dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

950 000 zł7 420 m² 128,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o łącznej pow. 74,20 ara (+ udział w drodze o pow. 22,31 ara ) zlokalizowana w miejscowości Klimontów gm. Proszowice. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 410 000 zł21 905 m² 110,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o łącznej pow. 2,1905 ha zlokalizowana w miejscowości Klimontów gm. Proszowice. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 100 m² 119,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Mam na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Zalas. Działka jest w całości budowlana. 31a o wymiarach 21m x 135m. Media są do podłączenia z sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

2 996 000 zł1 288 m² 2 781,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Kamienica w centrum Tarnowa - , mariensztat" Świetna lokalizacja i bardzo atrakcyjna cena kamienicy położonej w centrum Tarnowa. To budynek Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł144 m² 13 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł42,61 m² 16 193,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.61m2 znajdujące się na os. Jagiellońskim na Bieńczycach. Lokalizacja: szybkie połączenie z centrum Kraków - ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł3 538 m² 819,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę zlokalizowaną w Krakowie, rybitwy ul. Rączna. Działka w mpzp - Rybitwy Północ oznaczona jako mn38 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 619 000 zł118,60 m² 13 650,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Wyjątkowa oferta - nowoczesny dom wolnostojący z ogródkiem! Gwarancja prywatności, komfortu i spokojnej atmosfery. Nowa kameralna inwestycja, zlokalizowana przy ul. Dożynkowej. Niezwykłe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł8 300 m² 68,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 83 ar na sprzedaż w miejscowości Niedźwiedza, gmina Dębno. Przeznaczenie Działki ew. nr 169/1 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 000 zł63,09 m² 15 184,66 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament położony w prestiżowej części Krakowa na Zabłociu. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

TA oferta tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować luksusowe ,przestronne mieszkanie położone na 2 piętrze w 2 piętowym bloku z lat 50 tych (cegła) na osiedlu Zielonym w starej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,68 m² 11 419 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do kupna mieszkanie o powierzchni 65,4m , znajdujące się na dziewiątym piętrze w jedenastopiętrowym bloku z windą. Nieruchomość składa się z: - salonu z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 600 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z panoramicznym widokiem na Jezioro Czorsztyńskie, pieniny, tatry. Oferowana nieruchomość położona jest w miejscowości Knurów, w malowniczej części Podhala położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie | Osiedle Urocze | Nowa Huta | Kraków Prezentujemy Państwu na wynajem jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,20 m² 8 641,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zabierzów biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji I podatku pcc - możliwość wykończenia pod klucz Zakup domu + działki na własność, w przypadków kupujących z poza ue, wymagana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł118,60 m² 13 482,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 531 zł72,97 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Teatralne 19 to nowoczesna inwestycja położona w sercu Nowej Huty, łącząca doskonałą lokalizację z komfortem codziennego życia. Budynek został już oddany do użytkowania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł14 300 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1,43 ha, położona w miejscowości Stańkowa, w gminie Łososina Dolna, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 625 zł44,77 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, nowoczesnego mieszkania z balkonem w inwestycji Nowe Branice, położonej w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie przy ul. Szymańskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 601 zł63,71 m² 13 100 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Rząska, ul. Krakowska Do wynajęcia parter domu jednorodzinnego obejmujący 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone na parterze 1 piętrowego domu. Mieszkanie składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Dietla w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze klimatycznej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 678 000 zł103 m² 16 291,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim. Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz po oddaniu inwestycji! zadzwoń I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - ul. Cystersów, kraków. Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dwupokojowego apartamentu o pow. 36 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Inwestycja I lokalizacja Młyny Mogilska - nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 780 zł41,07 m² 14 336,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację!   we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia