dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 9. piętrze w budynku z windą, w samym sercu Krakowa. To idealna propozycja dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 29 m , położona na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Parkowej w Tarnowie. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 094 400 zł112 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających - apartament zajmujący całe piętro nowo dobudowanej kondygnacji w zabytkowej kamienicy. Połączenie historii z nowoczesnym komfortem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł109 869 m² 9,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości niezabudowane nr: 712/1, 712/2, 712/3 712/4, 713/1, 713/2, 713/3, 713/4, 714, 715, 716/3, 716/4, 717/7, 717/9, 722/11, 722/12, 722/14, 722/5, 724/4, 724/5, 724/6, 724/7, 724/8, 729, 730/1,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł13 100 m² 28,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna Szukasz idealnego miejsca na inwestycję z potencjałem lub oazy spokoju w malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne i widne mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na drugim piętrze kamienicy, mieszczącej się na Placu Kazimierza Wielkiego w Tarnowie. Mieszkanie nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę apartamentu o powierzchni 110 m zlokalizowanego przy ul. Ludwinowskiej w sąsiedztwie Wisły w Krakowie. Lokalizacja Apartamenty Ludwinów.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108,20 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł67 m² 71,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, nowe przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 przy ul. Bolesława Czerwińskiego na Azorach. Mieszkanie zostanie dodatkowo doposażone w stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 073 638 zł62,06 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 337 m² 126,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana izdebnik 2 337 m grunt pod dom jednorodzinny / inwestycję blisko krakowa niedroga działka budowlana Z potencjałem idealna pod dom W otoczeniu natury Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 42 m | ul. Walerego Sławka 9 | duża loggia | nowe osiedle | Bonarka | dostępne od Maja Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

812 000 zł1 144 m² 709,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki zlokalizowanej w miejscowości Szlembark (woj. małopolskie, pow. nowotarski), położonej nad Jeziorem Czorsztyńskim, z której rozpościera się przepiękny, panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|R| Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ulicy Sarego w prestiżowej inwestycji Sarego Rezydencja na krakowskim Starym Mieście. Lokalizacja: sarego Rezydencja to.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,80 m² 11 658,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 42,8 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku, w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum. Lokal wolny od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł192 m² 3 380,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Zadbany dom Z pięknym ogrodem - wola łużańska To idealna oferta dla rodzin szukających przestrzeni na wsi, dla osób pragnących otoczenia natury i prywatności, ale także dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Brzesku przy ul. Brzezowieckiej. Nieruchomość objęta jest decyzją o warunkach zabudowy umożliwiającą realizację zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 895 zł57,40 m² 21 600,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji położonej w samym sercu Zabłocia, przy Wiśle i bulwarach spacerowych. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Royal Space ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni 45 m2 przy ul. Myśliwskiej na Podgórzu. Lokalizacja Myśliwska 66 to adres we wschodniej części Podgórza, pod którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł115 m² 8 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu pod Krakowem, położonego w malowniczej okolicy. Dom jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal handlowo-usługowy, 100m2 parter zlokalizowane przy ul. Wimmera w wyjątkowej inwestycji. Na inwestycji zamontowana pompa ciepła, która wpływa na koszty energii elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 50 m , zlokalizowany na parterze budynku w ścisłym centrum Chrzanowa przy Alei Henryka. Nieruchomość doskonale sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 800 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bodziony Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną w miejscowości Barcice Górne, ul. Kliny, gmina Stary Sącz, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł940 m² 234,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana wraz z dodatkowymi działkami rolnymi i leśnymi, położonymi w tej samej miejscowości- sprzedawane wyłącznie jako całość. Lokalizacja: orawka (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 000 zł73 m² 13 534,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | Prądnik Biały | bez prowizji i bez pcc Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż sam metraż? To propozycja dla osób, które chcą mieć funkcjonalne 4 pokoje, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł76,74 m² 67,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z dwiema sypialniami zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, w sąsiedztwie Rynku Głównego. Mieszkanie pomimo lokalizacji w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł286 m² 10 139,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Mint Property prezentuje na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 361 m2 (użytkowa 286 m2) z dużym ogrodem, powierzchnia działki 31 arów. Dom podzielony na dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł42 m² 21 309,52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie na Kazimierzu w bliskiej odległości Starego Miasta. Mieszkanie o powierzchni 42m2 typu studio, składa się z aneksu kuchennego ( meble.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 300 m² 66,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana 13 arów Łukanowice, gm. Wojnicz Oferuję do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 13 arów, położoną w spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,50 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowez tarasem przy ul. Bagrowa 23a na Płaszowie. Mieszkanie ulokowane na 2.piętrze w 4-piętrowym bloku z windą na nowoczesnym osiedlu, które słynie ze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 395 m² 164,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 33 ary, położona w Grajowie - atrakcyjnej lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną, z szybkim dojazdem do Wieliczki i Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WYJĄTKOWA OFERTA W UNIKATOWEJ KAMIENICY DWUPOKOJOWE Z ANEKSEM KUCHENNYM W DZIELNICY STARE MIASTO - UL. Stefana batorego metraż 41 M2 - tereny zielone oraz park.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł60 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z osobną jasną kuchnią, po generalnym remoncie. Mieszkanie gustownie wykończone, umeblowane i wyposażone. Pomieszczenia przestronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

52,97 zł/m²66,08 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł3 571 m² 2 800,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny o powierzchni 35,71 a położony przy przy ul. Pokoju w Krakowie (rejon centrum handlowego M1). Kształt trapezu o szer. ok. 76 m i głębokości od 63 m do 29.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł6 317 m² 775,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa z bezpośrednim wjazdem z ul. Igołomskiej Z tego 30 ar jest objęte mpzp U.3 , reszta R (36x87x33m) Działka na terenie obszaru objętego MPZP " Ruszcza ".

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 464 m² 58,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowlane widokowe w Gosprzydowej , 1g od Krakowa Marzy ci się domek w pięknej zielonej, cichej okolicy z ładnym widokiem? Dom na zgłoszenie lub do całorocznego zamieszkania - obie opcje.