dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ul. Romanowicza 1 w dzielnicy zabłocie. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Pierwsza prezentacja mieszkania możliwa 1 czerwca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 044 m² 95,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 10 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 10 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł128,17 m² 3 815,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w Wilkowie koło Kocmyrzowa. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej i cichej miejscowości Wilków - tylko 17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 088 zł45,60 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu przy. ul. Spacerowej w Kętach Mieszkanie nr 5 o powierzchni 45,60 m termin realizacji: lipiec 2026 Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem w pełni wykończony lokal biurowy o powierzchni 152 m , z prywatnym tarasem i widokiem Wawel, zlokalizowany na 2. piętrze prestiżowej inwestycji Piano przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł650 m² 2 738,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch przestronnych domów wolnostojących, położonych na dużej, 33-arowej działce w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł87 m² 22 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 87m2, położone w zadbanej kamienicy przy ul.Wenecja w Krakowie. Na mieszkanie składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł130 m² 4 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 403 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko z dużym potencjałem 1,5 ha ziemi, dom i budynki gospodarcze | Babica k. Wadowic Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 34 m | Osiedle Wzgórze Ablewicza | Tarnów | Dostępny od zaraz Na wynajem komfortowo, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowany na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja inwestycyjna | cena promocyjna | Brak prowizji kupującego Diamentowe Zacisze - Rząska Lokalizacja: rząska, ul. Półkole - bezpośrednio przy granicy Krakowa Cena mieszkania: 709 999 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek w stanie surowym otwartym w centrum Tarnowa przy ulicy Westerplatte. Budynek o łącznej powierzchni 731 m2, położony w ciągu pawilonów handowo-usługowych. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł117 m² 24 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy, wykończony pod klucz wolnostojący dom z garażem, ogródkiem i tarasem na dachu - oto alternatywa dla osób szukających wygody, ciszy i nowoczesnych rozwiązań, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł650 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Prawdziwa perełka wśród górskich rezydencji- dom klasy premium- stworzona dla najbardziej wymagających. To luksusowa nowoczesna willa z basenem - dla najbardziej wymagających, która zachwyca już.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 900 m² 75,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 19a (1900m2) w m. Gruszów. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach: 35-15m (szerokość) i 90m (długość). Działka płaska, nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł240 m² 4 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

- lokalizacja: florynka (gmina Grybów) - Stan: deweloperski (rozpoczęcie budowy: wrzesień 2019). - powierzchnia: użytkowa ok. 170 m (całkowita po posadzce ok 240 m ). - działka: 10,41 ara.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe o pow. 43,84 m2 usytuowane na parterze w bloku w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Rogoyskiego. Lokal w dobrym stanie technicznym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 603 zł43,33 m² 15 961,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru bez prowizji oraz 2% podatku pcc 2 pok, 43,30m2, 50,64vm2 ogródek, parter, ul. Bunscha, ruczaj, inwestycja: inwestycja składa się z trzech kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł450 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Wyjątkowa oferta, jedyna taka willa na ogromnej, zagospodarowanej działce przy lesie. Oferujemy Państwu do sprzedaży reprezentacyjną willę ,wolnostojącą o powierzchni 450 m2, usytuowaną na 56.

Szczegóły ogłoszenia

189 540 zł15,60 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ciekawą ofertę sprzedaży udziałów W domu /zespół pomieszczeń mieszkalnych/ położonych W brzeziu, gmina zabierzów. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 686 m² 124,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Polance Wielkiej. Działka o pow.1686m2 zlokalizowana jest przy ul.Szczytowej. Teren na którym znajduje się działka objęty jest mpzp Gminy Polanka.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²14 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia ładny lokal usytuowany na I piętrze w kamienicy w centrum Limanowej. Lokal o powierzchni ok 14 m 2 z dużym oknem balkonowym i wspólną łazienką. Na.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²196 m² 18 620 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal dwukondygnacyjny przy ul. Szlak w Krakowie w nowoczesnym budynku z 2017 roku. Świetna lokalizacja w pobliżu Politechniki Krakowskiej w odległości 300.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł38,64 m² 22 748,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w zabytkowej kamienicy | ul. Piłsudskiego | Stare Miasto | Kraków Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,64 m , który świetnie sprawdzi się jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 700 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Dla rodziny marzącej o domu z widokiem na góry, dla inwestora szukającego działki w turystycznym rejonie Gorców lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł8 000 m² 96,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 80 arów, trątnowice, gmina Słomniki cena: 769 000zł. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Trątnowice, która oddalona jest około 23km od centrum Krakowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

936 000 zł72,50 m² 12 910,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania - Czyżyny Dostępne mieszkania w metrażu od 32 do 103m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł5 509 m² 87,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość składającą się z trzech działek budowlanych w miejscowości Czechówka (gmina Siepraw) o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

| mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom położony na terenie gminy Wiśniowa - w doskonałej lokalizacji, zaledwie 40km na południe od Krakowa. Budynek po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł64,13 m² 37,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta Mistrzejowice 64m nieruchomość: proponujemy Państwu do najmu 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,13 m , zlokalizowane na 2. piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 109 zł64,02 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| przedstawiamy nową, atrakcyjną ofertę mieszkania na krakowskim osiedlu Złocień. Przedstawiana oferta to duże, czteropokojowe mieszkanie z wyjątkowym tarasem. Ten lokal mieszkalny usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Wyjątkowy dom w sercu Beskidu Niskiego idealny do zamieszkania lub jako letniskowy azyl Z ogromną przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną ofertę zakupu urokliwego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł420 m² 23 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do sprzedaży kamienicę w obrębie plant w topowej i poszukiwanej lokalizacji Starego Miasta o pow. użytkowej ok 420 m2. Budynek posadowiony na ok 1,5 ar działce. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł56 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m2 w inwestycji Osiedle Avia przy ul. Avia w dzielnicy Czyżyny w Krakowie! Nieruchomość skalda się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 979 zł46,77 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M28 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 46,77m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus balkon i logia W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 64m., położone na zamkniętym osiedlu w Niepołomicach blisko centrum Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 434 zł25,89 m² 19 870 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 530 zł50,95 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 480 m² 878,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działki w Wieliczce przy ulicy Wygoda oraz ulicy Pasternik. Działka położona na skrzyżowaniu dwóch ulic. Wjazd jest od ulicy Pasternik. Działka o powierzchni 14,80.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,41 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wieliczka - ul. Krzyszkowicka - nowa inwestycja - 3 pokoje - parter Z ogródkiem - balkon - miejsce postojowe!oferta bez prowizji! Do zaoferowania mamy mieszkania zlokalizowane w Wieliczce przy.