dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe 66m2 mieszkanie z balkonem przy ul. Rakowickiej w prestiżowej inwestycji *rakowicka Novum* w centrum Krakowa. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

24,40 zł/m²245 m² 5 978 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal przy ulicy Przemysłowej to profesjonalne zaplecze o powierzchni 245 m , idealne do składowania, dystrybucji oraz produkcji o umiarkowanym stopniu uciążliwości. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

42,76 zł/m²30,40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy nowy targ | ul. Szaflarska 13 | 30,4 m nowoczesna przestrzeń biurowa W prestiżowej lokalizacji gotowa do wprowadzenia Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 30,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²12 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

-lokal na I piętrze: -lokal 12 m2 / cena 450,00 zł netto +vat / wywóz śmieci / woda /+ dodatkowy koszt energii elektrycznej + koszty centralnego ogrzewania 300zł + kaucja 450 zł netto opłata dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulna, kompaktowa kawalerka o powierzchni 15 m2, zlokalizowana w kamienicy przy ulicy Brzozowej, w kultowej dzielnicy Kazimierz. To idealna propozycja dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²294,63 m² 13 552 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. netto 243,06 m 2 i pow. brutto 294,63 m 2 położony na 2 piętrze w jednym z biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

108,59 zł/m²29 m² 3 149 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Centrum Krakowa ok Stare Miasto / początek ulicy lea od zaraz , cena Z opłatami stałymi / nr4 pomieszczenia 12, 9, 4 i 3 m2 Płacisz dodatkowo tylko za media. Ogrzewanie miejskie/ Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni całkowitej 32,36 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

72,05 zł/m²365 m² 26 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 365 m , zlokalizowany przy ul. płk. Ryszarda Kuklińskiego w dzielnicy Kraków-Podgórze. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

103,51 zł/m²57 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal medyczny na wynajem Dębniki, ul. Madalińskiego Oferujemy nowoczesny lokal medyczny na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części Dębniki, w otoczeniu ekskluzywnych apartamentów przy.

Szczegóły ogłoszenia

30 475 zł1 500 m² 20,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zakrzów | Ochmanów | Niepołomice | Wieliczka Nowoczesna powierzchnia magazynowa w okolicy niepołomic i Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

60,20 zł/m²294 m² 17 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowo-biurowy o powierzchni 294 m , zlokalizowany przy ul. Fabrycznej w dzielnicy Kraków-Grzegórzki (śródmieście). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem w cenie przy ul. Rozdroże | przy Kapelance 46m2 + balkon | 2 piętro - winda Doskonała komunikacja - autobusy/tramwaje - 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

12,41 zł/m²201,45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w Radłowie. Szukasz lokalu biurowego? Zależy Ci na większym metrażu? Chcesz być dobrze skomunikowany z autostradą A4? Szuka powierzchni magazynowych? Jeśli tak, to zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

44,77 zł/m²134 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia Lokal z 6 pomieszczeniami biurowymi - 134 m w sąsiedztwie Huty T. Sendzimira Oferujemy do wynajęcia przestronne pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ok. 134 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy lokal biurowo-usługowy, usytuowany na II piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Dobrego Pasterza, kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m z dużym balkonem , położone na 7. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonego lokalu gotowego do zamieszkania mieszkania o powierzchni 34 m2 , położonego na 1 piętrze w nowym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do podnajmu części lokalu handlowego zlokalizowanego tuż przy Rynku Głównym. Lokal o powierzchni 45 m2 składa się z parteru z dużą witryną z wejściem od frontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie, 33 m2, kraków (podgórze, osiedle Na Kozłówce, ul. Okólna) Oferuję na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

86 688 zł3 600 m² 24,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A w pobliżu węzła S7 obwodnicy Krakowa. Dostępne moduły o różnej powierzchni! Specyfikacja: - wysokość 10 metrów - nośność.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal handlowo- magazynowy na parterze blisko Wadowic przy głównej trasie z bezpłatnym dużym parkingiem. Są witryny handlowe idealne do ekspozycji towarów. Można wynająć mniejszą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z przywiązaniem do szczegółów, położone w prestiżowym, nowo oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²112 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokalizacja Budynek zlokalizowany jest przy ul. Marcika w Krakowie, w dynamicznie rozwijającym się rejonie Ruczaju / Borek Fałęcki, który stanowi jeden z głównych obszarów biznesowych.

Szczegóły ogłoszenia

23,81 zł/m²63 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 63m2 na wynajem, zlokalizowany w Wadowicach przy placu Kościuszki. Lokal znajduje się na 3 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,37 m² 64,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na nowym osiedlu z tarasem Mieszkanie składa się z dużego pokoju z dwoma dwuskrzydłowymi drzwiami tarasowymi, kuchni otwartej na pokój, dużej łazienki z wc i bidetem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,34 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrzne nowoczesnego budynku przy ulicy Piltza 40. Inwestycja oddana do użytku w 2024 roku to kontynuacja przedsięwzięcia Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł61,94 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od zaraz trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61.94 m2 w nowej inwestycji przy ul. Fredry w dzielnicy Łagiewniki w Krakowie. Nieruchomość z trzema niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

59,78 zł/m²2 106 m² 125 896 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 2 106 m2 w nowoczesnym biurowcu w okolicach ulicy Henryka Kamieńskiego w Krakowie. Lokal znajduje się na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 55m w Centrum miasta, kremerowska, stare Miasto lokalizacja Ulica Kremerowska znajduje się niedaleko ul. Karmelickiej, która bezpośrednio łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy - nowy budynek biurowo-usługowy - do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m - wysokość powyżej 3 m - przy głównej drodze - monitorig, - internet.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie do wynajęcia mieszkanie o pow 44m2 usytuowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Myśliwskiej 55b. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| przedmiotem wynajmu jest lokal o powierzchni 114m 2 , składający się 6 pomieszczeń użytkowych oraz małego sanitariatu. Lokal na chwilę obecna przystosowany na cele gastronomiczne (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł1 200 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Irena Majster 4 alternatywy Tel:   Oferuję do wynajęcia DZIAŁKĘ KOMERCYJNĄ zlokalizowany zaraz przy jednej z Największych ATRAKCJI Turystycznej w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia budynek o powierzchni ok 55m2, znajdujący się w okolicy ul. Białoprądnickiej, prądnik Biały. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Apartamenty go przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja: ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko, co ma do.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²220 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny i wygodny lokal na biuro lub usługi w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 220m2 w budynku komercyjnym, znajdującym się w centrum Krakowa ul. Rakowicka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 42,40 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²15 m² 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjnie zlokalizowany lokal biurowy o pow. 15mkw położony na I piętrze w nowoczesnym budynku biurowo handlowym o wysokim standardzie wykończenia Lokal posiada dużą witrynę, na.

Szczegóły ogłoszenia

49 682 zł1 982 m² 25,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1970m2 z biurem i zapleczem socjalnym o łącznej pow. 12m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa z regałami,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasny i przestronny apartament z ogrodem i tarasem na Woli Justowskiej Jeśli marzysz o ciszy, zieleni i prywatnej przestrzeni do relaksu, a jednocześnie chcesz mieszkać.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij