dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

1 790 000 zł300 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 1998 roku, położony w samym sercu Czarnej Góry jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych na Podhalu. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł7 100 m² 11,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 71 ar położona w miejscowości Stara Wieś, gmina Limanowa, powiat limanowski. Działka lekko nachylona w kierunku wschodnim, o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 747 721 zł99,87 m² 17 499,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, położone przy ul. Klimeckiego w Krakowie, na terenie cenionej inwestycji Lokum Salsa, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł2 699 m² 314,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,2699 ha, położona w Myślenicach, w rejonie Chełmu. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 423 zł38,52 m² 19 740,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł7 370 m² 227,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszotary, gm. Świątniki Górne - działka 0,7370 Ha, w całości budowlana. Nieruchomość znajduje się na południowym, lekko nachylonym stoku, dzięki czemu jest doskonale nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł70 m² 5 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie około 10 km od Tarnowa. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: działka budowlana o powierzchni 512 mkw w miejscowości Chrzanów przy ul. Mydlanej. Nieruchomość usytuowana jest ok 2,5 km od autostrady A4 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Widokowa działka w Piotrkowicach 33 ary -działka rolna Działka zlokalizowana na szczycie wzgórza na granicy z miejscowością Łowczówek Działka rolna z możliwością zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł49,10 m² 14 032,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,1 m przy ulicy Sanockiej w Krakowie - Wola Duchacka Oferta na wyłączność. We speak English. If you're interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

1 719 000 zł81,90 m² 20 989,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1864

Mieszkanie 4-pokojowe | 81,90 m | taras 15 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie w stanie do remontu o powierzchni użytkowej 81,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 000 zł3 577,94 m² 7 825,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

!oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Do sprzedania kompleks dwóch budynków - budynek administracyjno-biurowy wraz z halą magazynowo-produkcyjną w miejscowości Węgrzce gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną przestrzeń biurową zlokalizowaną w nowoczesnym biurowcu przy ul. Sołtysowskiej. Lokal składa się z: przestronnej recepcji typu open space, 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 254 zł38,09 m² 20 642,01 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 800 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować dużą piękną działkę budowlaną w miejscowości Balice (bliżej do Lasu Zabierzowskiego, burowa - dalej od samolotów). Z działki rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 748 zł63,39 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł10 600 m² 18,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży widokową działkę budowlaną położoną w Buchcicach, 6 km od Tuchowa. Działka ma powierzchnię 1,06 hektara, jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 42,5m.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł99,83 m² 6 761,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

DO sprzedaży parterowy dom wolnostojący W stanie surowym zamkniętym znajdujący się W miejscowości widoma dom Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Pogórska Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości Pogórska Wola. Działka ma kształt prostokąta, jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł14 000 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Wola Więcławska, gm. Michałowice o pow. 1,40 ha (w tym ok. 15 arów części budowlanej). Piękna i ustawna działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł3 400 m² 146,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Winiarach k/dobczyc Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Winiarach, gm. Gdów, powiat wielicki. Działka o powierzchni 3400 m 2 i wymiarach części.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł40 000 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Do sprzedania restauracja z hodowlą pstrąga. Nieruchomość o niezwykłym potencjale. Idealne miejsce na imprezy dla firm i rodzinny wypad za miasto. Restauracja z pełnym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł49,47 m² 8 469,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezczynszowe mieszkanie - 49,47 m2- tarnów- mościce Komfortowe 2 pokoje+ piwnica ok. 5 m2 + garaż ok.21 m2|- gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na kameralnym osiedlu. Budynek z 2005 roku. . Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 160 zł107,20 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m , zlokalizowane w kameralnym, dwupiętrowym budynku w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł745 m² 295,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Łękach o powierzchni 7,45 a. Nieruchomość ma kształt rombu i jest w całości ogrodzona siatką, co stanowi dodatkowy atut pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament o powierzchni 65 m2 w niepowtarzalnej inwestycji Riva Verona przy ul. Madalińskiego na Starych Dębnikach. O inwestycji Rezydencja Riva Verona znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł154 m² 8 831,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

Gotowy do zamieszkania dom w Bolechowicach gm. Zabierzów. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w malowniczych Bolechowicach - nowoczesnego, w pełni wykończonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 715 zł35 m² 15 334,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1.A.0.10 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 1 pokojowe 34,85 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 70 m2 w idealnej lokalizacji przy ul. Brązowniczej w Krakowie. Jest to nowo powstała inwestycja "u.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 151 m² 233,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Harklowa, obejmująca działki ewidencyjne nr 236/7, 237/5 oraz 242/5, które stanowią jedną nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²74,13 m² 2 595 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Rynek 12, piwniczna-Zdrój Powierzchnia najmu: 119,90 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 2561/2 o pow. 606 m2 Cena: 35 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł215,47 m² 10 210,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję mieszkaniową przy ul. Pasiecznej. Projekt obejmuje: 3 domy wolnostojące 2 budynki w zabudowie bliźniaczej 8 funkcjonalnych mieszkań To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry Sprzedam dwie działki budowlane numery działek nr 522 powierzchnia 888 M2 oraz druga mniejsza 581/47 516m2 znajdujące się obok siebie teren płaski w okolicy zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczną kawalerkę o powierzchni 30 m2 w budynku przy ul. Piwnej lokalizacja Ulica Piwna 13 to adres, który mówi sam za siebie. Kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 942 zł40,78 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36,50 m² 73,97 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Łaszkiewicza 4 (w okolicy ul. Mogilskiej) apartament Apartament znajduje się na 7 piętrze, jego metraż liczy 36 m2 na co składają się: - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 650 zł47,73 m² 12 605,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w samym centrum nadchodzących zmian! Nasze mieszkania to idealna inwestycja dla tych, którzy cenią sobie zarówno spokój nowo tworzonej, zielonej dzielnicy, jak i doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł62 m² 21 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 2 tarasy + ogródek | grzegórzki | gotowe do zamieszkania | 61,19 m Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie po remoncie, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł73,60 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: ul. dr. Jana Piltza, kraków - Ruczaj Powierzchnia: 73,6 m Liczba pokoi: 3 Piętro 1 z 5 Stan wykończenia: do zamieszkania Czynsz: 700 zł Ogrzewanie: miejskie Dostępne od: 15 maja.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł226 m² 2 433,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Żabno - atrakcyjna nieruchomość z dwoma budynkami na 14-arowej działce Cena: 550 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Żabno ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł4 254 m² 0,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta skierowana jest do firm poszukujących nowoczesnej i prestiżowej przestrzeni magazynowo-biurowej, realizowanej w modelu partnerskim i dopasowanej do długoterminowych planów rozwoju!.