dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

145 000 zł1 356 m² 106,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lachowice - działka w górach przylegająca do lasu Przysiółek Sobalówka. Działka dla ludzi szukających lokalizacji w odosobnieniu. Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 040 zł33,40 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i ogrodu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 360 zł49,20 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 560 zł54,40 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,50 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie z dużym potencjałem, położone w bardzo dobrej lokalizacji Tarnów ulica Mościckiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanek autobusowy, sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla jednej lub dwóch osób dorosłych bez dzieci I zwierząt. Mieszkanie dostępne od 30/05/2026 R. Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ma przyjemność przestawić jasne, bardzo dobrze wyposażone mieszkanie przy ulicy Wielickiej 26, przy samym urzędzie Miasta. Do wynajęcia od zaraz. Budynek w którym znajduje się mieszkanie, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł181,99 m² 6 319,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Przedstawiam Państwu dom wolnostojący z pięknie zagospodarowanym ogrodem, położony w spokojnej i zielonej okolicy w sąsiedztwie Doliny Mnikowskiej. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 530 000 zł148,73 m² 10 287,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Twój nowy dom w Krakowie nowoczesny design, jakość i spokój w jednym. Zamieszkaj w przestrzeni, która łączy ponadczasową architekturę, przemyślany nowy układ wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 510 000 zł148,73 m² 10 152,63 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 530 000 zł148,73 m² 10 287,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł102,31 m² 12 999,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny, doskonale doświetlony apartament o powierzchni 102,31 m , położony na ostatnim piętrze budynku z 2025 roku w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł206 m² 2 907,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:422 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży budynku w Makowie Podhalańskim, w zabudowie szeregowej, w którym znajdują się dwa oddzielne mieszkania, piwnica, poddasze oraz wspólna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 090 m² 136,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu piękną działkę budowlaną w miejscowości Wieprz (powiat wadowicki). Działka położona jest w drugiej linii zabudowy. Działka w całości budowlana z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna w Osieku! Przedstawiam Państwu działkę z widokiem na las i góry, znajdującą się w urokliwej miejscowości Osiek w powiecie oświęcimskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 204 m² 108,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dużą, piękną, płaską działkę budowlaną w Andrychowie. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy, w całości budowlana z dojazdem drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł106,84 m² 5 896,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 106,84 m2 w stanie deweloperskim, z obszernym wysokim salonem, położony na 6 arowej działce, w miejscowości Tomice, w powiecie wadowickim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 436 zł38,99 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się na Osiedlu Dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 787 zł32,97 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 158 zł51,42 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w niskim 3-piętrowym bloku na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bochnia nowoczesne , komfortowe mieszkanie o pow.55 m zlokalizowane na nowym, kameralnym i bezpiecznym osiedlu. Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

112 980 zł807 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krzeczów- prezentujemy do sprzedaży 9 działek budowlanych, o powierzchniach od 8 do 12 arów zlokalizowanych przy Ul. Słonecznej. Działki mają regularny, prostokątny kształt i znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod siedzibę firmy, warsztatu lub showroomu z miejscem do zamieszkania? uwaga! Ta działka w Woli Więcławskiej, gmina Michałowice, łączy potencjał komercyjny.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47 m² 12 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 47 m w sercu Starego Prokocimia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze pod siebie lub jako pewna inwestycja pod wynajem! Lokalizacja: kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł2 391 m² 165,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam do sprzedania widokową działkę budowlaną w pełni uzbrojona (woda, prąd, gaz, kanalizacja). Działka zlokalizowana jest w miejscowości Głogoczów, gmina Myślenice, pow. 2 391 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł239 m² 3 577,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Mieszkanie na piętrze, biuro na parterze - czyli do pracy w pantoflach :) Korzystna propozycja dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł265,01 m² 4 113,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w segmencie w stanie deweloperskim zamkniętym położony przy ul. Krakowskiej w Proszowice z wygodnym dojazdem do Krakowa. To idealna opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł80 m² 8 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:99 m²

Od blisko 20 lat firma "pro-art" realizuje niewielkie, kameralne zespoły zabudowy jednorodzinnej - nasza oferta adresowana jest przede wszystkim do osób poszukujących swojego wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego budynek W kwietniu 2026 odebrany przez pinb ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł1 561 m² 851 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1561 m położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa Tyniec przy ul. Bogucianka w sąsiedztwie Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 129 m² 2 834,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prestiż | ikona designu | ciągłówka - Rezydencja z wizją Karpiel & Steindel nieruchomość: mamy zaszczyt zaprezentować ofertę, która definiuje pojęcie luksusu na Podhalu. To nie jest zwykła.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł80 m² 34 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:292 m²

Nieruchomość: wyjątkowa inwestycja premium zlokalizowana na prestiżowym osiedlu domków Landscape w Zakopanem, przy ul. Sobiczkowa Bór - jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 061 m² 110,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o łącznej powierzchni 10,61ara, położona w spokojnej i zielonej części gminy Borzęcin. Nieruchomość nie jest objęta planem zagospodarowania, posiada wydane Warunki Zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokoje /34 m 2 /podgórze- płaszów/ul. Turka/2000 r. Okazja! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 1 pok. o pow. 34 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Turka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł49,96 m² 15 192,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 759 000 zł Powierzchnia: 49,96 m2 Piętro: 1/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem kuchennym. Istnieje możliwość wydzielenia drugiej sypialni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł294,60 m² 6 771,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom (odebrany w 2009 roku) o powierzchni 220 m , położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce 1800 m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł132 m² 7 992,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 132 m , położony w spokojnej, malowniczej okolicy w miejscowości Kobylec, gmina Łapanów. Idealna propozycja dla rodziny.

 

 

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 99,5 m w stanie deweloperskim z balkonem Skawina, ul. Łanowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni prawie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Wysłouchów. Lokal znajduje się na 6 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł57,07 m² 12 773,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,07 m zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2000 roku bez windy. Lokal znajduje się na spokojnym,.