dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 650 000 zł126,11 m² 13 083,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 €2 700 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz nowoczesny magazyn A-klasowy we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł83,38 m² 5 744,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizja 0% bez pcc, możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Dom według projektu indywidualnego o powierzchni użytkowej- 83,38 m2 bez garażu. Do Krakowa dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł48,61 m² 92,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Reprezentacyjne studio / biuro do wynajęcia w sercu krakowskiego Kazimierza wysoki standard, prestiżowa lokalizacja przy Placu Wolnica. Lokal stanowi doskonałą propozycję dla firm, freelancerów.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 637 m² 3 971 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną zlokalizowany w strategicznym miejscu m Tarnowa w bezpośrednim sąsiedztwie dworca pkp oznaczonym w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²182,43 m² 8 209 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 182,43 m2 zlokalizowany na III piętrze w biurowcu klasy B+ przy ulicy Mogilskiej. Budynek w standardzie klasy B+, w pomieszczeniach biurowych wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z planem pod budowę domu seniora. Nieruchomość gotowa do rozpoczęcia budowy. Podpisana umowa z wykonawcą inwestycji. Czas budowy ok. 14 miesięcy. Dysponujemy obszernym operatem.

Szczegóły ogłoszenia

2 775 125 zł222,01 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowo - handlowy na sprzedaż o powierzchni 222m2, zlokalizowany w Krakowie przy pl. Płk. Francesco Nullo w dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł175 m² 37 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować unikalną ofertę sprzedaży apartamentu w Krakowie o pow. 175 m z widokiem na Wawel! lokalizacja Apartament zlokalizowany jest przy Placu na Groblach.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,88 m² 12 509 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji beata   lub biuro:   w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:   Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy państwu do sprzedania Klimatyczne mieszkania na Starym Podgórzu w nowo remontowanej kamienicy z ładną klatką schodową. Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł368 m² 3 505,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Divo nieruchomości oferta sprzedaży. Divo Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu jednorodzinnego o imponującej powierzchni 368 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł417,11 m² 6 470,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom, który oddycha przestrzenią. Willa z duszą na wzgórzu - Mszana Dolna, osiedle Pańskie Są domy, które się buduje. I są takie, które się tworzy z myślą o tym, by zostały na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł200 m² 8 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przestronny dom o powierzchni użytkowej ok 200 m2, w której każdy domownik może mieć swój komfort. To idealne rozwiązanie dla dużej rodziny, która nie chce iść na kompromisy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 750 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-zagrodowa w miejscowości Michałowice gm. Michałowice o pow. około 17,5 ara. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym. około 25 m/67m.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł800 m² 562,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż - działka inwestycyjna w centrum Tarnowa z istniejącą zabudową usługową! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 15,08 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 500 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami : treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł108 m² 9 490,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowoczesny Dom E - Zabierzów - Działka 3,7 ara - Standard premium Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu E na naszym kameralnym, sześcio-domowym osiedlu w Zabierzowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł1 886 m² 322,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Skawinie Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Skawinie o powierzchni 1886 m 2 , w kształcie trapezu o wymiarach od 18x95x28x115 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł106,80 m² 5 524,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 106,8 m2 w Białym Kościele. Lokalizacja łączy idealnie spokój domu na uboczu i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 339 m² 46,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości, na które składają się działki nr 1250/9, 1251/2, 1250/3, 1252/8, 1264/6, 1264/13, 1264/5, 1264/14, 1264/15, 1293/9, 1293/10, 1264/16 o łącznej powierzchni 0,5339 ha położone są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową lub letniskową położona na pograniczu Męciny Wielkiej i uzdrowiska Wapienne. Piękny otwarty widok na okoliczne wzgórza, dogodny dojazd asfaltowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEPOŁOMICACH NIEOPODAL KRAKOWA METRAŻ 57,16 M2 - DWUPOMIESZCZENIOWE MIESZKANIE - UL. Batorego Wybierz swoją wymarzoną przestrzeń - zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł28,77 m² 16 128 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym, nowym osiedlu w północnej części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł1 787 m² 249,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka położona w malowniczej Bochni przy ulicy Birków. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dojazd.