dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

Rynek pierwotny

691 894 zł47,39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77,24 m² 16 183,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1834

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 77,24 m , zlokalizowanego przy ul. Krakowskiej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł343,60 m² 7 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na 11 ar działce, dom, pracownia, siedziba firmy. Zapraszam Państwa do poznania oferty domu w Krakowie, 7 km od Rynku Głównego, z bardzo dobrą komunikacją i dojazdem do centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł315,52 m² 2 377,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Przestronny dom wolnostojący - doskonała inwestycja! Cena: 750 000 pln Cena za m : 2 377,03 pln / m Powierzchnia działki: 1032 m Przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł130 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom posadowiony na działce 20 arowej w centrum Targanic. Część drewniana budynku pochodzi z początku XX wieku, część murowana z lat 70. Dom jest parterowy, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 596 zł40,67 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura blisko 100 inwestycji W krakowie zakup bez prowizji (0%) oraz bez podatku pcc (2%) 2 pokoje | 7. Piętro | gotowe do odbioru od zaraz - biuro nieruchomości lakado - prezentuje ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 236 000 zł87,22 m² 14 171,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 87,22 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Kosocicka 98. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł3 059 m² 1 520,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa, uzbrojona działka inwestycyjna w Krakowie english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,0780 ha, położona w malowniczej miejscowości Klimkówka w Beskidzie Niskim (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Ropa). Zgodnie z Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł53,66 m² 14 517,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Powstańców, dzielnica Prądnik Czerwony. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

2 382 000 zł8 212 m² 290,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zelków - duża, piękna i widokowa działka o powierzchni 82 arów , idealna na duży dom z dużym ogrodem. Działka ma kształt litery L , bardzo delikatnie nachylona w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł40 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek wolnostojący, murowany przeznaczony do celów handlowych, o powierzchni 40 m/kw w okolicy ul.Klikowskiej. Roczna opłata za dzierżawę gruntu wynosi 800zł. Odnowa dzierżawy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35 m² 16 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 35 m na sprzedaż w Dębnikach, kraków [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 53 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej części miejscowości Kłaj, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 096 zł50,76 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł35 000 m² 23,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,5 ha, położona w wyjątkowo malowniczej okolicy miejscowości Regietów (woj. Małopolskie, powiat gorlicki, gmina Uście Gorlickie). Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

367 430 zł52,49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 52,49 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 415 073 zł45,21 m² 31 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł121,17 m² 14 021,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do prezentacji wyjątkowego apartamentu przy ul. Łokietka o powierzchni użytkowej 121 m2 oraz 2 tarasów o pow. 61 m2 oraz 43 m2! Apartament posiada niezależny garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 284 zł66,23 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa i okolic Tutaj dostępne również inne mieszkania od 2 do 4 pokoi zadzwoń, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł66,61 m² 15 763,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak pcc i prowizji Leach & Lang Property Consultants przedstawia lokal na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji w sercu Krakowa. Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 66,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 332 zł52,36 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

 

Rynek pierwotny

750 680 zł53,66 m² 13 989,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł130,04 m² 5 767,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Nowoczesny dom parterowy blisko centrum Dąbrowy Tarnowskiej - gotowy do zamieszkania! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,33 m² 15 221,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 45,33 m2 na os.Albertyńskim (dzielnica: Bieńczyce). Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1973 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 244 m² 320,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 1244 m2 Cena : 399 000 zł Nr ewid.: 708/5 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka kształcie w zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 18-21.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w kompleksie 20 działek, zlokalizowanych w Bukownie przy ulicy Przymiarki, powiat olkuski. Media: - prąd, - woda, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł175 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

WYJĄTKOWA OFERTA DOMU W MIEJSCOWOWŚCI ZARZYCE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 572 800 zł102,05 m² 15 412,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament dwupoziomowy z ogrodem ok. 300 m | 4 pokoje | Wola Justowska Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 102 m , z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł42 m² 18 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 42,61 m | balkon 10,11m | Kraków Łagiewniki | La Vie House | lipiec 2026 | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,61 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 643 m² 66,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest wyjątkowa działka rolno-budowlana o powierzchni 16,43 ar, zlokalizowana w urokliwej miejscowości Ptaszkowa (gmina Grybów). To, co wyróżnia tę działkę, to jej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł59,30 m² 15 514 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Ciekawie rozplanowane 3-pokojowe mieszkanie po remoncie przeprowadzonym w 2023 r., o powierzchni: 59 mkw., położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Mitery. W 2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł240 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Sprzedaży Domu - Limanowa Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 240 m , w stanie surowym zamkniętym, położony na działce o powierzchni 690 m . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł3 700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 37 arów w Liszkach. Teren w mpzp przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne i usługi. Uzbrojenie prąd woda gaz około 170 metrów. Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł52,75 m² 15 526,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta do sprzedaży Doskonałe komfortowe 53 m2 mieszkania dla pary, rodziny lub pod wynajem, blisko Park Reduta (spacery, plac zabaw, rower, bieganie, rolki) Kraków. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł2 600 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona na granicy miejscowości Perła i Biadolin Radłowskich, może być atrakcyjną nieruchomością dla osób poszukujących gruntów pod krus. Lokalizacja: perła,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 200 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w miejscowości podłopień, gmina Tymbark, powiat limanowski w niedalekiej odległości od drogi krajowej 28. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki, których.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty, Stare Miasto. Mieszkanie gotowe do odbioru, sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł11 500 m² 4,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki rolne I leśne - nieczajna górna! informacje podstawowe Na sprzedaż oferujemy kompleks działek rolnych i leśnych, położonych w malowniczej miejscowości Nieczajna Górna, gm.