dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

89 000 zł826 m² 107,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 8 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 8 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom W centrum niepołomic - ul. Dębowa świetna lokalizacja - inwestycyjny potencjał Alokum Nieruchomości prezentuje dom na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji - w sercu Niepołomic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł112,64 m² 15 980,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Panorama lake przedsprzedaż nowego etapu Rusza przedsprzedaż kolejnego etapu prestiżowej inwestycji Panorama Lake, położonej w malowniczych Kluszkowcach, tuż nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 618 m² 458,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Michałowice - blisko Krakowa - działka budowlana o powierzchni 26,18 ara z pozwoleniem na budowę 5 domów wolnostojących. Opis nieruchomości Do sprzedania działka, dla której uzyskano.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy, świeżo odremontowany apartament z balkonem, miejscem garażowym i komórką lokatorską w prestiżowym budynku Nowy Świat [na wyłączność] english description below - please.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 754 m² 61,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property z przyjemnością oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 37,54 arów, położoną w miejscowości Rzezawa, w gminie Bochnia. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 13, 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - umowa na czas.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,50 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 46,5 m , położonego w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 42m , składający się z trzech pomieszczeń, położony na ul. Szpitalnej, w okolicy Małego Rynku, rejon Stare Miasto. Lokal po remoncie w 2005 roku, na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na osiedlu Lekarka w Wieliczce - w części miasta z dominującą zabudową wolnostojących domów jednorodzinnych, o stosunkowo luźnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł25,40 m² 31 102,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal usługowy z funkcją turystyczną - Kościelisko, 1,5 km od Polany Szymoszkowej Na wyłączność biura Chata pod Tatrami, prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Goszczyńskiego 1, w dzielnicy Płaszów. Jesteście grupą studentów, tworzycie zgraną paczkę i chcielibyście wspólnie zamieszkać? Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

15,53 zł/m²10 000 m² 155 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint commercial property (mcp) prezentujeofertę wynajmu lokali biurowych w kompleksie biurowym klasy A w krakowskim Podgórzu. Lokalizacja: lokalizacja w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

2 997 646 zł334 m² 8 974,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Luksusowa rezydencja W libertowie | salon O wysokości 7M | Spektakularna architektura | Działka 12 ar | Prywatny wodospad | Gotowy do wprowadzenia | Przeszklone ściany | Wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł47 500 m² 70,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-leśna 4,75 ha Lichwin, gm. Pleśna 259 900 zł Na sprzedaż urokliwa działka rolno-leśna o powierzchni 4,75 ha (47 500 m ) położona w malowniczej miejscowości Lichwin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł87,20 m² 22 477,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - APARTAMENT PRZY PLANTACH DIETLOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 848 m² 403,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa działka przy ul. Juranda idealna pod inwestycję lub rezydencję! Szukasz gruntu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Nowym Sączu? Mamy dla Ciebie ofertę, której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł172,75 m² 7 814,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 172,75m2, pow. użytkowej 137,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wydzierżawienia: działkę usługową o pow. 45 ar Lokalizacja: stary Sącz ul. Wyszyńskiego. Media: prąd. Czynsz dzierżawy do uzgodnienia z właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny, nowy budynek w Nowym Sączu przy ul Dąbrówki. Budynek w trakcie prac budowlanych - dostępny do wynajęcia w IV kwartale 2026 Wynajmij i zaaranżuj zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł28,72 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Krowodrza, ul. Radzikowskiego. Mieszkanie 1-pokojowe - 26,32 m 2 z balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2003 r. Składa się z pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 544 000 zł10 600 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka rolna z możliwością zabudowy w miejscowości Zelków gm. Zabierzów o pow. 1,06 ha. Działka płaska, widokowa, w kształcie prostokąta, o wym: 144.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł520 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta najmu powierzchni biurowej Oferujemy lokal użytkowy biurowy o pow 520 m2 zlokalizowany przy Opolskiej w Krakowie Dzielnica Krowodrza - Kraków) Lokal o powierzchni 520 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o Łącznej powierzchni 20,36 ar położona przy ul. Dożynkowej w Nowym Sączu (osiedle Zabełcze). Teren lekko nachylony na stronę południową (nasłoneczniony), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 804 zł111,27 m² 12 490,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Oferta bezpośrednia od dewelopera Kupujący jest zwolniony z podatku 2% pcc - zakup na rynku pierwotnym Marzysz o większej przestrzeni i spokoju, a jednocześnie chcesz mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 816 zł48,39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone w samym centrum Krakowa, przy ulicy Beliny-Prażmowskiego. Mieszkanie mieści się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł1 155 m² 343,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja Ready-to-Build: chrzanów, ul. Śląska | pnb i Dziennik Budowy Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia prac? Ta oferta eliminuje najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł11 200 m² 48,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę w Obidowej woj. małopolskie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Uchwała Nr V/46/2024 Rady Gminy Nowy Targ z dnia 17.09.2024 r., dla.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,60 m² 13 445,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.6m2 zlokalizowane w dzielnicy Łagiewniki - Borek Fałęcki przy ulicy Kępnej w Krakowie. Lokal po generalnym remoncie: instalacje wod-kan, elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o dużym obszarze 47 ar , w prawie wypłaszczonym terenie Suchej Beskidzkiej. Położona pośród łąk i lasów, tworzy nieregularny kształt o wymiarach około 112m x 36m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany w Brzeszczach przy ulicy Piłsudzkiego 23a. Kupujący nie ponosi prowizji! Możliwość adaptacji na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone w świetnie skomunikowanej części Krakowa - al. 29 Listopada (prądnik Czerwony / okolice Starego Miasta).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Bronowice Małe w Krakowie, przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł155,82 m² 8 150,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

!Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 155,82m2 , pow. użytkowej 144,57m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana 15 ar - Jawornik (bugaj) Przeznaczenie: mn - teren zabudowy jednorodzinnej Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym miejscu, a jednocześnie blisko pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 998 zł37,36 m² 19 191,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, inwestycja gotowa Lokalizacja: -Doskonała infrastruktura: w okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł77,01 m² 17 789,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę trzypokojowego, w pełni wyposażonego i umeblowanego, klimatyzowanego apartamentu znajdującego się w ekskluzywnym budynku.