dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

11 000 000 zł692 m² 15 895,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 063 m²

Luksusowa, przestronna rezydencja z pięknym, zadbanym ogrodem w cichym miejscu na południu Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł77 m² 14 220,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przestronne mieszkanie w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek oraz bliskość natury. Gródek nad Dunajcem to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych w regionie, położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł75,08 m² 10 122,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla rodziny | Dziesięć tysięcy za metr | Brak prowizji kupującego! | Oferta na wyłączność Diamentowe Zacisze - Rząska Bezpośrednio przy granicy Krakowa. Bezczynszowe, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 542 m² 137,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o łącznej powierzchni 2542 mkw w Krakowie w dzielnicy Olszyny. Najważniejsze informacje powierzchnia 2540m2 (25,4a) działka składa się z 2 czworokątów.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł170 m² 9 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Do sprzedaży przestronny i komfortowy dom wolnostojący po gruntownej modernizacji, gotowy do wprowadzenia. Nieruchomość wyróżnia się licznymi udogodnieniami oraz wysoką jakością wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 653 m² 132,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie własny azyl w sercu natury - działkę budowlaną o powierzchni 1653 m w Mętkowie, gdzie cisza i spokój stają się codziennością. To miejsce otoczone pięknym sosnowym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Budynek mieszkalny | Lubasz, gm. Szczucin! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Lubasz, gmina Szczucin. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny, dwóch rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 338 zł51,69 m² 15 483,42 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze z balkonem Kraków, prądnik Biały3-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze z balkonem Kraków, prądnik Biały Cena: 796 026 zł | Metraż: 51,69 m | Pokoje: 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł160 m² 8 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni wykończony dom o powierzchni 141 m, położony w spokojnej części Tarnowa. Nieruchomość idealna dla rodzin oraz osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł53 297 m² 50,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki w spokojnej zielonej przepięknej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działki o łączne powierzchni 53 297 m2 z czego 632 m2 to działki.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł81 m² 6 049,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom z lat sześćdziesiątych w Przegini Duchownej gmina Czernichów, pow. Kraków, woj. Małopolskie na działce budowlanej 20 ar, położony w spokojnym miejscu na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 741 m² 114,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prześliczna działeczka budowlana o powierzchni 1741 mkw jest połozona w Kętach przy ulicy Widok, czyli jak sama nazwa ulicy wskazuje w bardzo widokowym miejscu! Działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł126 m² 6 817,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** Oferta na wyłączność - wyłączne biuro sprzedaży inwestycji *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł4 599,01 m² 6,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 45,99 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy dwupokojowy lokal o powierzchni 49,86m2 w nowym budownictwie. Budynek posiada cztery kondygnacje. Nieruchomość znajduje się na parterze. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament o pow. 31,54 m2 w prestiżowym kompleksie z miejscem w garażu podziemnym. Połączenie wysokiej jakości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 000 zł54,91 m² 11 254,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Wieliczce z ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się mieszkania na parterze o powierzchni 54,91m 2 do.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł843 m² 105,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 8 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 8 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł25,37 m² 12 416,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy znajdujący się atrakcyjnej lokalizacji, 15 minut od Starego Miasta. Oferowany lokal to prosty sposób na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 655 zł69,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,01 m w stanie deweloperskim, z loggią. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przestronna loggia zapewniają komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł8 569 m² 149,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

| do sprzedania wyjątkowa działka, położona w rewelacyjnej lokalizacji w rejonie Przylasku Rusieckiego. Nieruchomość stanowi duża, niemal 86-arowa działka, położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł176,94 m² 2 147,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Ładnej, znajdujący się na 10 ar-owej działce. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 176,94 m 2 oraz 235 m 2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł17 500 m² 9,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka leśna o powierzchni 1,75 ha położona w miejscowości Klecza Dolna , nieruchomość z dostępem do drogi gminnej asfaltowej oraz z drugiej strony do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²26 m² 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestrzeń biurowa, która łączy funkcjonalność z reprezentacyjnym charakterem. Idealna dla firm, które chcą pracować w komfortowych warunkach i jednocześnie budować.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50,85 m² 55,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na wynajem ul. Szlak, kraków Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,85 m , zlokalizowane przy ul. Szlak w Krakowie. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami i otwartą kuchnią przy ulicy Ułanów w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 438 zł55,54 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji - Podgórze Duchackie zakup bez prowizji oraz pcc -zadzwoń I zobacz na żywo- nowe 3 pokoje - 3 piętro - duży balkony - Jasne -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 280 zł59,44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jedno lub dwa przestronne mieszkania, każde po 100 m2 Kraków, okolice ul. Tynieckiej/dąbrowa Istnieje możliwość wynajęcia każdego z osobna. Oba mieszkania znajdują się na I i.

Szczegóły ogłoszenia

1 762 110 zł55,94 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK B | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł411 m² 14 476,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Elegancki wolnostojący dom jednorodzinny z windą i wyjątkowym widokiem na Woli Justowskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł83,38 m² 5 756,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w nowo powstającej inwestycji w stanie surowym otwartym zlokalizowane w miejscowości Sadowie mieszczącej się w gminie Kocmyrzów-Luborzyca.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 000 zł201,40 m² 9 726,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą klasycznego domu osadzonego na pięknej, zielonej działce w Lusinie. Lokalizacja: - dom jest zlokalizowany w Lusinie, gminie Mogilany. - 1 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 685 zł57,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł125 m² 1 599,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Na sprzedaż dom z lat pięćdziesiątych do generalnego remontu w Grojcu gmina Alwernia, pow. Chrzanów, woj. Małopolskie na działce ok. 10 ar, położony w spokojnym miejscu na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 29x30 m Węgrzce Wielkie - gmina Wieliczka, działka mn. Powierzchnia działki 10,63 a, kształt działki delikatny trapez z wjazdem z drogi wewnętrznej prywatnej (udział.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

E-m22 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,90 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty plus balkon. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana w miejscowości Koźmice Małe. Działka o powierzchni ponad 14 a, w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.