dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

1 299 000 zł271,45 m² 4 954,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Tenczynka. To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności oraz solidnie wybudowanego domu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł2 040 m² 465,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 2040 m2 Cena : 949 000 zł Nr ewid.: 5701/1, 5702, 5703/1 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana w bliskiej odległości od wyciągu narciarskiego Jurgów Ski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości grunto wej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 261 zł45,54 m² 9 974,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Budynek gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł84 m² 10 226,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Ostatni dom w gotowej inwestycji! Dzięki temu nie musicie zdawać się na wizualizacje tylko zobaczycie jak wyglądają faktyczne domy! I nie zapominajmy o ogrodzie mającym 233m2! Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł37,72 m² 16 171,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj gotowe Funkcjonalne 2 pokoje dużym ogrodem 60m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wydzielona w wyniku podziału geodezyjnego w kwietniu 2026. Działka płaska, w całości leżąca w obszarze mn3. Media w drodze głównej przy ul. Sapalskiego lub.

Szczegóły ogłoszenia

272 650 zł1 435 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! Do sprzedania bardzo atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana o pow. ok.1435 m2 położona w Kętach ul. Staszica, woj. małopolskie. Nieruchomość usytuowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 800 m² 211 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

38 arowa w pobliżu Krakowa i Wieliczki Zgodnie z planem zagospodarowania możliwa zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza z usługami. Okolica spokojna, działka płaska. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle przy ul. Jaworowej i Zbożowej, inwestycja na Wyłączność tylko w Soho Realty Group! Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniowo-usługową w Wieliczce, realizowaną w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł71,24 m² 20 339,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowy apartament - ul. Wrocławska 15, stara Krowodrza, kraków Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 71,24 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł42,62 m² 18 768,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Banacha w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na północy Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 40m2 znajduje się na II piętrze II-piętrowego bloku przy ul. Białoprądnickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł841 m² 297,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą widokowej działki położonej w Maruszynie na ul. Gancarze! Dz. nr: 1952/5, pow. 841 mkw. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł38,70 m² 7 364 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Centrum Krakowskich Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 38,7 m, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 893 zł63,09 m² 15 785,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 28 maja dwupokojowe mieszkanie z balkonem (15 m2) położone przy ul. pl. Bohaterów Getta w inwestycji Verona House. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. pl. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 316 zł82,58 m² 10 442,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem w nowej kameralnej inwestycji idealne dla rodziny i osób które cenią sobie przestrzeń, dobrze skomunikowane: autobus, a4,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 470 m² 306,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży widokowa działka na Podhalu położona w miejscowości Knurów z gotowym projektem oraz pozwoleniem na budowę budynku niewielkiego wolnostojącego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł43,80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy ul. Conrada w Krakowie. Układ mieszkania: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł81,50 m² 12 761 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztero pokojowe mieszkanie z tarasem i loggią w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Koźmice Wielkie, gm. Wieliczka działka budowlana 14 ar | widokowa | z projektem i pnb w toku Spokojna, rezydencjonalna okolica z szybkim dojazdem do Krakowa. Oferta dotyczy działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł45,43 m² 16 398,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 45,43 m położony na parterze w malowniczej części Kościeliska, z przepięknym widokiem na góry. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

409 102 zł61,06 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M3, położonego przy ul. Kolonia Stella o powierzchni 61,06 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł39,45 m² 4 689,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu partycypacje tbs mieszkania o powierzchni 39,45 m2 znajdującego się w Krakowie przy ul. Nowohuckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,87 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Tarnów | ul. Krogulskiego | 47,87 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,87 m, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł91,83 m² 19 492 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości obsługuje wyjątkową lokalizację apartamentu tuż nad Zalewem Bagry Apartament znajduje się nad Zalewem Bagry z parkiem i plażą cały kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 000 zł75,17 m² 12 598,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Majewska Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni 75,17m2 znajdujący się na poddaszu budynku wielorodzinnego, przy ul. Mickiewicza 11.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości Lamato ma przyjemność zaprezentować lokal handlowy o powierzchni 49 m2 w największym w Krakowie centrum handlowym wyposażenia mieszkań przy ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 034 495 zł115 m² 17 691,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice , nowoczesny budynek z udogodnieniami dla mieszańców. . 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł96 m² 24 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 96 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Zbożowej w nowo wybudowanej inwestycji w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 576 zł55,57 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej Termin realizacji: gotowe Przestronne 2 pokoje z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł7 389 m² 351,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko w realton nieruchomości! Sprzedaż nieruchomości położonej w Oświęcimiu Babice przy ul. Śląskiej przy dk44, w pobliżu S1. Powierzchnia działki: 7 380 m teren utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł59 909 m² 91,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam Państwu piękną działkę inwestycyjną ( tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) na południowym, nasłonecznionym stoku delikatnego wzniesienia. Działka położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł104 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz miejsca, które daje wytchnienie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozwala w kilkanaście minut znaleźć się w Krakowie? Ten dom to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,50 m² 10 113 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Westerplatte usytuowane na 3. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł1 112 m² 2,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

ierżawę atrakcyjny teren o powierzchni 1112 m , położony w wyjątkowej lokalizacji w miejscowości Czorsztyn przy ul. Karmelickiej 45, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł398 m² 7 537,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedaży budynek usługowy w gminie Mucharz o pow. 398 m2. Budynek posadowiony na działce o pow. 26 ar z dogodnym dojazdem. Budynek w stanie do niewielkiego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²160 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy lokal do wynajęcia! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 160 m2, położony na I piętrze w nowym budynku znajdującym się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 977.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł4 757 m² 201,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Krzyszkowice - 4757 m z możliwością podziału na mniejsze. Działka budowlana objęta planem zagospodarowania przestrzennego - mn1 Na sprzedaż wyjątkowa działka.