dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

550 000 zł6 050 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka rolna w miejscowości Radziszów (gmina Skawina). Teren bardzo widokowy. Działka o powierzchni 60,5 a. Dojazd drogą gminną (ostatnie 150 metrów droga.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł238 m² 3 991,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Chcesz zamieszkać w pięknie położonej, spokojnej, górzystej miejscowości? Zamieszkać na stałe, lub mieć fantastyczne miejsce do spędzania weekendów i urlopów? Pragniesz mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Ostatni dom W inwestycji! Widok na Tatry | 180m | mega okazja! Jestem właścicielem! = Brak prowizji Twój wymarzony adres czeka właśnie na Ciebie! Nie przegap ostatniej szansy na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł134 m² 9 253,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Prezentujemy na sprzedaż przytulny, przestronny , gotowy do zamieszkania dom w zabudowie szeregowej położony w Niepołomicach przy ul. Czackiej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 134.

Szczegóły ogłoszenia

17,12 zł/m²119 m² 2 037 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie przy ul.Do Huty 31. Przedmiotem najmu są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 504 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę produkcyjną w miejscowości Chełm gmina Wolbrom. Działka o powierzchni 2504m2 przy nowej obwodnicy Wolbromia, która zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²140 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Narutowicza - do wynajecia 2 poziomowy lokal usługowy POD BIURA, szkołę, szkołę muzyczną, lekcje śpiewu, księgowość , kancelarie - budynek wolnostojący, murowany, ocieplony o pow.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł8 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 88 ar w Beskidach. 0,88 Ha = 88 ar = 8 800 m2 23 km od Nowego Sącza Miejscowość Siekierczyna Budowlano rolna, z ekspozycją na południe. Widoki na las, góry i beskidzką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 504 zł51,82 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł114,40 m² 9 527,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem | 114 m | ul. Lipska | blisko Zalewu Bagry Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 114,4 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł3 543 m² 222,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice o łącznej pow. 35,43 ara. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 619 zł58,53 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w samym sercu Starego Miasta okolica: okolica jest doskonale skomunikowana. Do przystanków komunikacji miejskiej zaledwie kilka minut. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 760 zł37,44 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37m2 położone na 1 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY DWUKONDYGNACYJNY DOM WYKOŃCZONY.

Szczegóły ogłoszenia

54,76 zł/m²42 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem Bronowice, ul. Kmietowicza Helton prezentuje na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o charakterze usługowo-biurowym, zlokalizowany w krakowskich Bronowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! cn kont oferuje: do sprzedania ładną działkę o powierzchni 9,28 ara (trwa procedura uzyskania pozwolenia na budowę domu wolnostojącego jednorodzinnego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł20 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjnie wykończone i bardzo zgrabne mieszkanie położone na 2 piętrze w trzypiętrowej, zadbanej kamienicy po remoncie przy ul. Żelaznej (śródmieście). Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 200m2 osiem pokoi, łazienka, dwa wc, kuchnia. położony na ul. Pędzichów, okolice ulicy, długiej, rejon Stare Miasto. Lokal 200m2 ( udziały pokrywające w całości powierzchnię 9%.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania w świetnym punkcie miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku przy ul. Poniatowskiego 48, zaledwie 250 m od dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł145 m² 61,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o powierzchni 145 m położony na działce o pow. 4 ar na strzeżonym osiedlu Parkowe Wzgórze. Inwestycja Parkowe Wzgórze to wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł59,10 m² 7 699 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowy, bezczynszowy lokal mieszkalny Z pomieszczeniem gospodarczym ścisłe centrum tarnowa, bezczynszowy Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 73,8.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł6 166 m² 35,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest parcela położona w Ratułowie. Wieś sąsiaduje z takimi miejscowościami jak Ciche, dzianisz, ząb, nowe Bystre. Ratułów leży w centrum Podhala, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł290 m² 23 103,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna przy ul. Szwedzkiej w Krakowie, na terenie Starych Dębnik, z niepowtarzalnym widokiem na Wisłę. Dębniki to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł101,99 m² 9 795,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, w których po prostu chce się mieszkać. Cisza, przestrzeń, komfort i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki bez kompromisów. Jeśli szukasz nowoczesnego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł300 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Dom wolnostojący- oświęcim - polanka wielka - ul.STAWOWA 82 REZERWACJA! Do sprzedania dom wolnostojący w Oświęcimiu o powierzchni całkowitej ok. 300 m2, powierzchni użytkowej ok. 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z taraso-ogródkiem - Zaborze Oferuję do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł15,88 m² 13 790,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktowe mieszkanie w budynku z lat 60. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, co w połączeniu z niskimi kosztami utrzymania czyni je.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł212,07 m² 3 626,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:654 m²

Uwaga! nowa niższa cena 769000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, usytuowanego, w miejscowości Ropica Polska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 477 zł63,39 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Petryla ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w odnowionej kamienicy w samym sercu krakowskiego Starego Miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Lokal biurowy o powierzchni 300 m2, zwierzyniec english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronny, w wysokim stylu lokal biurowy 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł280 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom położony w malowniczej części Zawoi łączący cechy tradycyjnej górskiej zabudowy, bazujący na urokach tego rejonu. Usytuowany w znacznej części na płaskiej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 025 zł63,77 m² 15 038,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 63,77 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł128,64 m² 7 765,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle, o powierzchni 130 m , położony w urokliwej, pełnej zieleni okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 353 zł52,15 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł6 543 m² 244,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jedyne w swoim rodzaju, śmiem twierdzić że najpięknięjsze miejsce w Zawoi. Bajeczne widoki na Babią Górę, mosorny i kilka innych szczytów zapierają dech w piersiach. Poniżej ich.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł300 m² 4 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący - dwurodzinny - 11 ar działka - libertów! Do zaoferowania mamy duży dom wolnostojący położony na 10 ar działce. Budynek został wybudowany w latach 80 tych. Dom systematycznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł208 m² 11 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Dom wolnostojący z dużym ogrodem i fotowoltaiką | Kraków - Nowa Huta, ul. Żaglowa Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt handlowo - usługowy znajduący się niemal w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Obiekt składa się z 3ch pięter z mozliwością zamontowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2 z dwoma nieprzechodnimi pokojami przy ul. Czajna w Krakowie lokalizacja: ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek.