dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 350 zł103,02 m² 6 497,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowej inwestycji zlokalizowanej na obrzeżach miasta tarnów. Oferujemy do sprzedaży dom z garażem i własnym ogrodem w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny| 150 mkw| 4 km od Nowego Sącza - Miejscowość: dąbrowa (gmina Chełmiec) - Powierzchnia domu: 150 mkw - Powierzchnia działki: 11 ar - 7 pokoi - Taras z widokiem na Beskid Niski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 70 m w nowej inwestycji Riva Verona. Lokalizacja Ul. Madalińskiego to idealna lokalizacja dla osób, które nie chcą iść na kompromisy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²29 m² 2 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 29 m2, w Krakowskich Bronowicach okolice giełdy kwiatowej. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową. Lokal składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Olkusz - ul. Sosnowa Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny | gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Olkuszu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 374 m² 276,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mogilany teren o pow. 1374 m2 przybliżone wymiary 30x40 m przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe cena: 380 000 zł Mogilany - teren inwestycyjny z przeznaczeniem usługowo-mieszkaniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł456 m² 6 469,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Rezydencja z ogrodem krajobrazowym | 56 arów | Skała pod Krakowem Niektóre nieruchomości ogląda się na zdjęciach. Inne trzeba po prostu poczuć na miejscu. Ta rezydencja położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł952 m² 51,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną/rekreacyjną o pow. 952 m2 w Balinie , ul. Wyzwolenia. Cena podlega negocjacji. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta najbardziej skierowana dla inwestorów np: wynajem, pensjonat. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, w miejscowości Gródek nad Dunajce (w samym centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 980 224 zł149,76 m² 19 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie (dzielnica Dąbie). To przestrzeń stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 118 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Vestalia Property prezentuje: działkę budowlaną na sprzedaż w Cieślinie (gmina Klucze, okolice Kluczy i Olkusza) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł8 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 82ary z pozwoleniem na budowę budynku produkcyjno - biurowo- usługowo- magazynowego. Projekt hali składa się z trzech segmentów o powierzchni w sumie 4915m2 /możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł12,50 m² 17 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below Do sprzedania miejsce parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym kompleksu Angel Wawel jednej z najbardziej rozpoznawalnych i luksusowych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż stan deweloperski! Brak podatku pcc! Parametry mieszkania Metraż mieszkania: 43,40 m Piętro: parter Ekspozycja: zachodnia Układ: 2 niezależne pokoje + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 846 zł64,17 m² 20 380,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wynajmiemy działkę zlokalizowaną przy ulicy ciepłowniczej w Krakowie położoną pomiędzy pętlą autobusową a ulicą Szafrańską. Jest to teren w pierwszej linii zabudowy utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł7 099 m² 35,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 7 099 m , położonych w miejscowości Groń, gmina Bukowina Tatrzańska, powiat tatrzański. Szczegóły nieruchomości: numery.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł901 m² 1 098,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,01 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 243 900 zł2 738 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 27,38 ara zlokalizowana przy ul. Łużyckiej. Działka w drugiej linii zabudowy, w otoczeniu nowe domy jednorodzinne Działki o numerach 94/70, 94/71,.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł150 m² 4 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowe domy w zabudowie szeregowej w Koszycach Wielkich, ul. Ablewicza z szybkim dojazdem do Tarnowa. Kameralna inwestycja łączy funkcjonalne wnętrza z prywatnymi ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Swoszowice/zbydniowice - budowlana działka o powierzchni 6,28 ar, położona w cichej, spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Gołąba. Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 730 zł36 m² 21 770,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | południowa ekspozycja | smart home Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m z prywatnym ogródkiem 22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne do wynajęcia od teraz eleganckie, funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście, ul. Plac Na Groblach Opis nieruchomości: na wynajem oferowane jest komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy działki pod dzierżawę z aktualnym pozwoleniem na budowę hali biurowo- magazynowej w dwóch wariantach ; pierwszy: dzierżawa z przygotowanym przez właściciela w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł150,87 m² 9 809,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Węgrzce , gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Budynek o nietuzinkowej bryle o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 50 m , zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy w rejonie ul. Franciszkańskiej i Dąbrowskiego. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł8 222 m² 20,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 0,8222 ha, położony w miejscowości Szymbark. Zgodnie z mpzp gminy, działka leży w terenach o symbolu 1.4.RP, czyli terenach rolnych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 637 zł57,07 m² 18 322 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 42 m | ul. Walerego Sławka 9 | duża loggia | nowe osiedle | Bonarka | dostępne od Maja Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 150 zł43,30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

64,92 zł/m²403,47 m² 26 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 724 zł68,78 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł280 m² 5 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 232m2 (pow. całkowita 280m2) położony na działce 97ar w Owieczce gm. Łukowica- około 15km od Nowego Sącza. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 792 zł50,76 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł60,91 m² 8 849,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Połowa domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 60 m z dodatkowym poddaszem 20 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy w Mnikowie pod Krakowem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52 m² 12 865,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

NA sprzedaż! 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Ruczaj, ul. Zachodnia 25 Oferuję na sprzedaż doskonale zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie na krakowskim Ruczaju. To świetna okazja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje, dom o powierzchni 100m2 znajdujący się na działce o numerze 426 która ma powierzchnię 11560m2 ( w większości mn/un) Budynek wzniesiono w latach 60 XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł36,50 m² 23 835,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mintproperty ma przyjemność zaprezentować jednopokojowy, nowy apartament o powierzchni 36,56 m2 znajdujący się przy ul. Grzegórzeckiej w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł77,70 m² 10 617,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brzezie gm. Zabierzów, mieszkanie 3 pokoje, ogródek plus dwa miejsca postojowe zewnętrzne. Opis: mieszkanie 77,7 m2 ( 3 pokoje) na parterze plus ogródek. Mieszkanie umeblowane, znajduje się.