dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Oferuje do sprzedaży duży, podpiwniczony dom jednorodzinny w miejscowości Jeziorzany, gmina Liszki. Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej części miejscowości na dużej 47 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 187 zł75,35 m² 16 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal - L2 Deweloper sprzeda lokal handlowo - usługowy o pow. 75,35 m2 na parterze w budynku przy ul. Kobierzyńskiej 145 w inwestycji willa zalesie. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł58,53 m² 13 651,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie - M33 Deweloper sprzeda mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,53 m2 w inwestycji willa zalesie w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 145. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 494 zł70,54 m² 14 637 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Deweloper oferuje: lokal handlowo usługowy nr 3 70,54 m2 Lokalizacja Kraków, ul. Kobierzyńska 145, kobierzyńska/ Zalesie Zapraszamy do kontaktu. Biuro Sprzedaży Nokturn Deweloper tel.  

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł81,70 m² 3 610,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Tylko U nas! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Sufczyn (gmina Dębno). Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 900 m² 53,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębno działka z potencjałem! Doskonała inwestycja na przyszłość Cena po obniżce: 155 000 zł! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Dębno w rejonie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 595 m² 156,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działki w Brzesku. Doskonała lokalizacja pod budowę domu z ogrodem. Działka o powierzchni 1595 m2 Brzesko, ul. Mokra Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł120 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż przytulny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 80 m , położony na działce o powierzchni 962 m w niezwykle spokojnej i zielonej miejscowości Grojec koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł150,85 m² 7 292,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Komfortowe, 5-pokojowe mieszkanie na -1, 0 i 1 piętrze, zlokalizowane w inwestycji Nowa Wieliczka. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu (obowiązkowe 60 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł55,69 m² 10 594,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze, zlokalizowane w inwestycji Nowa Wieliczka. Do lokalu przynależy miejsce postojowe naziemne (w cenie 35 000 zł). O inwestycji Nowa Wieliczka to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł170,08 m² 6 761,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Komfortowe, 6-pokojowe mieszkanie na -1, 0 i 1 piętrze, zlokalizowane w inwestycji Nowa Wieliczka. Do lokalu przynależy miejsce postojowe naziemne (w cenie 35 000 zł). O inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 081 m² 184,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana | 1081 m mpzp zabudowa jednorodzinna harklowa | gm. Nowy targ Na sprzedaż działka budowlana o kształcie kwadratu (ok. 33 m x 32 m), położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem Rabka-Zdrój Słone działka budowlana | 1005 m pozwolenie na budowę + projekt domu 131 m południowy stok | rabka-zdrój słone Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł293,41 m² 10 906,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:562 m²

Nowoczesny dom premium na bielanach | cisza | zieleń | 287 m2 komfortowej przestrzeni Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona przy ul. Puszczyków na prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł68,95 m² 17 984,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Styl, komfort i zieleń - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią i ogródkiem | Aleja Pokoju 81e Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł128 m² 5 851,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnia szansa! Dom 128 m | ogródek | bez czynszu | 5 min A4 | Tarnów Czereśniowa | dodatkowy strych 40 m Na sprzedaż pozostał już ostatni dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,11 m² 12 454,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ta oferta to prawdopodobnie dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zamieszkać w 2-pokojowym mieszkaniu z dużymi ustawnymi pokojami, jasnym wnętrzem oraz dostęp do komfortowego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 780 zł52,25 m² 13 794,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Do mieszkania przynależy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 780 zł59,65 m² 13 290,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 780 zł50,37 m² 13 793,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, garderoby, sypialni, łazienki i loggii. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²42,40 m² 2 926 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: powierzchnia użytkowa (42,40 m2) do wykorzystania jako biurowa, usługowa lub handlowa: zlokalizowana na 2 piętrze prestiżowego biurowca Archetura przy ul. Cystersów 9 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej Rodziny? Mamy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 600 zł61,40 m² 6 785,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa wyjątkowa oferta! Pozostały trzy domy na sprzedaż! Skorzystaj z limitowanej oferty majówkowej (promocja jest ograniczona czasowo). Cena promocyjna: 416 600 zł brutto (wcześniej 450 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł278,19 m² 4 637,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego, sześciopokojowego, wolnostojącego domu o powierzchni całkowitej 278,19 m2 (użytkowej 171,84 m2) z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł53,08 m² 16 390,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio właściciel - super lokalizacja- nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Cena z Rabatem 90 tys zł od tego co ostatnio dewelo sprzedawał + obligatoryjne dokupienie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł83,67 m² 19 111 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Uwaga: biuro Nieruchomości "michalik" z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny Apartament wykonany i umeblowany w wysokim standardzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 861 zł44,19 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²1 054 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia murowaną halę produkcyjno/magazynową o łącznej powierzchni 1 054 m , z możliwością podziału na dwa niezależne segmenty po około 500 m blisko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł320 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nowy Sącz - ul. Zielona Na sprzedaż: budynek handlowo - usługowy 320 m o doskonałej lokalizacji Przedmiotem sprzedaży jest budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni 320 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 200 zł92 m² 10 763,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup Od Dewelopera bez podatku pcc2% Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych, dwukondygnacyjnych domów z poddaszem użytkowym, zlokalizowanych przy ul. Tynieckiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł48,09 m² 21 314,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 48 m2 zlokalizowane na 4 piętrze budynku znajdującego się w Krakowie na ul. Romanowicza. Na powierzchnię 48,09 m2 składają się: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł2 625 m² 1 409,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:47 250 m²

