dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

199 000 zł22,90 m² 8 689,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 21 lokali użytkowych do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(english version below) Do wynajęcia 2-pok. mieszkanie z garderobą i balkonem - podgórze/łagiewniki lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 000 zł140,20 m² 10 663,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera brak prowizji i podatku pcc! Opis inwestycji: osiedle Familijne IV to kameralne osiedle składające się z 21 luksusowych domów jednorodzinnych, realizowane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość mająca w sobie wiele nieodkrytych dotąd możliwości. Z przyjemnością Ci je przedstawimy, a Ty będziesz mógł zadecydować, która opcja jest dla Ciebie idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 arów w miejscowości Bolechowice tuż przy wejściu do Doliny Bolechowickiej. Lokalizacja Atrakcyjna działka położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentuję Państwu do wynajęcia pomieszczenia o powierzchni ok 1000 m2 w hali produkcyjnej o powierzchni zabudowy 2084 m2 na działce 5100 m2 położonej w Strefie Przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł643 m² 241,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: na sprzedaż działka budowlana o pow. 0,0643 ha, położona w miejscowości Bochnia ul. Hutnicza. Działka w kształcie prostokąta położona na terenie płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł170 m² 4 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:31 019 m²

Na sprzedaż pięknie położone gospodarstwo w Marcyporębie, gm. Brzeźnica. Nieruchomość składa się z działki rolno-leśnej o łącznej powierzchni 3,1 ha - ok. 30 arów terenu.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł87 m² 9 873,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż duże i jasne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m2 wraz z zamykanym garażem, dodatkowym miejscem postojowym tarasem oraz własnym, kameralnym ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 240 zł54,51 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w sercu Krakowa! Marzysz o własnym miejscu w samym centrum miasta? To mieszkanie w sąsiedztwie Placu Biskupiego spełni Twoje oczekiwania! Co.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kameralne, zupełnie nowe, 3 pokojowe mieszkanie ok 70 m2 , wokół zieleń. Składa się na nie salon połączony z częścią kuchenną, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój , duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 000 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod park handlowy z wydaną wz na budynek usługowy. Powierzchnia budynku 650 m2 na którą składają się 4 lokale handlowo usługowe wraz z 35 miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 284 zł38,76 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

752 800 zł31,60 m² 23 823 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w sercu Krakowa przy ul. Starowiślnej w prestiżowej dzielnicy Kazimierz, stare Miasto. Lokal o powierzchni 31,6 m z dodatkową antresolą ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł798 m² 161,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| uzbrojone działki budowlane z mpzp | Inwałd, os. Korcza - przy publicznej drodze asfaltowej Lokalizacja: inwałd, os. Korcza Dojazd: bezpośrednio drogą gminną asfaltową Teren: płaski.

Szczegóły ogłoszenia

76 200 zł15,30 m² 4 980,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal W kamienicy na starym mieście Świetna lokalizacja | Blisko Rynku Głównego | Historyczna kamienica ****** nieruchomość: lokal znajduje się na poziomie piwnic, powierzchnia wynosi 15,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z klimatyzacją w sercu Krakowa - blisko Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł328,58 m² 2 373,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 523 m²

Twój projekt, twoje zasady! Ta nieruchomość daje Ci przestrzeń do zagospodarowania, a istniejący dom to jedynie punkt wyjścia możesz go zachować, przebudować lub wykorzystać pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 017 zł42,39 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe, dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na Prądniku Białym! zakup od dewelopera, nabywca nie płaci prowizji I podatku pcc! Na sprzedaż nowe, praktycznie zaprojektowane, mieszkanie dwupokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,88 m² 14 559,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealne mieszkanie dla pary, singla lub jako gotowa inwestycja pod wynajem. Funkcjonalny układ, osobna garderoba i pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 105 542 zł62,46 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł69,40 m² 38,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bochnia ul. Św. Leonarda Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,40m , położone na III piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł35 m² 14 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Czarnochowicach, przy południowej granicy Krakowa, w cichym i spokojnym miejscu przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł64 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować nowy luksusowy apartament na wynajem o powierzchni 64 m2 z genialnym widokiem i 40 m2 tarasem w budynku położonym przy ulicy Stańczyka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 000 zł62,19 m² 15 163,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 62.19m2 taras 30m2 w Nowej Inwestycji Ruczaj/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Bez podatku pcc! Lokalizacja: budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 000 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 20 arów z rozpoczętą budową dwóch domów góralskich i panoramicznym widokiem na Tatry, beskid Makowski i Wyspowy w miejscowości Zawadka.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł201 m² 2 089,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: cena obowiązuje do 28.02.2026r. Od 01.03.2026r cena 450 000,00 zł Sprzedaż Działki Budowlanej w Starym Mieście Oświęcimia - Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż jedną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rolna- miechowice małe, gmina wietrzychowice Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 0,37 ha , położoną w miejscowości Miechowice Małe ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej oznaczonej numerem ewidencyjnym 1130/4, położonej w malowniczej miejscowości Radziszów (obręb 0012), w gminie Skawina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł56,62 m² 13 581,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 56,62 m2 w budowanej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie posiada 2 pokoje i składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 569 m² 60,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka Witanowice Zamieszkaj we własnym domu na widokowej działce w otulinie spokojnych, zielonych terenów niedaleko miasta. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł5 900 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o przeznaczeniu R2 położoną w miejscowości Siedlec, gmina Krzeszowice. Parametry nieruchomości: kształt: prostokąt, szerokość: ok. 47 m, długość:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu przemysłowo-usługowego o powierzchni 300 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Dodatkowe informacje - parter -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł145,54 m² 6 864,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

*rezerwacja* Prezentowane mieszkanie znajduje się na piętrze oraz poddaszu budynku w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni całkowitej 145,54 m . Osiedle składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 999 zł240 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość u podnóża Kamedułów dom 240 m na działce 25 arów w bardzo bliskiej okolicy Wisły! Cena jest do negocjacji. Masz pytania? Zadzwoń chętnie rozwieję wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

45,56 zł/m²273 m² 12 438 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy z tarasem zimowym Kraków, ul. Sosnowiecka Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal biurowy o powierzchni 177 m wraz z 96.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł32,20 m² 11 770,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Krynicy Zdroju przy ulicy Reymonta. Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 32,2 m2 na parterze w budynku przy ul. Reymonta. Składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 400 m² 55,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż działkę rolną 54 ar w Modlnicy, boczna ulica Cegielnianej.Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Rolna Numer działki :.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł13 831 m² 12,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nuży Cię miasto? Chciałbyś by jedynym co będzie Cię otaczać były przepiękne lasy? Pragniesz spokoju i ciszy, którą przerywać Ci będzie jedynie śpiew ptaków? Doskonale trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro klimczak nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Rożnów Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w malowniczej.