postanowiliśmy rozpocząć produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 304 m² 137,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Siepraw, powiat myślenicki, woj. małopolskie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów (1304 m ), zlokalizowana w miejscowości Siepraw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,37 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 800 zł46 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł6 900 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promo Estates prezentuje na sprzedaż działkę rolną w miejscowości Czulice. Lokalizacja: miejscowość Czulice położona jest w gminie Kocmyrzów - Luborzyca w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 840 zł74,74 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

179 730 zł1 997 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe działki Z prywatnym lasem | 30 min od Krakowa Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1997 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy Siepraw- powiat Myślenicki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,10 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o powierzchni 61,10 m2 znajdujące się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Pawła Włodkowica w Krakowie. * do remontu /.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, zbitej zabudowy? Tak na uboczu, przy lesie ale z dobrym dojazdem i jeszcze blisko centrum gdzie jest szkoła, sklepy, przystanek. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,60 m² 14 834,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie 60,6 m + loggia | ul. Walerego Sławka | bona - Ekopark Cena całkowita: 965 450 zł (899 000 zł mieszkanie + 50 000 zł miejsce postojowe + 16 450 zł komórka lokatorska 2,35.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 450 000 zł126,74 m² 27 221,08 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego penthouse o pow. 126,74 m w inwestycji Młyny Mogilska od prestiżowego dewelopera Noho. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,14 m² 10 949,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę nowego mieszkania w urokliwych Koszycach Wielkich, tuż pod Tarnowem. To niepowtarzalna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł43,75 m² 18 034,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - gotowe do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niespełna 44 m , położone.