dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 956 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 956 ogłoszeń

570 000 zł59,43 m² 9 591,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobczyce - funkcjonalne mieszkanie po remoncie w 2020r. znajduje się w bloku położonym na osiedlu, na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł7 800 m² 139,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka W golkowicach - zaledwie 5 km od dzielnicy krakowa swoszowice. Działka kształtna, budowlana Z dostępem do drogi gminnej. Na sprzedaż działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł123 m² 5 284,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mam ogromną przyjemność prowadzić sprzedaż na wyłączność 2 budynków jednorodzinnych w zabudowie jednorodzinnej, rekreacyjnej, szkieletowej w miejscowości Zembrzyce. Lokalizacja: wieś.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie | Kraków ul. Stachiewicza | 36,6 m Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 549 000 zł (możliwa transakcja wyłącznie gotówkowa) Powierzchnia: 36,6 m Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł53,60 m² 19 962,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w zielonej i spokojnej części Krakowa - Dąbie, przy ul. Bajecznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł900 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Okolice Bochni. Budynek przy głównej ulicy Brzeskiej , 900 m2 handlowo usługowej powierzchni plus magazyn. Działka 36 arów w planie mnu , parking. Doskonały na siedzibę firmy, biura, magazyn ,.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²40 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Jasny, klimatyzowany lokal 40 m w kamienicy z windą english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł27,33 m² 20 819,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Cena: 559 000 zł Miejsce postojowe: 61 000 zł (platforma wyższa zakup obowiązkowy) Powierzchnia: 27,33 m + balkon 3,18 m Piętro: 3 / winda Dostępne od zaraz opis mieszkania Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 26,16 ara, położona w malowniczej i spokojnej części Poręby Żegoty (gmina Alwernia). To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 350 zł64,42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 880 zł55,25 m² 15 472,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,25 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro! Ekspozycja południowa! od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł370 m² 11 081 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 697 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnej posiadłości położonej w malowniczych Jakubowicach, zaledwie 3 km od Proszowic i około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje | 56,80 m | Centrum Krynicy-Zdrój Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 56,80 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł76,54 m² 15 612,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,54m2 znajdujące się na Osiedlu Mozarta na Prądniku Białym. Lokalizacja: osiedle Mozarta to nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 908 zł66,27 m² 13 171,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji posiadam oferty Z ponad 60 inwestycji W całym krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł250 m² 11 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Kraków, bronowice, ul. Czepca Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom położony w sercu Bronowic z działką o powierzchni około 0,0294 ha. Nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł159 m² 7 226,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatni wolny dom! 0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Czajowice, gm. Wielka Wieś nieopodal Ojcowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł4 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Krynica zdrój Do sprzedaży zespół działek budowlanych o łącznej pow. ponad 4000m2 z istniejącym budynkiem hotelowym nadającym się do rozbudowy. Atrakcyjna, kameralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120 m2 położony w podkrakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 486 050 zł271,03 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,3600 ha położoną w miejscowości Ropica Górna, gm. Sękowa, pow. gorlicki, woj. małopolskie. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka zlokalizowana w Tenczynku, gm. Krzeszowice. Widokowa działka mnr1 zabudowa mieszkaniowo-usługowa, asfalt, media Na sprzedaż atrakcyjna działka oznaczona w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 080 zł59,52 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

- miejscowość: nowy Sącz, ul. 1 pułku Strzelców Podhalańskich - Powierzchnia mieszkania: 47,86 mkw - Przynależna piwnica - Miejsca postojowe ogólnie dostępne -mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

75,37 zł/m²1 467,85 m² 110 631 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia dwie kondygnacje w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kraków, os. Krowodrza Górka - ul. Rusznikarska - trzypokojowe z jasną kuchnia, duża loggia, 1 piętro opis mieszkania Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 226 zł62,06 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł85 m² 17 059 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne 2-poziomowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 mkw. położone w budynku, w zabudowie szeregowej, w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Korepty. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 007 090 zł57,66 m² 17 466,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²124,73 m² 1 871 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz wyremontowana powierzchnia biurowa 2 przystanki od Dworca Głównego. Lokal zlokalizowana jest na parterze biurowca z dostępnym indywidualnym wejściem od parkingu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł88,29 m² 9 004,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Fenig Home z przyjemnością prezentuje nowoczesny apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Gaj (gmina Mogilany).

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 145 m² 146,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grajów, gmina wieliczka, działka budowlana O pow. 1145 m 2. Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 348 zł44,15 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w otoczeniu zieleni - Zawada, myślenice | blisko Krakowa Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł58,18 m² 15 984,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,18 m2 (użytkowej 56,55 m2) zlokalizowane przy ul. Totus Tuus (łagiewniki- borek Fałęcki) Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł196 m² 6 632,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

185D Roztoka Wielka ok. 6 km od Krynicy Zdrój!- ekskluzywny dom na sprzedaż, 196m2, działka ok. 14 ar, 7 pokoi, garaż, taras, sauna, balia, basen. Cena: 1 300 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji - ul. Rakowicka. Zamknięte, nowoczesne i monitorowane osiedle. Kilka minut spacerem do centrum miasta. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł36,10 m² 15 096,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Henryka i Karola Czeczów w Krakowie (złocień). To idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

1 948 000 zł124,35 m² 15 665,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań | ok. 124 m | balkony | 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł918 m² 119,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/5 o powierzchni 918 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 545 000 zł252,70 m² 6 113,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom premium 161,77 m powierzchni użytkowej | duża działka | Smart Home | 5 min od Wieliczki Szukasz domu, który daje przestrzeń, prywatność i nowoczesny komfort , a jednocześnie pozwala.