dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal o powierzchni 33,6 m , położony na parterze w pawilonie handlowym przy jednej z głównych ulic Dąbrowy Tarnowskiej ul. Jagiellońskiej. Świetna lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

71m, 3 pokojowe mieszkanie na Wiślanych Tarasach! Lokalizacja: mieszkanie mieści się na kultowym i nowoczesnym osiedlu Wiślane Tarasy. Znakomicie skomunikowane i w świetnej lokalizacji zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł500 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia działka pod reklamę W biskupicach radłowskich 250 metrów od ronda! Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni 0,0500ha w miejscowości Biskupice Radłowskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul. Walerego sławka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 55 m2, zlokalizowane na 1 piętrze składające się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo/usługowego o powierzchni całkowitej 185m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec przy ulicy Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Mint Property przedstawia na wynajem oddany do użytku w 2020 roku, nowocześnie wykończony i wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gaju na zamkniętym osiedlu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25,50 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy klimat starej architektury z nowoczesną wygodą? domnest Nieruchomości prezentuje przytulne, w pełnym rozkładzie mieszkanie (25,5 m2), na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł7 100 m² 0,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynajem i sprzedaż - Elastyczna oferta inwestycyjna (71 arów, bi) - Przemyków Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość gruntową w miejscowości Przemyków (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie dostępne od zaraz, os. Jagiellońskie, bieńczyce / Nowa Huta Opis nieruchomości: na wynajem nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł84 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 84 m Wawel / Powiśle | widok na Wawel i Bulwary Wiślne Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych lokalizacji Krakowa tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł147 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Mint Property przedstawia na wynajem nowy dom o pow. użytkowej 110,74 m2 (147 m2 powierzchni całkowitej) w zabudowie bliźniaczej. Dom jest wykończony. Wynajmowany jest bez wyposażenia. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 28 Maja nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Centralnej 51b w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie! Do wynajęcia, dostępne od kwietnia, przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: krowodrza - stąd wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy! Lokalizacja Wola duchacka/kurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 93m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł53,64 m² 60,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Banacha 10a. Najważniejsze informacje: - dostępne od 1 czerwca, - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²450 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 450m 2 położoną w Tarnowie , w okolicy ul. Krakowskiej. Duża, otwarta przestrzeń, w budynku o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

11 880 €2 160 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy! Metraże od 2160 mkw. do 35000 mkw. dostępne od grudnia 2026/ stycznia 2027. Hala produkcyjna w Nowej Hucie mieści się przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł133 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny w miejscowości Kamionna gm. Trzciana. W skład nieruchomości wchodzą: - parter składający się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²223,09 m² 16 955 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową w kameralnym budynku Regent Office w pobliżu Nowego Kleparza. Lokal położony jest na 3. piętrze. Szczegóły techniczne: -Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu osobnego garażu (nie miejsca postojowego) na krakowskim Ruczaju. Garaż znajduje się przy ul. Chmieleniec w budynku numer 19. Opłaty - czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Lokale Handlowo - Usługowe Kraków Południe - Lokale o różnym metrażu: 150 m, 200 m, 400 m, 600 m, 1000 m i więcej. - lokale na parterze z witrynami i na piętrach -.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł486 m² 16,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 726 m²

Do wynajęcia rezydencja w Zagórzu gmina Chrzanów o powierzchni 486 m2 usytuowana na ciekawej działce blisko lasu. Idealna dla wymagającej rodziny potrzebującej niezależnych przestrzeni. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,78 m² 72,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, jasny apartament w Krowodrzy idealny dla Singla lub pary! Lokalizacja: al. Kijowska, obok Królewska, kazimierza Wielkiego, lea cicha i spokojna okolica, a zarazem blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

15 196 zł494,21 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Najem - budynek handlowo-usługowy, jednokondygnacyjny, radłów ul.WOLEŃSKA! Nowoczesna hala usługowa 494,21 m - idealne miejsce dla wymagających najemców. Oferujemy do wynajęcia przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł92 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, ekskluzywny apartament o powierzchni 92 m, zaprojektowany z myślą o wymagającym najemcy. Położony w prestiżowej lokalizacji na ostatniej kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Prądnik Biały, ul. Szopkarzy 4 mieszkanie 2 pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie na wynajem: o powierzchni 35m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Salwator, plac na Stawach, ul. Prusa Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta o powierzchni około 36m2 położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,13 m² 67,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie, które właśnie przeszło generalny remont. To idealna propozycja dla osób, które cenią standard "lśniącej nowości".

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł980 m² 30,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 831 m²

Nieruchomość kraków ciepłownicza - do wynajęcia Budynki znajdują się na działkach o powierzchni 1831 m2. Możliwość wynajęcia większej powierzchni terenu w pobliżu hali. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Krakowie- przy.

Szczegóły ogłoszenia

14 454 €3 300 m² 4,38 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla najemcy! Inwestycja zlokalizowana przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej. Idealna lokalizacja do przechowywania, dystrybucji oraz produkcji dla Klientów z wielu branż. Moduły.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Walerego Sławka 11 w pobliżu Bonarki. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Walerego Sławka w dzielnicy Wola Duchacka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł21,70 m² 101 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem kawalerkę położoną przy ul Masarskiej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 21,7 m kw składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem I widokiem na wisłę N20 Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na czwartym piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

62,91 zł/m²236,86 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany dom jednorodzinny o pow. 236,86m 2 położony na działce o pow. 13.3a przy ul. Grębałowskiej. Teren wokół posesji ogrodzony i monitorowany. Wjazd na posesję.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| już od dziś możesz wynająć wygodne, zadbane, dwupoziomowe, urządzone mieszkanie (a w zasadzie część domu) w cichej, spokojnej okolicy wśród lasów i łąk, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²35,46 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia parterowe piętro o powierzchni 35,46 m w kameralnym budynku przy Al. Tysiąclecia 43 w Nowy Targ, w pobliżu rynku. Lokal położony przy głównej ulicy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²25 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 25 m , który zlokalizowany jest na krakowskich Grzegórzkach, nieopodal ronda Mogilskiego w świetnie skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od lipca, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 z dużym ogródkiem przy ul. Lublańskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony, w Krakowie! Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia dwa jasne pokoje biurowe, położone na I piętrze w dzielnicy Bronowice, w pobliżu osiedla Widok. Dwa niezależne pokoje biurowo-usługowe z klimatyzacją Bardzo.