dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

44,96 zł/m²144,56 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Kraków Prądnik Biały okolice ul. Opolskiej/pachońskiego przestronny lokal usługowo-biurowy Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 144,56m , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł80 m² 6 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Spokój, który pokochasz Apartamenty Zgłobice to kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej okolicy blisko Tarnowa. Tylko cztery nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej gwarantują Ci.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działki rekreacyjne w Gorlicach przy ul. Zielonej Lokalizacja: gorlice, ul. Zielona Powierzchnie działek: od 845 m do 976 m Uzbrojenie: sieć energetyczna, gazowa, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł133,40 m² 51,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Domy wolnostojące stan surowy otwarty za cenę 689 tys, stan deweloperski 889 tys bliźniaki stan surowy otwarty za cenę 789 tys, stan deweloperski 989 tys (połowa bliźniaka) link do spaceru 360 :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy , tylko u nas.! Mamy do sprzedaży mieszkanie w centrum Krakowa, na 2 piętrze i w budynku w windą. Na powierzchni około 40 m2 mamy sypialnię , duży i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków - Grzegórzki, rondo Mogilskie, ul. Cystersów Mieszkanie dla singla lub dla pary na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Cystersów Mieszkanie na wynajem o powierzchni 29 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domu parterowego z użytkowym poddaszem o powierzchni 240 m2 na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 8 ar w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł6 900 m² 86,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji Na sprzedaż obszerna nieruchomość gruntowa o powierzchni 6900 m (69 arów), położona w miejscowości Czułówek przy ul. Rekreacyjnej 39 (czułówek 279), w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowy apartament na Salwatorze - Apartamenty Kościuszki english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje czteropokojowy apartament w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł76 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mint Property ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Krakowie przy ul. Henryka i Karola Czeczów o powierzchni 76 m , położone na trzecim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł57 m² 19 912 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 2-poziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw. położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. św. Kingi. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 35 m położone zaledwie 2 minuty spacerem od rynku w Lipnicy Murowanej. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 710 m² 86,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę z wydanymi warunkami zabudowy o pow. 3710 m2 w Płazie, ul. Podgórze. Warunki Zabudowy wydane na dwa budynki, po jednym na działkę - szczegółowych.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł18 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:32 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Garaż na sprzedaż - świetna lokalizacja, kraków | Prądnik Czerwony Na sprzedaż funkcjonalny garaż w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 955 m² 94,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż niezwykłą działkę budowlaną w miejscowości Barcice Górne, gmina Stary Sącz, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 312 zł75,17 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa w sercu starej części Nowej Huty niecały kilometr od Placu Centralnego. Czteropiętrowy budynek zrealizowany od podstaw i nawiązujący architekturą do otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 720 zł66,44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup Z rynku pierwotnego, brak podatku pcc. Na sprzedaż prezentuję mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej na prądnik czerwony. Inwestycja jest oddana do użytku. Mieszkanie ma 66,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł128 m² 17 560,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament o powierzchni łącznej 128 m położony na pograniczu Krowodrzy i Woli Justowskiej. Lokalizacja Hamernia jest idealną lokalizacją,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 30 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 994 zł65,62 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł89,38 m² 11 300,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję, a dokładniej budowane w wysokim standardzie 4 pokojowe domy z 2026 roku w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł37,20 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,2 m2, położone na parterze kameralnego budynku przy ul. 3-go Maja w Żabnie. Układ: - salon + drugi pokój - osobna kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Do mieszkania miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł217 m² 78,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 5-pok. - 217m2 apartament z klimatyzacją przy samych Plantach - 3 minuty spacerem do płyty Rynku Głównego! lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym centrum Starego Miasta - 3.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 100 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 31 ar w miejscowości Cichawka koło Łapanowa. Działka z panoramicznym widokiem na okolicę i góry. Działka doskonale nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 191 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sufczyn, gm. Dębno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Sufczynie w centralnej części miejscowości, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 130 zł57,94 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,94 m w stanie deweloperskim, zlokalizowane w inwestycji Wielkie Piaski w Podgórzu Duchackim. Do mieszkania przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,90 m² 15 892,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kraków- mieszkanie w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40,90 m2, zlokalizowane przy ul. Skorupki w zadbanej kamienicy z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł269 m² 1 561,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:539 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący W miejscowości minoga. Cena do negocjacji! co sprzedajemy? Drewniany dom z 1901r. do generalnego remontu o powierzchni użytkowej 124m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo ładne i dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie. Składa się ono z: -3 pokoi, -otwartej kuchni, -łazienki, -przedpokoju, -garderoby. Mieszkanie posiada bardzo duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Węglówka, w powiecie myślenickim. To miejsce, w którym codzienność naprawdę może nabrać spokojniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mint Property ma przyjemność zaproponować Państwo trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pigonia, dzielnica Prądnik Biały w Krakowie na sprzedaż.Mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje sie na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 300 m² 292,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowoczesną , działającą myjnię samochodową, usytuowaną przy głównej drodze do miejscowości Kłaj. Bardzo dobra lokalizacja, blisko wyjazd na autostradę A4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni ok. 48 m , zlokalizowanego na jednym z najnowocześniejszych i najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

0,26 zł/m²47 930 m² 12 657 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie. przy ul. Rudy Młyny i Przemysłowej (nr działek.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł2 342 m² 379,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży: działkę budowlaną nr 297/2 o pow. 23,42 ar. Lokalizacja: nowy Sącz ul. Ruczaj. Nieruchomość niezabudowana. Posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego: 5 mn (55).

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł240 m² 5 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o własnym miejscu w górach, które możesz wykorzystać zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycję? Tylko w Homfi dom który spełni twoje oczekiwania! Przynoszący cały.