Słoneczny Stok - wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Beskidu Sądeckiego Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy Słoneczny Stok , położony w malowniczej miejscowości Sucha Struga (gm.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł129,20 m² 16 253,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia piękny dom jednorodzinny o pow. 129 m2 z działką 10 ar, w malowniczym rejonie Krakowa: kostrze dom i ogród - jednorodzinny, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowe, przestronne lokale użytkowe zlokalizowane w Rabka-Zdrój. Do dyspozycji najemców są nowoczesne powierzchnie o łącznej wielkości 97 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,40 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Engilsh below Na wynajem od teraz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,4 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku zlokalizowanego w Wieliczce na Osiedlu H. Sienkiewicza 10. Na powierzchnię 34,4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Gotowiec inwestycyjny - zysk od pierwszego dnia zakupu Sprzedam w pełni wyposażony lokal typu studio o powierzchni 23,39 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł168 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Nowo wykończony dom sąsiedztwo lasu okolica goszczy okolica Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł43,70 m² 14 989 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie. Idealne jako gotowiec inwestycyjny lub mieszkanie na start. Rozkład I powierzchnia (43,7.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł165 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Do sprzedaży jest do jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 71m kwadratowych. Powierzchnia mieszkalna składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju, 3 pokoi oraz werandy. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 700 zł123 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak z ogródkiem w Krakowie w zielonej okolicy.! brak prowizji od kupującego! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy zlokalizowany w Krakowie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedrogie 2 osobne pokoje / blisko Centrum Od 1 lipca Komandosów / os. Podwawelskie Wynajmę przestronne mieszkanie 41 m 2 osobne pokoje - 19 m - 10 m 2 piętro - umeblowane - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł99,82 m² 6 802,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie położone na 2 pietrze domu jednorodzinnego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: 1. Salon z wyjściem na przestronny balkon (18,61m2) 2. Sypialnia (14,65m2) 3. Druga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 269 zł60,09 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytkowania! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Bez podatku pcc i bez prowizji! Lokalizacja: ul. Radzikowskiego, kraków - Bronowice / Prądnik Biały Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł55,50 m² 12 072,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w budynku szeregowym na nowym kameralnym osiedlu w miejscowości Skawina. Mieszkanie na parterze o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł109 m² 7 330,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Zamieszkaj w spokojnej okolicy z doskonałym dostępem do miasta! Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 109,48 m , posadowiony na przestronnej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł47 m² 15 574 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pok/ 47 m 2/balkon/ oś.Podwawelskie/ul.Słomiana Agencja Nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m 2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,80 m² 13 422,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55,8 m2, położone w bloku po termoizolacji na osiedlu Złotego Wieku. Oferta wyłącznie w biurze danax Atuty gotowe do zamieszkania dogodna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij