dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 858 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w kamienicy po remoncie w doskonałej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 60m2 w Krakowie. Lokalizacja: apartament znajduje się w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie, przy ul.Radziwiłłowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 41 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ulicy Grzegórzeckiej Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestrzennego mieszkania o powierzchni 50m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Dworskiej w Krakowie. Lokalizacja: zamek Królewski na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Borkowska | Kliny | 2 pok | eng | ua [oferta na wyłączność] Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego o powierzchni 46m2 znajdującego się w dzielnicy Kliny przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wynajmu mieszkania w wysokim standardzie o powierzchni 43 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej 20L w Krakowie. Oferta na zasadach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł44,50 m² 85,39 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu widokowego mieszkania o powierzchni 44,5 m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 38 m , zlokalizowanego w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

27 306 zł1 194 m² 22,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1194m2. Do hali przynależy 166m2 powierzchni biurowo socjalnej. Nieruchomość po generalnym remoncie. Hale posiada rampę rozładunkową. Oświetlenie led Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 513 m²

Do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący budynek biurowy typu open-space o wysokim standardzie technicznym, zlokalizowany w strefie przemysłowo-biznesowej Krakowa - ul. Makuszyńskiego |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 z dwoma ogródkami, m-cem garażowym i komórką lokatorską przy ul. Małysiaka, kliny Zacisze- kraków. Budynek z 2020 roku, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²250,10 m² 15 756 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Dostępne różne metraże! Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową zlokalizowaną w biurowcu przy ulicy Kapelanka. Lokal o powierzchni 250,1m2 składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 54 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Dworskiej 23 w Krakowie. ~ wyłączność ~ lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

68 544 zł2 520 m² 27,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni 2520 m , zlokalizowaną w dzielnicy Rybitwy, w południowo-wschodniej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

24 940 zł1 198 m² 20,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji | Nowoczesny magazyn 1198 m | Skawina | Park logistyczny | A4 Do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnia magazynowa o łącznej wielkości 1198 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Nadrzecznej w dzielnicy Olsza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

83,89 zł/m²90 m² 7 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem komfortowe biuro o powierzchni 90 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego dwupiętrowego biurowca z windą. Jest to idealne miejsce dla firm poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

69,47 zł/m²95 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa się 3.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Wyjątkowe biuro w sercu zieleni - loft przemysłowy 130 m w pulsującym centrum Krakowa Bracia Sadurscy - biuro nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu biurowego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł143 m² 41,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Hala magazynowa na wynajem w Wróblowicach (dzielnica X Swoszowice), kraków Południe Lokalizacja i dostępność: dobrze położona hala w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż w pełni działający salon fryzjerski z kompletnym wyposażeniem, gotowy do przejęcia (odstępne) Salon funkcjonuje na rynku od kilku lat, cieszy się stabilną bazą.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²108 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal wykończony dla celów gabinetów medycznych/kliniki. Oferujemy lokal użytkowy na pierwszym piętrze nowego biurowca z windą. Lokal posiada wysokiej jakości wykończenie wnętrza, jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni 8 m oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

70,03 zł/m²75 m² 5 252 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne lokalu gastronomicznego - pełne wyposażenie gotowe do działalności! Kraków, ul. Borkowska Niepowtarzalna okazja dla ambitnego gastro-przedsiębiorcy! Gotowy biznes do przejęcia na dużym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł71,24 m² 77,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny i w pełni wyposażony apartament na Osiedlu Podwawelskim Wyjątkowa okazja na Osiedlu Podwawelskim w Krakowie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy apartament Z tarasem Z widokiem na wawel, kopiec kościuszki oraz wisłę Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić państwu 3 pokojowy apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*zdjęcia należą do właściciela oferty przestronne I ciche 3-pokojowe mieszkanie na bronowicach Oferujemy na wynajem przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę | Klimatyzacja | Spokojna okolica *zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 67 metrowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Krowodrza, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania trzypokojowego , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53,48 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na osiedlu Złocień przy ul. Henryka i Karola Czeczów idealne dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, 68m , ogród, garaż, bronowice, spokojna okolica Komfort, przestrzeń i prywatny ogród - idealne miejsce do życia Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, mistrzejowice/prądnik Czerwony - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,83 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, dębniki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39,76 m² 80,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 39,7m2, łagiewniki - Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni ok 61 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, mniejszego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaoferować na wynajem wyjątkową rezydencję o powierzchni 300 m , położoną na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 10 arów.