dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy - 730 m Kraków, prądnik Biały - ul. Siewna Parter widoczny z ulicy Siewnej w budynku z 2010 roku. Podstawowe informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia - lokal handlowy na 1 piętrze o powierzchni około 50 m Do wynajęcia również: - 80 m, 100 m, 150 m, 200 m - duża ilość przyłączy wody - światłowód, - płytki gresowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem | 2 pokoje | wysoki standard | blisko centrum Krakowa Do wynajęcia wyjątkowy, przytulny i jasny apartament o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z widokiem na Wisłę w budynku Pianissimo [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Elegancki apartament w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal handlowo - usługowy w świetnej lokalizacji na Podgórzu. Lokal: - handlowo usługowy na parterze o powierzchni 205 m - możliwość wynajęcia magazynu 160 m, obok lokalu dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł405 m² 39,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 858 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na wynajem - Siedlec | blisko dk94 i A4 Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

10,07 zł/m²121 m² 1 219 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krzeszowicach przy ul. Kościuszki 24a. Przedmiotem oferty najmu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem oferujemy funkcjonalny lokal handlowy o powierzchni ok. 20 m , zlokalizowany w bardzo atrakcyjnym punkcie dzielnicy Bieńczyce - w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Targowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2. Mieszkanie Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m . Lokal jest funkcjonalnie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NIeruchomość: na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Masarskiej na Starych Grzegórzkach. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków os. Dywizjonu 303 lokal Usługowy w świetnej lokalizacji english version below Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 105 m zlokalizowany na os. Dywizjonu 303, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy. Ulica botaniczna, , dzielnica grzegórzki. Opis nieruchomości Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami tuż obok ch Serenada ul. Bohomolca 1 | Prądnik Czerwony. OC Najemcy w prezencie! Mieszkanie dostępne od zaraz! kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,17 m² 57,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Dwupokojowe mieszkanie z Ogrodem gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 47,17 m2, zlokalizowe na parterze przy ul. Ks. Biskupa Jana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 50 m2 w prestiżowej inwestycji "browar Lubicz" położonej przy ulicy Lubicz. Lokalizacja Mieszkańcy inwestycji Browar Lubicz mogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Krowoderskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu piękne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 37,44 m zlokalizowane przy ulicy Barskiej 69. Inwestycja I lokalizacja Bulwary Wiślane, które prowadzą do słynnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane studio 20 m z balkonem w spokojnej okolicy przy Fatimskiej. Blisko tramwaju, autobusów i sklepów. Idealne dla singla lub pary dostępne od stycznia!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z dużym balkonem na Olszy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[eng Below] zamieszkaj W centrum miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dostępne od zaraz wyjątkowe, ciche mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Os. Albertyńskie | Kraków Bieńczyce Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w May Apartments z dostępem do siłowni Stare Podgórze, ul. Zamoyskiego Opis nieruchomości: na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje / 27 M / - 1 piętro / klimatyzacja / ogrzewanie podłogowe / jasne wnętrze / blisko jubilat / obok salwator / stare miasto / piwnica przerobiona na piękne funkcjonalne mieszkanie kto może.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł256 m² 50,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mint property prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego domu położonego na 6 arowej działce pod Krakowem w sąsiedztwie International School of Kraków.Dom składa się z trzech kondygnacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Bronowice Mieszkanie o powierzchni 55m2 znajduję się na 1 piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 48m2 z dwoma niezależnymi pokojami na 3 piętrze w bloku przy ul. Kluczborskiej w Krakowie. Darmowy parking za bramą. Dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²220 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy centrum Skawiny | idealny pod przychodnię lub gabinety lekarskie Oferujemy lokal użytkowy o wysokim standardzie i powierzchni dostosowanej pod.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²31,60 m² 2 054 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy dobrze wyeksponowany przy głównej ulicy w Centrum Alwerni. Doskonała ekspozycja przy głównej ulicy Duża przeszklona witryna Parking dla klientów Nadaje się na każdy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Energooszczędny dom na wynajem w pobliżu międzynarodowej szkoły w Lusinie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu cichego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od Zaraz! Do wynajęcia przytulna kawalerka znajdująca się przy ul. Juliusza Lea 16a w Krakowie. Kawalerka jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia sie. Czynsz administracyjny plus.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²280 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni całkowitej 280 m2 w nowoczesnym budynku komercyjnym na Starych Dębnikach english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy | nowy budynek z 2024 roku | Iwkowa Lokalizacja Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1800 m Iwkowa, bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²290 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu nowy, nowoczesny lokal położony w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji Woli Justowskiej. Miejsce świetnie skomunikowane (20 m do przystanku) w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój w salonie fryzjerskim - Stare Podgórze | idealny pod usługi beauty Nieruchomość znajduje się w działającym salonie, zlokalizowanym w sercu Starego Podgórza , przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60,20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament w centrum Krakowa - ul. Bajeczna. Lokalizacja: dzielnica: dąbie, grzegórzki. Bardzo dobry dojazd do centrum - przystanek autobusowy- 7 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 105 m w prestiżowej inwestycji Podgórze Park Hill przy ul. Zamoyskiego. Inwestycja Podgórze Park Hill to inwestycja o unikatowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 37 m po remoncie - Azory, ul. Weissa Szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Krakowa, gotowego do wprowadzenia od zaraz? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

0,29 zł/m²350 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, powierzchnia handlowa, magazynowa 355 m2 + 120 m2- 20 zł /m2 do uzgodnienia! - do wynajęcia dwie powierzchnie handlowe na parterze budynku z windą i parkingiem- powierzchnia 355 m2 tj.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²84 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 84m 2 usytuowany na I-szym piętrze jednego z budynków przy ul. Balickiej. Na powierzchnię lokalu składają się: - hall, - wyposażony aneks kuchenny, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia - Krzesławice, ul. Wąwozowa Cena: 1 500 zł / miesiąc Kaucja: dwukrotność czynszu + 1000 zł koszty agencyjne Dodatkowe opłaty: media (prąd, woda) okolo 120zł Powierzchnia: 13.