dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

100 000 zł900 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9 arów położona w miejscowości Stróża, gmina Pcim, woj. małopolskie. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł800 m² 873,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 800 m2 Cena : 699 000 zł Nr ewid.: 1687/14, 1687/8 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22 X 37.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 200 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 1200 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb męcina. Nieruchomość nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

68,92 zł/m²37 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny, wygodny lokal o dużym potencjale, zlokalizowany w rozpoznawalnym pawilonie przy ul. Kazimierza Wielkiego 117, który przez ostatnie prawie 11 lat był siedzibą naszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie przy Al. 29 Listopada lokalizacja Inwestycja Vermelo znajduje się przy Alei 29 Listopada. Świetnie rozwinięta infrastruktura komunikacyjna pozwala na dojazd w każdą część.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²26,70 m² 1 202 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku - Kraków Południe - powierzchnia 26.70 m2 na parterze - powierzchnia 42 m, 44,60 m, 114,80 m, 73, m, 388 m - wysokiej klasy budynek biurowo - usługowy -.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł20 395 m² 421,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka na pograniczu kryspinowa I piekar Działka o powierzchni dwóch hektarów - przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Działka płaska, regularna. Wokół nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: sucha Beskidzka, os. Na Stawach Cena: 399 000 zł Powierzchnia: 48 m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 3-pokoje, osobna jasna kuchnia Mieszkanie znajduje się na drugim pierze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz reprezentacyjny obiekt biurowy o łącznej powierzchni 573 m , położony przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. Nieruchomość idealna pod siedzibę firmy, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 100 m² 60,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju w najpopularniejszej miejscowości turystycznej w Małopolsce? Mamy dla Ciebie nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania. Działka budowlana o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł82,50 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament z 100-metrowym tarasem tuż przy granicy Krakowa eleganckie 3 pokoje w inwestycji Apartamenty Prestige, skawina. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł860 m² 604,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna uzbrojona działka o powierzchni 8,60 ara, zlokalizowana w Krakowie - dzielnica Podgórze -działka położona na terenie mn. Na dzień dzisiejszy wz wydawane bezterminowo.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 250 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z panoramicznym widokiem na góry położoną na terenie miejscowości Tokarnia w odległości zaledwie 45 km od Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł5 200 m² 423 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka budowlana 52 ary w Mogilanach - Konary Jeśli jesteś Inwestorem i szukasz dużej działki z pozwoleniem na budowę 1020m2 pum to ta oferta jest dla Ciebie. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

78,69 zł/m²82,60 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia jasny, klimatyzowany lokal o pow. 82,6m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł48,37 m² 15 898,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł1 000 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja baza wypadowa w sercu Beskidów - Zawoja Podpolice Czy marzysz o miejscu, gdzie granica Twojego ogrodu jest jednocześnie początkiem górskiej przygody? Ta 10-arowa działka w Zawoi to.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł123 m² 23 577,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Morelowa 21 to kameralna inwestycja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa - na Woli Justowskiej. To miejsce, gdzie nowoczesna architektura harmonijnie łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł36 m² 20 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe na II piętrze o powierzchni 36 m2, z bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Składa się z przestronnego pokoju z balkonem, kuchni, sypialenki, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł43,44 m² 21 869,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Z widokiem na giewont | zakopane, ul. Kościelna Są miejsca, które po prostu się ogląda. I są takie, do których chce się wracać. Ten apartament należy do tej drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż | apartament 3-sypialniany z tarasem - gotowy do zamieszkania lub wynajmu| Przedstawiamy bardzo ciekawą inwestycję, apartament w domu - dwu lokalowych - Komfortowy, całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowego apartamentu o powierzchni 83.69 m zlokalizowanego na Podgórzu. O inwestycji Bonarka Living to nowoczesne osiedle, które harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 733 m² 77,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 17,33 ar położoną w Radłowie w otoczeniu domów jednorodzinnych. Parcela w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 30m x 57m.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł84,36 m² 28 330,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

English below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany tuż przy Wiśle - ul. Zamkowa w Krakowie. Podstawowe informacje: - pow. lokalu 84,36 m2 + 13,84 m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł4 000 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krynica zdrój Do sprzedaży zespół działek budowlanych o łącznej pow. ponad 4000m2 z istniejącym budynkiem hotelowym nadającym się do rozbudowy. Atrakcyjna, kameralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 832 zł79,28 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł206,79 m² 2 877,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w stanie surowym otwartym - Pogórska Wola Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Pogórska Wola, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł56,10 m² 12 638,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3 pokoje | Osobna jasna kuchnia | Balkon | Parking za szlabanem Łużycka| 56,10 m | 7 piętro | Dwustronne Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63,42 m² 6 606,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecamy Państwu na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ulicy Teligi w Krakowie. Mieszkanie w stanie do kapitalnego remontu. Okna drewniane. Do.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 620 m² 91,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia nieruchomość położoną w Trzebini, oznaczoną geodezyjnie jako działka ewidencyjna 1470/12.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł3 394 m² 52,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu atrakcyjną i widokową działkę w nachyleniu południowo-zachodnim w miejscowości pcim. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przesrzennego. Wedłóg.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł290,10 m² 8 617,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom Z garażem I pięknym ogrodem dwa niezależne mieszkania | działka 11,56 ar N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący położony w krakowskich Toniach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115,06 m² 8 247,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesny dom w miejscu, gdzie codzienność staje się przyjemnością Narama | 115,06 m | Garaż Ogród 4 sypialnie Szukasz domu, który daje spokój, komfort i przestrzeń dla rodziny? To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł55,14 m² 20 856 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Wykończone 3 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł55 m² 90,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w inwestycji noho lindego 2 nowoczesny apartament o powierzchni 55 m , wykończony w wysokim standardzie, zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł342 m² 9 064,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową o pow. 342m2 w Krakowie. Lokalizacja: działka położona jest w przy al. Pokoju i ul. Rogozińskiego. Nr działki to: 113/12.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²25,94 m² 778 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Pocztowa 2, bobowa Powierzchnia najmu: 25,94 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 779/4 o pow .431 m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która stanowi dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

205 200 zł1 368 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy dwie działki o łącznej powierzchni 1368 m , położone w Oświęcimiu przy ul. Fabrycznej, w atrakcyjnej lokalizacji o charakterze przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 777 zł26,25 m² 14 962,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, doskonale zlokalizowaną - zaledwie 1,5km od Wadowic; obejmującą jednorodzinny dom parterowy z poddaszem do adaptacji o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł550 m² 6 363,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą idealną dla inwestora zlokalizowaną w Skawinie. Na sprzedaż budynek handlowo usługowy przy ul. Ogrody 21 w Skawinie o powierzchni około 550 m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij