dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

5 500 000 zł294,41 m² 18 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Prestiżowa willa miejska W zielonej części krakowa Na sprzedaż wyjątkowa willa miejska klasy Premium, położona w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł59,27 m² 19 402,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Twój apartament z widokiem na Tatry - Kościelisko | 59,27 m | Balkon | Kominek | Parking Balkon, z którego rozpościera się niezwykły widok na Tatry. Cisza i górskie powietrze. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł74 m² 37,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na wynajem oferujemy wyjątkowy, w pełni umeblowany dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Wielka Wieś tuż pod Tarnowem. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł917 m² 310,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 9.17ar Media przy działce, dojazd drogą asfaltową działka na uboczu cicha spokojna okolica ,blisko sklepy szkoły, komunikacja itp. Zapraszam do kontaktu

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł586 m² 3 071,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2 kamienice - 4 mieszkania - 325 pum + 100 m2 garaż pnb prawomocne, przyłączone media 6ar z prawomocnym pozwoleniem na budowę 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych tj. 4 lokale mieszkalne po ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł162,40 m² 7 998,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom o podwyższonym standardzie budowy. Gotowy do odbioru, również z możliwością wykończenia pod klucz na życzenie jako opcja dodatkowa. Miejsce zostało starannie dobrane. Z salonu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł44,40 m² 14 639,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie jest usytuowane na parterze - I kondygnacji nadziemnej budynku, położonego w zielonej okolicy Krakowa - Podgórza przy Alei Dembowskiego. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 44m do 63m. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mistrzejowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta nie brakuje tu szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł106,85 m² 14 225,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, bezczynszowy apartament z garażem 106,85 m , ul. Rogatka, tuż przy Fortach Kleparz. To przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł13 900 m² 28,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - bardzo dobry dostęp komunikacyjny, bezpośrednio z dwóch dróg gminnych; - doprowadzone media; - różne możliwości przeznaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł9 700 m² 55,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Sieprawiu o powierzchni 0,97 ha (97 arów), w tym ok. 22-ary terenu budowlanego. Działka ma bezpośrednie sąsiedztwo lasu jest cicho, zielono i bardzo prywatnie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 400 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 14 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Królówka, gminie Nowy Wiśnicz. Przeznaczenie Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł138,03 m² 7 172,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Smart Property prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 138,03 mkw. (pow. użytkowa 129 mkw.) z ogródkiem. Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,82 m² 14 929,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł75,50 m² 13 232 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na parterze | 75,5 m | ogród 105 m | Prądnik Biały | bez prowizji | bez pcc Szukasz nieruchomości, która łączy komfort domu z wygodą mieszkania? Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu nowoczesny lokal użytkowy w sercu miasta, w doskonale skomunikowanej okolicy ul. Szlak, kraków. Lokalizacja: lokal użytkowy zlokalizowany jest w nowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy przy ul. Małej, kraków. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w parterze budynku mieszkalnego, w rejonie ulicy Zwierzynieckiej, ulicy Felicjanek, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł96,50 m² 25 388,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam Państwu przestronny, elegancki apartament - ul. Zamkowa, kraków. W cenie mieszkania zawiera się piwnica. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem przy ulicy Parkowej o powierzchni 53 m to świeżo wyremontowana przestrzeń, która daje dużą swobodę aranżacji według własnych potrzeb. Lokal jest nieumeblowany, co.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł55 m² 3 436,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 186 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Gwoździec, idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Domek o powierzchni około 55 m przeznaczony jest do remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę jednopokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m2, na III - ostatnim piętrze w apartamentowcu przy ul. Obozowej 34 w Krakowie. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego 53 w Krakowie (ruczaj). Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł36,61 m² 23 217,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Młyny Mogilska by noho | 36,61 m | Balkon | 3. piętro Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,61 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł199,82 m² 3 953,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Promocja wiosenna! :) Przestronny zadbany dom na sprzedaż w miejscowości Czaczów, , gmina Łabowa, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

TA oferta tylko U mnie! Jeśli szukasz dobrze rozplanowanego domu jednorodzinnego do remontu z 4 pokojami, kuchnią z jadalnią, balkonem, i mini ogródkiem w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

153 650 zł1 000 m² 153,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł52,02 m² 5 940,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

DO sprzedania atrakcyjne mieszkanie W centrum olkusza. Mieszkanie ma 52,02 m2 powierzchni użytkowej i składa się z dużego , słonecznego salonu z wyjściem na balkon, drugiego pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł53 m² 10 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesna Stodoła w Paleśnicy - Gotowiec Inwestycyjny z Widokiem! Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub nieruchomości która zarabia od pierwszego dnia? Przedstawiamy unikatowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,60 m , położone na 1. piętrze w bloku zarządzanym przez spółdzielnię Grodzką. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Strzelce Małe | ok. 80 m | działka 24 ary | budynek gospodarczy Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 80 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

209 800 zł6 200 m² 33,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w miejscowości Ołpiny, usytuowana na malowniczym wzniesieniu. Nieruchomość zachwyca pięknymi, otwartymi widokami, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 800 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki). Możliwość zakupu dwóch lub trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł138 m² 11 231,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Brak pcc | oddanie II kwartał 2026 | dostępny dom z większą działką Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:   Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68,10 m² 17 606,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Świeżo wyremontowane mieszkanie z widokiem na Wawel, o powierzchni 68,1 m znajdujące się przy ul. Barskiej w Krakowie. Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! - Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł260 m² 1 419,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 260 m z potencjałem rozbudowy i własnej aranżacji w miejscowości Bucze, gm. Brzesko, pow. Brzeski, woj. Małopolskie Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45,18 m² 14 830 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alternatywa jest idealna dla rodziny, pary jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Piastów/ Mistrzejowice Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł60 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3 pokoje z widokiem Apartamenty Zacisze, oświęcim Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Apartamenty Zacisze przy ul. Szewczyka.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł48 m² 7 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Piastowskiej idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Powierzchnia użytkowa: 48.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Agnieszka Kaczor   Ta oferta TYLKO U MNIE! Jeśli chcesz przeprowadzić remont i zrealizować swój pomysł na własne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł130 m² 21 530,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament Z dwoma tarasami | 130 m | wielicka, kraków I Sauna | Jacuzzi | 2 garderoby | 2 miejsca w garażu | Ostatnie piętro Prezentujemy unikalny, apartament o powierzchni 130.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij