dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

2 650 zł52,70 m² 50,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Czyżynach english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²37 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy położony na IV piętrze w nowoczesnym Centrum Biznesu, przy ul. Bronowickiej. Lokal wygodny, jasny o powierzchni ok. 24 metry (plus części.

Szczegóły ogłoszenia

55,90 zł/m²223,56 m² 12 497 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w centrum Krakowa! lokal: - pod kancelarię, gabinet, biuro - 2 piętro - lokal składa się z pokoju biurowego oraz części wspólnych (korytarz, toaleta) - współczynnik.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję-najem okazjonalny- trzypokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 63 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Jest w dobrym stanie i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²182,90 m² 12 803 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu o pow. 182,9 m na Starym Podgórzu przy ulicy Zamoyskiego w Inwestycji Mateczny Office. Lokalizacja Już sama lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45,50 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Daliowej, podgórze duchackie opis mieszkania: mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze o powierzchni 45,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z 3 sypialniami obok wawelumint property prezentuje Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 129 m2,. Składa się on z:3 oddzielnych sypialni,przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²113,87 m² 3 985 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Zdrojowa 28, krynica-Zdrój Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 577 o pow. 3 118 m2 Cena: 35 zł / m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m2 zlokalizowane przy ul. Czarnowiejskiej 84 tuż przy agh w Krakowie! możliwość doposażenia lokalu przez właściciela! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości "consilo Nieruchomości" ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej w Krakowie. Mieszkanie: prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul.Rydlówka. Dostępne od: 02.06.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w nowej inwestycji przy ul.Rydlówka łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy lokal biurowo-usługowy, usytuowany na II piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł68 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nietuzinkowe, dwupokojowe, 68 m2 mieszkanie z osobną kuchnią i uroczym balkonem, ulica Szlak/ Krowoderska, łobzowska. Stare miasto, samo Centrum. Lokalizacja: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,10 m² 46,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,1 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na krakowskim Bieżanowie! we speak english budynek I lokalizacja: ulica: mała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z dużą loggią balkonową! Oferujemy do wynajęcia ładne przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł150 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pl/ua Na wynajem wyjątkowy dom w Wieliczce, 15 minut od centrum Krakowa. Dostępny od 24.04.2026r. Powierzchnia domu: 150 m , działka: 5 arów. Dom składa się z 4 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z tarasem! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na parterze w bloku 2 piętrowym przy ul. Klimeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowo powstałego budynku przy ulicy Bunscha 14C. W bliskiej okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: inwestycja położona jest w krakowskich Bronowicach, tuż przy Galeria Bronowice oraz Rondo Ofiar Katynia. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, przystanki mpk, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 87m2 mieszkanie na Starym Mieście przy ulicy Zyblikiewicza 5. Lokalizacja: gwarancja najwyższego komfortu mieszkania i bliskość tętniącego życiem Starego Miasta. Lepszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,45 m² 47,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament z dużym balkonem, położony na drugim piętrze w bloku z windą i własnym miejscem postojowym. Lokal o powierzchni 46,30 mkw mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates oferuje Państwu do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie 44 m2 zlokalizowane w samym sercu Krakowa na Starym Mieście, przy ulicy Karmelickiej. Opis Lokalizacja Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu piękny świeżo wykończony apartament o wysokim standardzie w nowododanym przez Dom Development kompleksie przy ul. Prandoty. Budynek znajduje się na półotwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-Rezerwacja- do wynajmu od 15 września br, - ładne, mieszkanie o powierzchni 32 m2. Po niedawnym remoncie kapitalnym, częściowo umeblowane. Oferta dla par, małych rodzin- do wynajmu na dłuższy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu, eleganckiego apartamentu o pow. 60,6 m w prestiżowej inwestycji "pianissimo" z widokiem na Wisłę, zlokalizowanej na Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek magazynowy z zapleczem biurowo-administracyjnym. 1000m2. Nowy Targ, ul. Szewska. Dostępny od zaraz. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w przemysłowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 2- pokoje z balkonem i przestronną kuchnią ( english version below) lokalizacja: mieszkanie znajduje sie w centrum komunikacji tramwajowej i autobusowej na ul. Bohomolca, 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33,77 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na ulicy Rakowickiej. Podstawowe informacje: - mieszkanie dostępne od maja - powierzchnia mieszkania wynosi 33,77 m2, na co składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy z tarasem i klimatyzacją oraz miejscem parkingowym w garażu na Salwatorze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²42 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem lokal w C.H. Gołąbkowice z przeznaczeniem handlowo-usługowym o powierzchni 45 m2. Świetna lokalizacja: poziom -1 (przy głównym wejściu z parkingu podziemnego do budynku).

Szczegóły ogłoszenia

123,13 zł/m²13,40 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy 13,40 m - nowoczesny biurowiec hexagon, ul. Zamknięta, kraków (podgórze) Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 13,40 m , mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesna Powierzchnia Biurowa 160 m Modlniczka, ul. Koralowa Do wynajęcia przestronny, jasny lokal biurowy o wysokim standardzie, zlokalizowany w strategicznym punkcie Modlniczki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Fredry w dzielnicy Łagiewniki w Krakowie. Nieruchomość z dwoma pokojami, aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w wyjątkowej kamienicy na płycie Rynku Głównego. Lokal znajduje się na parterze, posiada duże witryny wystawowe z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

3 409 zł37 m² 92,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 1 sypialnią w wysokim standardzie z klimatyzacją [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Proszowickiej 15 w Krakowie, z miejskim ogrzewaniem i Internetem w cenie najmu. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

155,74 zł/m²244 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ścisłe Centrum Krakowa ok. Rynku Głównego powierzchnia 244 m2 + ogródek 100 m2 Restauracja w pięknej lokalizacji w ścisłym Centrum Krakowa. Pojemność maksymalna ok. 140 osób. Parter.