dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

3 300 zł35,50 m² 92,96 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, zaprojektowane przez architekta, po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 35 m przy ul. Łobzowskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

12,90 €/m²186 m² 2 399 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w biurowcu klasy A: - powierzchnia 186 m na piątym piętrze - biuro składa się z 4 pomieszczeń - sala szkoleniowa, biuro w open space i dwa gabinety wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²300 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Hala wysoka min 4 m pod produkcję, magazyn z dużą mocą prądu, parking w Andrychowie. Bogusław Mokwa tel.   Oferta wysłana z systemu bck Galactica Szanuj czas.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ma przyjemność przestawić jasne, bardzo dobrze wyposażone mieszkanie przy ulicy Wielickiej 26, przy samym urzędzie Miasta. Do wynajęcia od zaraz. Lokalizacja W niedalekiej odległości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

86,29 zł/m²63,74 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 63,74m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Teren wokół ogrodzony i monitorowany. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

17,26 zł/m²47 m² 811 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w Gorlicach w przy ul. Bardiowska 4 Pomieszczenia w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description below. We speak English. 2-pokojowy apartament z przestronnym balkonem w inwestycji Art City! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na II kondygnacji X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51,96 m² 67,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kameralne trzypokojowe mieszkanie z balkonem na Podgórzu [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy / biurowy do wynajęcia - Skała, woj. małopolskie Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy lub biurowy zlokalizowany w Skale (woj. małopolskie) , w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

45,94 zł/m²283 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Całe piętro pod biuro/usługi/handel | ok.283 m | Dębniki, Kraków Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przestronny lokal o powierzchni ok. 283 m na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²73 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe na wynajem dla firm pod biura coworkingowych jak również dla firm i korporacji. Budynek biurowy klasy A 6 kondygnacji naziemnych oraz garaże podziemne. Wokół budynku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł75 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w domu jednorodzinnym - Gaj / Libertów, ul. Maryjna | 75 m | balkon | 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro 27 m okolice ul. Szuwarowej / Kobierzyńskiej Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 27 m, zlokalizowany na I piętrze budynku biurowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²330 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa przestrzeń o powierzchni 330m 2 usytuowana na III- piętrze reprezentacyjnego budynku zlokalizowanego tuż przy zjeździe z ul. Opolskiej. Na powierzchnie lokalu składa.

Szczegóły ogłoszenia

63,13 zł/m²38 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję do wynajęcia 3 lokale użytkowe w miejscowości Brzoskwinia (gmina Zabierzów) Ze względy na duże zapotrzebowanie na usługi kosmetyczne w okolicy, zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony w Krakowie przy ulicy Dobrego Pasterza. Idealne miejsce pod działalność handlową, magazyn wysyłkowy, gabinety, serwis. Budynek I lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz eleganckie mieszkanie typu studio przy ulicy Henryka Sienkiewicza w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Inwalidów i Parku Krakowskiego w Krakowie! Łączne koszta 2750.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu mieszkanie znajdujące się przy ul. Kremerowskiej. Nieruchomość położona w kamienicy od strony pięknego podwórka z ogrodem. Mieści się wysokim parterze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

34 920 zł1 940 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa obok lotniska Balice. Powierzchnia 1940m2 w tym 30m2 powierzchni socjalnej. Wysokość składowania od 8 do 9,5metra. Nośność posadzki 5 t/m2. Konstrukcja nośna.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 200 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 1 200 m2 w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Ujastek w Krakowie. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w sercu Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu luksusowo wykończonego i wyposażonego apartamentu na.

Szczegóły ogłoszenia

41,05 zł/m²215 m² 8 826 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy z tarasem zimowym Kraków, ul. Sosnowiecka Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal biurowy o powierzchni 99 m wraz z 116.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m, zlokalizowana w Myślenicach przy ul. Solidarności 37. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze nowego budynku w Nowym Wiśniczu. Lokal przeznaczony jest pod gabinety medyczne lub przychodnię poz. Na powierzchni ok. 120 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²650 m² 35 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesną powierzchnię biurową do wynajęcia w kompleksie dwóch budynków biurowych zlokalizowanych przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers prezentuje: dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Zamoyskiego lokalizacja may apartments Zamoyskiego to nowoczesna inwestycja położona w sercu Podgórza, tuż obok Parku Bednarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 31,08 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się na 4 piętrze naszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym lub usługowym w nowoczesnym reprezentacyjnym budynku przy Alei 29 Listopada 155C. Lokal zostanie odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Pets friendly Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej w dzielnicy Płaszów. Lokalizacja Ul. Myśliwska to.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 90 m , wykończony w bardzo wysokim standardzie, położony w prestiżowej inwestycji Lokum Vista przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

36,84 zł/m²19 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy w Żabnie. Idealny pod biuro, gabinet, działalność usługową, handlową lub punkt obsługi klienta. Nowoczesna przestrzeń wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ulicy Grzegórzeckiej w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i jego metraż liczy 75 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł450 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na wynajem luksusowy dom 450 m2 położony w zielonej i spokojnej części Woli Justowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł450 m² 34,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| idealne miejsce na twoją działalność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu budynku gospodarczego położonego w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej 28 na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fajne mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Meiera Mieszkanie składa się z 3 pokoi : salon z balkonem, kuchni z częścią jadalnianą, dwóch sypialni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31,36 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, jasne i przytulne mieszkanie w m. Brzesko przy ul. Czarnowiejskiej 50. Lokal mieszkalny o pow. 31,36m2 znajduje się na 2 piętrze w nowym, eleganckim bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezntuje na wynajem wyjątkowy, stylowy apartament o pow ok 120 m2 położony na pierwszym piętrze budynku bez windy. Niesamowitym atutem nieruchomości jest lokalizacja tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²162 m² 10 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowego / użytkowego o powierzchni całkowitej 162m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Podgórze przy ulicy Wiktora.

Szczegóły ogłoszenia

52,11 zł/m²190 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie wynajmu biura - Bronowice Powierzchnia: 190m Lokalizacja: bronowice, kraków Piętro: 2 Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 220 m , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 31 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,44 m² 48,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Homfi ma przyjemność zaprezentować przestronne, klimatyzowane mieszkanie z dużym.