dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m przy ul. Stefana Banacha w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł520 m² 20,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu magazynu znajdującego się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Powstańców. Podstawowe informacje Metraż magazynu wynosi 520 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia restauracja W pełni wyposażona na jednej Z ulic odchodzących od rynku głównego. Restauracja znajduje się na poziomie - 1. Składa się z kilku sal, kuchni, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 61m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. bp. Jana Prandoty w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

76,88 zł/m²128 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu bardzo dobrze zlokalizowany lokal na wynajem. Lokalizacja - Gdów, ścisłe centrum Powierzchnia - 128 m2 Nieruchomość przeznaczona jest pod działalność handlową lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 52m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Nadwiślańska. Budynek zlokalizowany przy ul. Nadwiślańskiej tuż.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²73 m² 4 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia różne powierzchnie biurowe: lokale: - możliwość wynajęcia różnych powierzchni 73 m, 100 m, 200 m, - jasne i przestronne pomieszczenia - do indywidualnej aranżacji. Budynek: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promo Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia dwupokojowy apartament położony przy ul. Rękawka 32 wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł33 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 33 m2, które zlokalizowane jest w dzielnicy Czyżyny. Lokal jest w pełni wykończony, gotowy do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 120 m , usytuowany na 2 piętrze (poddasze) odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta Tarnowa. Lokal składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[eng Below] dostepne od zaraz! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wykończony w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły 3-pokojowy apartament położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

86,85 zł/m²40,30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia od zaraz, lokal o powierzchni 40,3 m2 przy ulicy Starowiślnej, 10 minut spacerem od Rynku Głównego. Lokal umiejscowiony w oficynie kamienicy co sprawia, że mimo centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak English :) Prezentuję do wynajęcia od zaraz wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m , zlokalizowane w zabytkowej kamienicy przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 przy ul. Karmelickiej 62 tuż nieopodal Parku Krakowskiego i krakowskich Plant! we speak english budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulny, funkcjonalny apartament o powierzchni 30 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Cystersów na krakowskich Grzegórzkach. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45,20 m² 75,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem, 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji steampark przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy, w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym, na Prądniku Czerwonym. Lokalizacja w centrum gęstej zabudowy wielorodzinnej oraz sąsiedztwie Parku Zaczarowanej Dorożki,.

Szczegóły ogłoszenia

4 933 zł182,70 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Rezerwacja Prezentujemy powierzchnię magazynowo- usługową w budynku murowanym, z dużym parkingiem i dojazdem dla tir, o powierzchni 182 m2 , 1 piętro z windami towarowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property przedstawia prestiżowy lokal użytkowy (biuro, usługi itp.) na ul. Zamoyskiego, stare Podgórze Wyjątkowy lokal, mieszczący się w modernistycznej kamienicy, tuż obok Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Lwowska, do wynajęcia lokal o pow. 35 m2 ,na parterze kamienicy. - idealny na sklep, biurow, kafejke, piekarnię, ciastkarnię lub inne usługi - 2 pomieszczenia, zaplecze socjalne, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Do wynajęcia - budynek biurowy przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie Do wynajęcia funkcjonalny, trzykondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta Mistrzejowice 38 m nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia 2. pokojowe mieszkanie, o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym, niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna kawalerka na wynajem - Bobrzyńskiego | Ruczaj | Blisko tramwaju i zieleni! Dostępne od zaraz | Doskonała lokalizacja | Jasne i funkcjonalne mieszkanie | Idealne dla singla lub pary Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł35 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone przy Błoniach. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Istnieje wcześniejsza możliwość umówienia się na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

38 400 zł1 200 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Do wynajęcia ogrzewana hala magazynowa w niepołomicach o pow. 1200 z możliwością zwiększenia do 2600 m2 z bramami z poziomu "0" i dojazdem dla tira. Dostępna od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²48 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego przy ulicy Barskiej. Lokalizacja: lokal położony jest w dzielnicy Dębniki. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,13 m² 51,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

011mw N. Sącz Aleje Wolności, 2- pokojowe mieszkanie, pow. 48,13m2, ip, miejsce postojowe. Cena: 2500 zł Do wynajęcia nowocześnie zaprojektowane, bezczynszowe mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł104 m² 81,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 104m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Wielopole w Krakowie w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł48,47 m² 86,65 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Consilo Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zobacz wirtualny spacer po lokalu *preferowany kontakt telefoniczny*   biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyzowany, piętrowy lokal biurowo - użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

26 240 zł820 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Do wynajęcia nowoczesny, reprezentacyjny budynek biurowo-produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w zabierzowie z własną stacją trafo i dużym parkingiem/placem składowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek biurowy o powierzchni około 1400 m2 zlokalizowana w Zabierzowie ( możliwość wynajęcia hal magazynowych - 3200m2 ). Obiekty umieszczone na działce o powierzchni 1ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany w apartamentowcu przy ulicy Nadwiślańskiej. Apartament: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze apartamentowca zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem przytulna mieszkanie w sercu Krakowa, w inwestycji "grzegórzki Park" przy ul. płk. Francesco Nullo. Mieszkanie o powierzchni 34,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł174 m² 33,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal - w Centrum Wieliczki: lokale: - 174 m na I piętrze ( 5 pomieszczeń w tym 2 łazienki) - 21,50 m na I piętrze - wysokość ponad 4 metry, - winda towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem 2-pok. mieszkanie z jasną kuchnią o pow. ok. 40 m2 położone na parterze w oficynie wyremontowanej kamienicy na ulicy Szlak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do odstąpienia lokal usługowy o powierzchni 90m2 , ścisłe centrum Krakowa , okolice Rynku głównego/plant. Obecnie w lokalu funkcjonuje działalność z branży beauty. Możliwość.