dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

473 000 zł35 m² 13 514,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa Huta / Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku - 1 pokój + widna kuchnia + piwnica | po remoncie forma Estates oferuje na sprzedaż po generalnym remoncie 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja nj investment ma przyjemność zaprezentować nietuzinkową propozycję kawalerki zlokalizowanej w centrum Libiąża, przy ulicy Urzędniczej 1 - mieszkanie po generalnym remoncie. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 62 m , położony w ścisłym centrum Wadowic przy ul. Plac Kościuszki 4. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Przedstawiamy przestronne i nowoczesne gabinety na II piętrze prestiżowej kamienicy przy zbiegu ulic- brama Pilznieńska / Wałowa w samym centrum Tarnowa. To wyjątkowa oferta dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł230,03 m² 13 911,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty. Dom wolno stojący na osiedlu domów jednorodzinnych w Czyżynach o pow.: 230,03 m 2 , na działce - 665 m 2. Przestronny, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 000 zł73,50 m² 14 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , w kameralnym budynku na Ruczaju. Nasza inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury, spokojnego otoczenia i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 227 m² 113,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 862 w Ryczówku Gm. Klucze Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1227m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ryczówek leżącej na.

Szczegóły ogłoszenia

78,34 zł/m²217 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia 217 metrowy lokal z klimatyzacją przy samych Plantach - 3 minuty spacerem do płyty Rynku Głównego! lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym centrum Starego Miasta - 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 858 zł76,34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł250 m² 3 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom 250m2 z działką inwestycyjną 4000m2 rzozów/skawina. Lokalizacja: bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, wyszczególniony poniżej: autobus miejski przystanek 2 minuty spacerem ( linie.

Szczegóły ogłoszenia

6,41 zł/m²156 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tanów, ul.Lwowska - WałowaDO WYNAJECIA PODDASZE LOFTOWE w kamienicy zabytkowej w której OBECNIE PPROWADZONA JEST DZIAŁALNOŚĆ LEKARSKA Do wynajęcia przestrzeń lokalowa w stylu loftowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pok mieszkanie- kraków, ul. Wybickiego 44a Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Wybickiego 44a. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bronowice - ul. Krzywy Zaułek 49m2 /2 pokoje Do remontu we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł43,94 m² 16 590,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak pcc i prowizji - Mieszkania gotowe do odbioru. Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Moderno Łobzów zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 15 arów zlokalizowana w miejscowości Modlnica gm. Wielka Wieś. Działka płaska, położona w I linii zabudowy od ulicy Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł34 m² 21 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stare miasto / komfortowe studio / gotowe do zamieszkania Do sprzedaży mieszkanie typu studio znajdujące się w atrakcyjnej o poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną w Andrychowie przy ul. Wyzwolenia. Szczegóły oferty: powierzchnia działki: 0,1757 ha Teren daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

951 450 zł63,43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,43m z dwoma balkonami, znajdujące się w przy ul. Łepkowskiego na Prądniku Czerwonym. Trójstronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 844 m² 189,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Krzyszkowice, w gminie Myślenice, o powierzchni 18,44 a. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 600 m² 88,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Masz dostęp do czegoś wyjątkowego tylko u nas. Na sprzedaż działka o powierzchni 0,2568 ha położona w Gorlice (sokół), w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł28 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- rezerwacja - Nowoczesne mieszkanie powierzchni 28 m2 Umeblowane i wyposażone w pralkę, lodówkę i zmywarkę Mieszkanie po remoncie kapitalnym Wynajem od zaraz Dodatkowo niewielkie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sulechów gm. Kocmyrzów-Luborzyca o pow. 8 arów. Działka lekko nachylona, w I linii zabudowy, w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Grzybek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na ul. Kordiana. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Opis mieszkania: - 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

24,17 zł/m²120 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-magazynowa - Kraków, rybitwy We speak English / Розмовляю Українською Do wynajęcia funkcjonalna przestrzeń magazynowo-biurowa położona pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 000 zł70,44 m² 17 816,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, przestronny apartament 4-pokojowy - ul. Kazimierza Siemienowicza, kraków Podgórze 70,44 m | 2. piętro | balkon | gabinet | miejsce postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

44,84 zł/m²310 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - ul. Smoleńsk, kraków Oferuję do wynajęcia przestronny lokal biurowy zlokalizowany w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy po generalnym remoncie. Sam lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł31,91 m² 24 976,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż przestronne wykończone mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 31,91 m2 na poddaszu przy ul. Felicjanek 17 w Krakowie na Starym Mieście. Idealne pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia Komfortowe mieszkanie o pow. 53,53m2 2 pok. na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie.Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 695 zł29 m² 92,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio w wysokim standardzie z klimatyzacją i balkonem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 013 m² 79,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 50 arów - Klimontów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 50 arów, położoną w miejscowości Klimontów. Nieruchomość posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł56,50 m² 16 106,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament wykończony w wysokim standardzie Prądnik czerwony! Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m , wykończone w najwyższym standardzie, oferujące komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł16 600 m² 20,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeśli chcesz zamieszkać w przepięknym, cichym, otoczonym łąkami i lasami zakątku.to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Cena ara tej pięknej nieruchomości to tylko 2000 zł. Ekologiczny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 36,60 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się na 3 piętrze naszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane dąbrowa tarnowska- ulica armii krajowej! nowa, niższa cena! Atrakcyjna lokalizacja! Doskonała inwestycja w dynamicznie rozwijającej się części miasta Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł60 m² 15 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie 60 m + garaż | Krowodrza | ul. Wrocławska Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

66,94 zł/m²291,15 m² 19 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa 291,15 m2 z parkingiem. Prezentuję do wynajęcia funkcjonalną i w pełni wyposażoną powierzchnię biurową o metrażu 291,15 m2, zlokalizowaną na 1.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie 32m2 na parterze w wieżowcu na ul. Spadzistej Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki z wc Czynsz ok. 600 zł (który zawiera:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 764 zł57,09 m² 18 528 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł192,44 m² 8 309,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi, cichawa, gm. Gdów Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż jodłówka wałki Cicha i spokojna okolica | Blisko Tarnowa | Atrakcyjna cena Na sprzedaż oferujemy działki budowlane położone w miejscowości Jodłówka Wałki,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij