dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

56,88 zł/m²279,56 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy w trakcie realizacji, położony w miejscowości Borek, gmina Rzezawa, w sprawdzonej lokalizacji handlowej. Lokal będzie dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²21 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wieliczka / Czarnochowice, ul. Długa - klimatyzowane biuro do wynajęcia Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni ok. 21 m , mieszczący się w kontenerze biurowym o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 700 zł45,88 m² 58,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją - ul. Koszykarska, kraków dostępne od razu do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka, bardzo zadbane. Do wynajęcia 2- pokojowe, bardzo zadbane, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 47 m 2 , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal frontowo-narożny na parterze w wyremontowanej zabytkowej kamienicy przy głównej ulicy Limanowskiego. Lokal w atrakcyjnym miejscu ze względu na duży ruch komunikacyjny i pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł44,39 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, trzypokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 44.39 m2 przy ul. Bronowickiej, tuż obok stacji Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej Bronowice i przystanku tramwajowego Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,41 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38.41 m2 przy ul. Facmiech 14 w Krakowie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bloku z lat 80-tych przy ul. Facimiech 14.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcie przytulny parter domu , do dyspozycji: - 2 pokoje (jeden duży drugi mniejszy ) -łazienka z prysznicem -kuchnia -pomieszczenie gospodarcze -zaledwie kilkanaście metrów od domu szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 220 m² 36 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Hala produkcyjno-magazynowa z pełnym zapleczem biurowym Oświęcim, ul. Unii Europejskiej Działka 8 335 m Możliwość budowy drugiej hali obok, dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł61 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy - Kliny Zacisze. Słoneczne o bardzo dobrym rozkładzie, dwustronne. 2 piętro z dużym balkon ok 16 m2. Niezależne 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo przestronne, trzypokojowe mieszkanie z przyjemnym klimatem, położone w dzielnicy Salwator przy ul. Stachowicza. Mieszkanie częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Szukam studenta do super jednoosobowym pokoju blisko Starego Miasta. Cena to 1500 zł czynsz i media. Pokój jest 3 minutki od uek, 5 minut tramwajem od Galerii Krakowskiej. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Budynek zarządzamy przez operatora black apart Informacje ogólne Apartament zlokalizowany jest w zabytkowym budynku Pałacu Tatrzańskim mieszczącym się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 35 m2 przy ulicy *dąbska 22a*, tuż obok Tauron Areny oraz parku Nieruchomość z salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56,50 m² 46,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,5 m, usytuowane na 2 piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł60 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Poleska Dwa niezależne pokoje - Bezczynszowe Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone w samym centrum Krakowa, przy ulicy Beliny-Prażmowskiego. Mieszkanie mieści się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia od zaraz wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Na Lotnisku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł13 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe W garażu podziemnym budynku, ul. Ślusarska 5, zabłocie. Dostępne od zaraz cena Czynsz najmu 350 zł / miesiąc. Kaucja: 350 zł. Wynagrodzenie za pośrednictwo: 350 zł. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronną, ciekawą, kawalerkę. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, a jego metraż liczy 40m2, na co składają się: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie, dwupokojowe mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji w inwestycji Vermelo. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze a jego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze prestiżowego osiedla Dolina Krasowa 38 w Krzeszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, przytulne mieszkanie przy ulicy Os. Willowe 27, w kameralnym budynku. Trzypokojowe mieszkanie, 58 m2 niedaleko Zalewu Nowohuckiego( 5 min spacerem). Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji przy ul. Masarskiej tuż obok galerii kazimierz, grzegórzki. Dostępne od 1. Czerwca opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, urokliwe mieszkanie, położone przy ulicy Wrocławskiej w inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kameralnego budynku przy ul. Rydla 32 w Krakowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie, położone w centrum Krakowa, przy ulicy bp. Prandoty. Nieruchomość mieści w inwestycji Nowa 29 Aleja. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł109 m² 32,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 496 m²

Wyjątkowa nieruchomość na wynajem Natura, komfort i ogromny potencjał biznesowy Sygneczów | Kraków / Wieliczka Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym.