dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działka budowlana w miejscowości Minoga. Działka do wydzielenia pod klienta, wydzielana w cenie 10000 zł/ar. Nieruchomość położona w bardzo spokojnej okolicy. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł166 m² 8 427,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

- lokalizacja: krynica-Zdrój - Powierzchnia domu: 166mkw - Powierzchnia działki: 6ar - Media: wodociąg miejski, gaz, prąd, kanalizacja - Parter: łazienka, 2pokoje - Piętro: łazienka, kuchnia, salon -.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł240 m² 5 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż duży i wygodny dom położony w malowniczej okolicy, na wzgórzach nieopodal podkrakowskiej miejscowości Skała. Dom o powierzchni 237 m2 w Cianowicach Dużych posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 025 m² 197,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Lubniu, powiat myślenicki - już w tym roku budowlana. W samym sercu Beskidu Wyspowego, w miejscu, gdzie poranki witają złotym światłem, a wieczory otula cisza, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią przy ul.Na Zakolu Wisły (przy Porcie Płaszów, niedaleko ul.Saskiej, Koszykarskiej). Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł96,38 m² 8 497,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie o wysokim standardzie na Małym Płaszowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

 

 

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,83 m2 z balkonem o powierzchni 7,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 900 000 zł125,72 m² 15 112,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy o powierzchni 104 m , położony we Frydrychowicach, gmina Wadowice. Budynek w stanie deweloperskim, obecnie w trakcie realizacji, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmiemy lokal usługowo-handlowy na 1 piętrze budynku przy ulicy Kazimierza Wielkiego 24 w Bochni. Lokal o powierzchni 98m2 na pierwszym piętrze składa się - z sali głównej.

Szczegóły ogłoszenia

532 500 zł689 m² 772,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 392 zł39,16 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 39,16 m2 ,mieszczący się na 3 pietrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł52,61 m² 15 871,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: ulokowane na wzgórzu, z dobrym widokiem na miasto i co najważniejsze wentylowane dużo lepiej niż centrum miasta. To również miejsce, które już niebawem zostanie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 zł55 m² 44,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków Prądnik Biały- rejon Dworku Białoprądnickiego oraz ulicy Opolskiej. Do wynajęcia dom wolnostojący na cele biurowe lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą. Idealne miejsce np. na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 234 m² 200,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w całości budowlana oznaczona w mpzp jako tereny mn ( budownictwo jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej). Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł4 017 m² 46,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pogwizdów- do sprzedaży piękna budowlana działka o powierzchni 40,17arów położona na wzniesieniu, lekko nachylona na południe, co zapewnia dużo słońca i ciepła. W pogodne dni można.

Szczegóły ogłoszenia

107,07 zł/m²75 m² 8 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

157,89 zł/m²19 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul. Lwowska - do wynajęcia 4 lokale o pow. 29 m2 , 27m2, 19m2 i 19 m2 - przystosowane pod gabinety stomatologiczne - na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy o pow. 800 m2-.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł87,97 m² 18 074,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 5-pokojowe mieszkanie na os.Złocień, dz. Bieżanów-Prokocim. Mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z 2023 roku, brak windy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferujemy na sprzedaż w pełnifunkcjonujący pensjonat z restauracją, położony w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio naprzeciwko stoku narciarskiego w Bukowinie Tatrzańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł4 922 m² 688,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nasze biuro ma przyjemność zaoferować do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną znajdującą się w miejscowości Balice tuż przy węźle autostrady A4. Działka z oznaczeniem strefy U8.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł164 m² 5 457,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kameralna zabudowa składająca się z trzech nowoczesnych domów jednorodzinnych położonych w zielonej, spokojnej okolicy. Nowe domy Z garażem o powierzchni 164 mkw na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 500 m² 196 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna (budowlane) 20a) mieszkaniowo-usługowa o pow. 25 arów i wym. ok. 38/66m. w Mnikowie, gm. Liszki, pow. Kraków, woj Małopolskie. Działka płaska, bardzo widokowa (.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł172,64 m² 4 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Naszacowice to spokojna miejscowość obok Starego Sącza, z dobrym dojazdem do Nowego Sącza to około 20 min samochodem. W odległości 1km masz możliwość zrobienia zakupów w Biedronce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które wymagają planowania i dodatkowych nakładów. I są takie, do których można wejść i od razu poczuć, że wszystko jest gotowe. Ta propozycja w Zbylitowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł79 m² 7 835,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję elegancki apartament położony w Tarnowie, na prestiżowym Osiedlu Przy Alejach Tarnowskich. Budynek pochodzi z 2026 roku i reprezentuje nowoczesne budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 455 zł34,79 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł819 m² 4 151,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowy w Wadowicach przy ul. Putka o pow. 800 m2. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 780 m2 z przeznaczeniem produkcyjno-usługowym. Budynek 3.

Szczegóły ogłoszenia

282,72 zł/m²81 m² 22 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do odstąpienia wyjątkowy lokal gastronomiczny przy jednej z bardziej ruchliwych ulic na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 81 m2 usytuowany jest na parterze kamienicy zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł230 m² 6 956,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży obiekt komercyjny o powierzchni ok.230 m2 w Tarnowie, w okolicy ul. Słonecznej. Budynek położony na działce 3,6 ar. Nieruchomość ma 6 pomieszczeń - oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Designer Outlet Kraków | Kwiaciarnia 48 m | Gotowy biznes Na sprzedaż funkcjonująca kwiaciarnia o powierzchni 48 m wraz z możliwością przejęcia cesji najmu w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł5 400 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania pięknie położona działka w miejscowości Ispina, w gminie Drwinia. Działka o powierzchni 54 a, około 9,5 a stanowi teren przeznaczony pod zabudowę zagrodową, reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania z ogrodem przy ul. Rakowickiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 w eleganckiej kamienicy z 1925 roku. Możliwe dodatkowe umeblowanie! Mieszkanie znajduje się w centralnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania dwie działki budowlane o powierzchni 34 i 25 ara, zlokalizowane w Sufczynie, gmina Dębno. Działka nachylona na stronę południowo-zachodnią. Bezpośredni dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 663 000 zł116,06 m² 22 945,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Noho Młyny Mogilska - Twój adres premium w Krakowie Cesja praw bez 2 % pcc! Wyjątkowa architektura, ponadczasowa elegancja i styl życia na światowym poziomie - to właśnie noho Młyny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak