dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, gdzie historia spotyka luksus Halo Tarnów! W samym ścisłym centrum miasta, w starannie odrestaurowanej secesyjnej kamienicy, oferujemy do wynajęcia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 800 m² 86,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

|Sprzedam działkę budowlaną - Grabie, gm. Łapanów, powiat bocheński| Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

74,40 zł/m²152,32 m² 11 333 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa 130,96 m2 na II piętrze nla (powierzchnia najmu brutto: 152,32 m ) - lokal wykończony, gotowy do wejścia od zaraz, minimalny okres najmu - 1 rok! Czynsz najmu za powierzchnię -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy apartament 3-pokojowy ul. Masarska opis apartamentu: ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 1. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 65m2 na co składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 800 m² 54,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: 3 działki rolno-budowlane 18 arów, tuchów 98 000 zł Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 18 arów, położone w spokojnej części Tuchowa. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł11 400 m² 22,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Sad owocowy z jabłoniami, łysa Góra, gm. Dębno Oferujemy do sprzedaży 5-letni sad owocowy położony w miejscowości Łysa Góra, gmina Dębno. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł51,80 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2- pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł538 m² 3 698,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z elastycznym mpzp | Kraków, bronowice ul. Tetmajera Lokalizacja: bronowice Małe, ul. Włodzimierza Tetmajera - 5,6 km od Rynku Głównego w Krakowie Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 771 005 zł118,07 m² 14 999,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy na Starym Podgórzu: lokal: - powierzchnia: 118,07 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończenia pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł270 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 342 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż dom wolnostojący położony na pięknej 23ar działce w Swoszowicach w pobliżu Uzdrowiska. CO sprzedajemy? Dom o powierzchni użytkowej 250m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU W BRZEZIU KOŁO ZABIERZOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70,60 m² 21 104,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 71 m , z imponującą wysokością blisko 3,7 m, położony na 2 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Dietla 15. Wyjątkowy apartament położony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

125 300 zł1 253 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w malowniczej okolicy Jeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii i marzysz o zamieszkaniu w urokliwym miejscu, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł19 m² 107,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje komfortową kawalerkę - Podgórze. Nieruchomość: kawalerka znajduje się na IV piętrze VI piętrowego budynku z 2015 roku przy ul. Rejtana- stare Podgórze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na Wynajem wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy na ul. Stradomskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: salonu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,34 m² 16 166,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł44,63 m² 10 194,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe, wykończone chełmiec winda 2 piętro a sprzedaż komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,63m2 zlokalizowane w Chełmcu na 2 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł43,76 m² 17 138,94 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania w sercu miasta, ale marzysz o spokoju w otoczeniu zieleni? Inwestycja łączy nowoczesny komfort z naturalnym środowiskiem to idealny wybór.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł37 m² 25 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,49 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku przy ul. Mogilskiej w Krakowie -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem oferujemy nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 30 m , położony na I piętrze nowo wybudowanego budynku przy ulicy Daszyńskiego w Krzeszowicach. Budynek dwupiętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 029 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka w miejscowości Olszyny, świetna komunikacja z autostradą A4 Katowice - Kraków Piękna duża w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 160 zł67,62 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe blisko Zalewu Bagry Bez prowizji i podatku pcc! Nowoczesne, wygodne mieszkanie. Zlokalizowane w nowym apartamentowcu, w Krakowie, tuż przy Zalewie Bagry, to świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje, osobna kuchnia I balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie na osiedlu Górka Narodowa, które obecnie jest jednym z najprężniej rozwijającym się rejonem. Okolica charakteryzuje się dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł146 m² 5 171,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Super okazja! wybierz swój wymarzony dom pod tarnowem! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i rodziny? Cisza, zieleń, przestrzeń a jednocześnie szybki dojazd do centrum Tarnowa? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł800 m² 481,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: cholerzyn miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Liszki 18 minut od Krakowa, 3 minuty od Liszek i Kryspinowa. 400m przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 664 zł54,95 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł29,06 m² 18 926,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Ogrody Żabińca Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w kuchni nowe meble, w łazience nowe wyposażenie wraz z pralką. Inwestycja zrealizowana wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 60,09 m | Balkon | Garaż | Os. Piastów | 2017 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,09 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 39 m | Balkon | Os. Piastów | Mistrzejowice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku z 1978 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,47 m² 12 890,04 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obniżamy cenę, żebyś mógł zdążyć do lata - skorzystaj z najlepszego okresu na remont! Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie po swojemu, bez płacenia za cudze, być może nietrafione.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł130 m² 4 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:901 m²

Szukasz wygodnego parterowego domu w spokojnym miejscu ? Zapraszam do Borku w gminie Rzezawa To dobry dojazd do Krakowa czy Tarnowa, blisko do autostrady A4 Chciałbym, aby zapoznali się Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym | 3 mieszkania | działka 1477 m | Rabka-Zdrój Na sprzedaż wolnostojący, trzykondygnacyjny dom o powierzchni 257,99 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł155 m² 12 574,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które czuje się od pierwszego kroku. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii. Oferujemy Państwu niezwykle przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje | os. Oficerskie | po remoncie | kamienica N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świątniki Górne, działka budowlana o powierzchni 1353 m2 w niezwykłym malowniczym miejscu, ukryta pośród wzgórza stanowiącego enklawę zieleni. Opis działki Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oświęcim centrum | lokal 116,8 m W odnowionej kamienicy Z aparthotelem Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116,8 m , położony na parterze reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

192 960 zł3 216 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W gminie dąbrowa tarnowska! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w okolicy Dąbrowy Tarnowskiej. Grunt ma powierzchnię 0,3216 ha. Dojazd do działki odbywa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 603 zł45,27 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osieczany koło Myślenic Cena najmu: 3000zł Powierzchnia: 48m2 Piętro: 3/3 Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe , w nowym budownictwie z 2025r. Mieszkanie ma powierzchnię 48 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cztery działki budowlane w Nieszkowicach Wielkich! Cztery propozycje: - działka 272/16+udział w drodze 272/8 - powierzchnia 9,70 ar - cena 110 000 zł - działka   udział.