dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

1 015 000 zł57,28 m² 17 719,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Bolesława Czerwieńskiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł46,61 m² 15 983,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61 m2 usytuowane w zacisznej lokalizacji przy ulicy Spokojnej. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Budynek I lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 65,51 m 2 z balkonami i miejscem postojowym! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokale Wieliczka : - o różnym przeznaczeniu, - do własnej aranżacji, - możliwość postawienia ścianek, - jasne i przestronne pomieszczenia - wykończone ( płytki na podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł6 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna pow. 0,61 ha Lokalizacja: czermna, gm. Szerzyny, powiat tarnowski Nieruchomość stanowi las iglasty z przewagą jodły oraz świerku. Teren jest lekko pochyły, co nadaje mu.

Szczegóły ogłoszenia

979 740 zł54,43 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Krakowa - Stare Miasto, przy ul. Aleja Słowackiego 6. Budynek w którym znajduje się nieruchomość to kamienica z lat 30 po.

Szczegóły ogłoszenia

84,95 zł/m²82,40 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro położone w budynku przy Placu na Groblach 5. Biuro idealne na działalność firmy it, rekrutacyjnej, architektów. Biuro o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł5 746 m² 104,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu widokową działkę budowlanej o powierzchni 5700 m , położoną w malowniczej miejscowości Laskowa. Poniżej znajduje się szczegółowy opis: 1.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł2 800 m² 86,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2800 m , położoną w malowniczej miejscowości Regulice, w gminie Alwernia. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł650 m² 136,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka w miejscowości Olszyny, świetna komunikacja z autostradą A4 Katowice - Kraków Szybki dojazd do węzła Radno A4.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 300 m² 91,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę widokową położoną w miejscowości Łowczów, gmina Tuchów, województwo małopolskie. Działka budowlana o powierzchni 1300 m. kw. położona na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 728 m² 202,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17,28 ara położona w miejscowości Rzeplin gm. Skała. Działka lekko nachylona z ekspozycją w kierunku południowym. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

34,96 zł/m²113 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Trzebinia Górka, do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 113 m2. Opis: - do wynajęcia lokal składający się z czterech pomieszczeń biurowych oraz dwóch toalet o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom położony na obrzeżach Wadowic, murowany z bloczków ytong. Nieruchomość jest położona na działce 621 mkw, z dojazdem początkowo drogą asfaltową, ostanie 30 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł97,98 m² 6 838,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nietuzinkowy apartament na parterze z ogródkiem + 2 miejsca parkingowe. Oferta sprzedaży : lokal mieszkalny o powierzchni 97,98 m2 + udział w działce oraz drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²112,36 m² 12 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu narożnego lokalu użytkowego o powierzchni 112,36 m , idealnego pod gabinet stomatologiczny, zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 203 873 zł62,98 m² 19 115,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc 2 miejsca postojowe w cenie 90.000zł (zewnętrzne + garażowe) Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 położona na parterze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 481 m² 1 688,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

4.MU3 - teren zabudowy mieszkaniowej i usługowej - strefa ochrony konserwatorskiej. Budynek biurowy w centrum Nowego Targu, 400 m od Rynku. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł14 114 m² 102,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę 1,41 ha w miejscowości Bochnia- ul. Kąty Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 14 114 m , położoną w miejscowości Bochnia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł63 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w starej części Nowej Huty na osiedlu Wandy. Mieszkanie: - jasna duża kuchnia z oknem, trzy pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 000 zł64,26 m² 17 818,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka wraz z rozpoczętą budową domu - wszystkie formalności zostały dokonane - kup, dokończ i zamieszkaj w stosunkowo szybkim czasie. Najważniejsze informacje; -.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Do sprzedaży dom z dużym potencjałem położony w cichej i zielonej okolicy Balina. Dom w całości podpiwniczony, z dużym , wysokim poddaszem, który można zaadoptować według.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł103 m² 8 728,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż atrakcyjny segment z dużym ogródkiem oraz 3 miejscami parkingowymi przed domem. Położony na kameralnym osiedlu w Krzysztoforzycach. Inwestycja oddana do użytkowania w 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 666 zł39,87 m² 15 792,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 228 zł52,24 m² 13 710,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

476 500 zł48,20 m² 9 885,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta oferta łączy wygodę, funkcjonalny układ i świetną lokalizację idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł113,27 m² 25 152,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

English below Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w inwestycji Noble Residence w Krakowie. Lokalizacja: budynek mieści się przy ul. Smoleńsk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 188 zł49,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 276 730 zł79,30 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Morestate Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Domagały. Podstawowe informacje Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł54 m² 15 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne - 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Ruczaj, ul. Piltza N20 Nieruchomości prezentuje atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe, położone w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł3 100 m² 204,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-usługowa W brzozówce koło tarnowa - ok.7KM DO ŚCISŁEGO CENTRUM MIASTA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-usługową o powierzchni 0,31ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł100 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom z rynku wtórnego, położony w miejscowości Śledziejowice koło Krakowa i Wieliczki. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,50 m² 12 991,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 61,5 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Saskiej w Krakowie. * idealnie skomunikowane * dla rodziny lub na inwestycję *.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł1 250 m² 2 640 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu usługowo-handlowego o całkowitej powierzchni 1250 m 2 do sprzedaży,znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,70 m² 20 871,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie przy Zalewie Bagry - gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu od zaraz. Jeśli szukasz kompaktowego mieszkania w wysokim standardzie, które zapewni komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł95 m² 11 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.95m2 wybudowany na kameralnym osiedlu w gminie Zabierzów w miejscowości Brzezie/Ujazd pod Krakowem. Każdy z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł188 m² 5 585,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom parterowy z antresolą nowa inwestycja na granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej. (Ostatni dom) Rozpoczynamy budowę wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł68,79 m² 18 825,41 zł/m²