dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

390 000 zł3 700 m² 105,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 37 arów położoną w miejscowości Dobczyce bezpośrednio przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 964 i drogi powiatowej. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 310 630 zł110,03 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Odlewniczej składający się z: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia x3 -łazienka x2 -przedpokój Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł183 m² 5 459,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nowa kameralna inwestycja W gołuchowicach, nieopodal skawiny gdzie domy są niezależnie energetycznie! kolejny etap projektu domu pod miłorzębem 19 (gs). Prezentuje na sprzedaż ofertę trzech.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²125,49 m² 5 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokale o łącznej powierzchni 125,49 m2 (składający się z trzech pomieszczeń).

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 502 m² 96,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 3502 m widok na tatry | otulina lasu naprawa, gm. Jordanów Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Naprawa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł182,53 m² 5 188,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 182,53 m , położony na foremnej działce 1000 m w miejscowości Siedlce, gmina Korzenna, powiat nowosądecki.

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²10,60 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal położony w centrum Limanowej. Lokal o powierzchni 10,6 m 2 składa się z jednego jasnego pomieszczenia (o średnich wymiarach2,68 m na 3,98 m). Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

344 551 zł33,29 m² 10 349,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję lokal typu studio znajdujący się w domu wielolokalowym. Dokładna lokalizacja: brzezie, ul. Łąkowa. Lokal ma metraż 33,29 m2 i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł2 800 m² 678,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania! Ostatnia taka 28-arowa działka usługowa w ścisłym centrum Oświęcimia. Działka idealnie nadaje się pod pasaż handlowy, biurowiec, budynek mieszkalno-usługowy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł10 000 m² 28,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1 ha z pięknym widokiem Krużlowa Wyżna Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1 hektara (10 000 m ), położona w miejscowości Krużlowa Wyżna. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł80,94 m² 15 011,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na poddaszu o pow. 80,94m2 + strych zlokalizowany w miejscowości Modlniczka, gm. Wielka Wiesi, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 000 zł54,79 m² 14 116,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie w gotowym budynku. Prezentacja mieszkań:   Kameralna inwestycja w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz bardzo dobrze skomunikowanej.

 

 

 

Rok budowy:2025

Najnowsza inwestycja W nowym sączu! Nowoczesne apartamenty z widokiem na góry | Ogródki lub balkony | Garaż podziemny | ul. 5 kresowej, nowy Sącz Prezentowane mieszkanie (nr 03) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 534 080 zł54,50 m² 28 148,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym centrum krakowskiego Kazimierza w rejonie Placu Nowego. To idealna propozycja dla osób ceniących prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 774 035 zł115,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł77 m² 8 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Super cena! ogród I dwa miejsca postojowe Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży bezczynszowych apartamentów z ogródkami i dwoma miejscami postojowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokoje o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal/mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m , usytuowane w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia polecamy mieszkanie położone na I piętrze budynku, który znajduje się na obrzeżach miasta - około 2 km do centrum. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł56,08 m² 9 985,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego zlokalizowanego w Nowym Sączu na osiedlu Helena. Mieszkanie jest zlokalizowane w zacisznej dzielnicy o powierzchni 56,08.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 336 576 zł72,64 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł129 m² 6 085,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Dom w Klematisach - bliźniak z dużą działką 6,3 ar | Sławkowice Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności, komforcie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²120,07 m² 8 645 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal w budynku biurowym położony w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy o powierzchni 120,07 m2, układ lokalu typu open space wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł195,34 m² 4 581,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Luszowicach (gmina Chrzanów). Bardzo ciekawa bryła, duże przeszklenia i przestronna działka. Część zdjęć z wnętrza domu przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 639 m² 72,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W otoczeniu lasu - słona, pogórze ciężkowickie Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w niezwykle klimatycznej miejscowości Słona, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł55 m² 2 381,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu działkę o pow.300mkw. w Rodzinnych Ogródkach Działkowych/ rod/ w Wadowicach. Świetna lokalizacja, pełna infrastruktura i spokojne otoczenie sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy penthouse o powierzchni ok. 148 m , położony na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Angel Stradom przy ul. Stradomskiej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł2 402 m² 189,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania położona przy lesie nieruchomość w Chorowicach gm. Mogilany. Nieruchomość o powierzchni ponad 24 ary,składająca sie z dwóch działek ewidencyjnych po około 12 arów.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł265 m² 3 773,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:947 m²

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro wyjątkowy dom pod lasem komfort, natura I potencjał (trzebinia, osiedle gaj) Cena: 999.999 PLN Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy przepiękną działkę na osiedlu 7 działek w Targanicach. Przy pętli gdzie przebiega Tour de Pologne. 1.5 km od Hotelu Kocierz. Absolutny wzrost wartości rok do roku. Działka numer 1597/10

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł3 200 m² 371,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 32 ar w Gaju koło Krakowa - widok na panoramę miasta, pełne uzbrojenie, plan mu2 Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 32 ar (3200 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pets friendly Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 32 m2 przy ul. Galicyjskiej. Lokalizacja Czyżyny to jedna z lepiej prosperujących dzielnic Krakowa. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 147 721 zł69,80 m² 16 442,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ergonomiczne studio z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla, pary lub jako inwestycja, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Skotniki , kwadratowa, widokowa działka budowlana rejon ulicy Grzegorzewskiej! Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 451 740 zł100,26 m² 14 479,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Oferuję 6-pokojowe mieszaknie w nowoczesnej inwestycji w Bronowicach. Nie płacisz prowizji i podatku pcc 2% Szukasz innego mieszkania? - zapytaj o ofertę! Dostępne mieszkania od 70.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46,09 m² 52,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.06 m2 na Osiedlu Centrum C w Krakowie. Budynek I lokalizacja: budynek: centrum C, 5 piętrowy budynek z windą Przystanek:.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 000 zł59 m² 22 983,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowe, 59m2, klimatyzowane, słoneczne z 23m2 tarasem, w wysokim standardzie, komórka + garaż podziemny Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²198 m² 3 564 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje lokal handlowo-usługowy w unity centre Lokalizacja: w nowoczesnym wielofunkcyjnym parku biurowo-handlowym unity centre.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna, widokowa działka z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego, dostosowanego do zamieszkania jak i najmu pokoi w miejscowości Czerwienne w gminie Czarny Dunajec.

Szczegóły ogłoszenia

600 600 zł51,97 m² 11 556,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 18 km od Krakowa! Nowa Inwestycja! Brak prowizji od kupującego!mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim w Zawadzie koło Myślenic. Nieruchomość.