dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 024 330 zł124,66 m² 16 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu nową, wyjątkową inwestycję, którą jest kameralne osiedle położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa. To projekt dla osób, które poszukują prywatności, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 470 000 zł101 m² 14 554,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97 m w Krakowie (dzielnica Bieżanów) z ogródkiem - 300 m . Lokalizacja To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

32 480 zł1 120 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 000 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni 1120 m2 zlokalizowana na rybitwach z przeznaczeniem na magazyn lub produkcję z zapleczem socjalnym i parkingiem. Dobry dojazd dla tira i duży.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł149 m² 5 093,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na góry - oaza ciszy i spokoju w sercu Beskidów Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży malowniczo położonej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 928 zł59,23 m² 16 257,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO biura zakup zwolniony Z podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,23 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku w kameralnej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 15 ar położona w Bodzanowie, gmina Biskupice, powiat Wielicki. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze gminnej. Długa na ok. 80 m,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i piwnicą .( English version below) LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Młyńska Boczna w Krakowie, jednej z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł13 500 m² 244,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 1,3 ha - włosań - pod krakowem - południowa strona - 6mu2 - zabudowa bliźniacza lokalizacja: włosań w gminie Mogilany to niewielka miejscowość położona w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł500 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5 arów , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Libertów przy ulicy Południowej, zaledwie 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł76 m² 3 934,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1778M N. Sącz ul. Lwowska, udział wynoszący 2/16 części w kamienicy. Cena: 299 000 zł Na sprzedaż udział wynoszący 2/16 części w II- piętrowej kamienicy i działce o pow. 3,63.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 465 m² 115,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro "szymon Hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej części Jawiszowic przy ul. Spółdzielczej, przeznaczoną pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 960 zł43,06 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera zakup bez prowizji I podatku pcc Proponuję (do zakupu od dewelopera) nowe, ustawne mieszkanie dwupokojowe z balkonem (powierzchnia 43,06 m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł155 m² 6 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Więcej informacji michał   e-mail:   Jeśli szukasz dużego domu w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 856 m² 245,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są 3 działki budowlane o powierzchni 28,56 ar położone w Świniarsku gm. Chełmiec. Płaskie ukształtowanie terenu znacząco ułatwiają proces budowlany.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł171,08 m² 16 658,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż czteropokojowy apartament o pow. 171 m2, z niezagrożonym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 238 m² 509,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę 3 budynków po 8 mieszkań Idealna okazja dla dewelopera! Na sprzedaż działka inwestycyjna o ogromnym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze kameralnego budynku, w którym mieści się jedynie 9 mieszkań - co zapewnia spokój i komfort. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 021 zł39,44 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok. 39,44 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł721 m² 274,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane stare bystre | 721 m | mnu2.3 | PODHALE ATRAKCYJNA OFERTA Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Stare Bystre, w gminie Czarny Dunajec, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie segment w zabudowie trojakiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł47,48 m² 14 995,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Cena: 712.000 zł Powierzchnia: 47,48 m Piętro: 2/4 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Forma własności: pełna własność z KW Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł371,43 m² 3 971,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu mieszkalnego. Dom o powierzchni 371,43 m2 wraz z działką o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł2 569 m² 720,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę, położona w miejscowości Morawica, gm. Liszki. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2569 m2, w skład której wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka 20,3 m2 znajdująca się przy ul. Kiełkowskiego w Krakowie - dzielnica Zabłocie. Eng below Tylko u mnie, nie szukaj dalej! - Świetna lokalizacja - Bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Wysowej-Zdroju idealna pod inwestycję! Szukasz wyjątkowej działki w malowniczej okolicy? Na sprzedaż grunt o powierzchni 0,23 ha, położony w miejscowości Wysowa-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w kompleksie Salwator Tower na Bronowicach. Lokalizacja: bronowice to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

86,84 zł/m²76 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 76 m , zlokalizowanego na parterze budynku mieszkalno-usługowego w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

56 808 zł2 183 m² 26,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:45 462 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1980m 2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym o pow. 203m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa, ogrzewana (ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10