dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 919 ogłoszeń

695 000 zł39,28 m² 17 693,48 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słonecznie, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bratysławskiej - apartamentowiec "dom Wschodzącego Słońca" Mieszkanie o wymiarach 39,28m2 położone na 4 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 524 zł80,92 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł150 m² 9 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Zakopanem, przy ul. Hrube Wyżne, w spokojnej części miasta. Budynek wzniesiony z drewnianych płazów, posadowiony na podmurówce,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł8 600 m² 34,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa o powierzchni 86 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co czyni ją atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł1 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do wynajmu nowoczesnej hali stalowej zlokalizowanej na ul. Pana Tadeusza do celów magazynowych. Dostępne powierzchnie zaczynają się od 300 m , w cenie 33 zł netto za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł257 m² 1 202,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 257 m , położony w miejscowości Jasień, gmina Brzesko, woj. małopolskie. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 330 000 zł18 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,85 ha w miejscowości Jabłonka (gm. Jabłonka) leżąca pomiędzy miejscowościami Piekielnik i Jabłonka. Działka oznaczona w studium.

Szczegóły ogłoszenia

703 395 zł52,32 m² 13 444,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc. Oferowane mieszkanie o powierzchni 52,32 m składa się z 2 pokoi. Wnętrza są jasne i przestronne, ekspozycja wschodnia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widokowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym, wola Justowska - inwestycja Emaus Garden [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

849 950 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

332 500 zł1 075 m² 309,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana w mpzp jako mn, położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł128 m² 7 492,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowa kameralna inwestycja W naramie, nieopodal krakowa. Projekt domu W trzcinnikach. Prezentuje na sprzedaż ofertę dwóch domów jednorodzinnych, wolnostojących wybudowanych przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 800 zł92,98 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji! zakup bez prowizji I pcc, możliwy korzystny harmonogram wpłat - 20/80% Możliwość wykończenia pod klucz! W sprzedaży dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

13 401 zł446,70 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Powierzchnia magazynowo- usługowa do wynajęcia, powierzchnia 446,70 m2, duży parking, dojazd dla tir, świetna lokalizacja - Kraków - Czyżyny -łęg. Szczegółowy opis/ parametry techniczne powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,50 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie na wynajem funkcjonalne, w pełni umeblowane zlokalizowane przy ul. Łobzowskiej 22 w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro o pow. 187 m2 przy ul. Stoczniowców w kameralnym budynku z dużym bezpłatnym parkingiem. Lokal dostępny od zaraz! Bez prowizji. - 187 m2 (w tym 80 m2 pokój open space, 2.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesne lokale do wynajęcia Brzesko, ul. Piłsudskiego Na wynajem oferujemy nowoczesne, przestronne lokale użytkowe w nowo wybudowanym biurowcu zlokalizowanym przy ul. Piłsudskiego w Brzesku.

Szczegóły ogłoszenia

829 999 zł37,20 m² 22 311,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Siewnej 2a, na rogu Alei 29 Listopada. Nieruchomość została wykończona z wykorzystaniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-rekreacyjna w gminie Czchów Na sprzedaż oferujemy działkę rolno-rekreacyjną o powierzchni 8623 m2, położoną w malowniczej miejscowości Piaski-Drużków w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka widokowa - Wysiołek Luborzycki Pomoc w skutecznym załatwieniu kredytu Kontakt:   Działka położona na wzniesieniu. Posiada fantastyczny widok. Od drogi nachylona a w dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł380 m² 1 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Na sprzedaż jedyne takie gospodarstwo rolne na Podhalu! To oferta która nie zdarza się często - w okolicy trudno znaleźć działki o takiej wielkości i potencjale. Ziemia ta daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 261 m² 256,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| mamy przyjemność zaproponować Państwu, jedną z nielicznych, możliwych do zabudowania działek w pobliżu Rynku w Jordanowie. Działka bezpośrednio przylega do ulicy Mickiewicza. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 €297 m² 7 070,71 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Leach & Lang Property Consultants prezentuje nietuzinkową willę o pow. ok. 297,53 m2 zlokalizowaną na działce o powierzchni 1788 m2 w prestiżowej i spokojnej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł36,90 m² 18 672,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Nieruchomość położona na Starym Podgórzu blisko pijalni wody Mateczne, w budynku czterokondygnacyjnym , sprzedaż lokalu w stanie developerskim. Części wspólne wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 462 m² 487,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam do sprzedania duża działka rolna z przepięknym widokiem na góry oraz panoramę Zakopanego i okolic dojazd do działki drogą asfaltową gminną oznaczenie działki to pastwiska klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż Brzesko, ul. Sikorskiego Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni umeblowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 102 m, położony w Brzesku przy ul. Sikorskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 200 zł46 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 025 zł64,25 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 64,25 m2 w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie i przemyślanym rozkładzie mieszkań. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 963 zł58,28 m² 16 299,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 58,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł197 m² 3 020,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom Z lokalem usługowym tarnów mościce spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w urokliwej i cichej dzielnicy Tarnowa Mościcach, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł130,97 m² 15 156,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:857 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z garażem o powierzchni użytkowej 130,97 m (mieszkalna 105,06 m ), zlokalizowany w Wieliczce na cichym osiedlu Ogrodowym przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł39,87 m² 24 454,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż luksusowy apartament z ogródkiem ul. Masarska, kraków (kazimierz) Cena mieszkania 975000 pln Czynsz administracyjny ok. 630 pln Miejsce postojowe w garażu podziemnym (opcjonalnie):.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł53,64 m² 18 549,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy Apartament z Widokiem na Giewont w Kościelisku Oferujemy na sprzedaż lub na wynajem długoterminowy przestronny, dwupoziomowy apartament z widokiem na Giewont, usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Pół hektara produkcyjno-usługowa. Plan zagospodarowania dla zabudowy 70%, wysokie składowanie do 15m. Możliwość budowy - obiektów przemysłu , zakładów produkcyjnych i usługowych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 34 ar położona w cichej okolicy, przy lesie, z malowniczym widokiem na góry. Działka znajduje się w miejscowości Winiary, oddalona jedynie 5 km od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na Podgórzu. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 64 m2, na co składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

559 990 zł49,12 m² 11 400,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,66 m² 15 405,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokojowe kompaktowe mieszkanie rejon os. Oficerskiego Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w rejonie os. Oficerskiego. Mieszkanie o powierzchni 44,66m2 jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł37,50 m² 21 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikatowy Business Unit 37,5 m | Soho Residence, kraków Nie szukaj lokalu - zainwestuj w adres, który pracuje na Ciebie. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w standardzie High-End,.

Szczegóły ogłoszenia

1 163 000 zł63 m² 18 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1874

Do sprzedania lokal mieszkalny podzielony na 3 odrębne jednostki, aktualnie wynajmowane w systemie krótkoterminowym. Każde z mieszkań posiada łazienkę oraz miejsce na aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

681 500 zł2 350 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Golkowice / Wieliczka Jeśli szukasz nieruchomości o rosnącej wartości, ta oferta jest dla Ciebie! Położona w Golkowicach.