dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 936 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 936 ogłoszeń

Rynek pierwotny

580 000 zł49 m² 11 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 920 zł42,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przepiękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 54 ary położona w Krzyszkowicach na wzniesieniu, z którego rozpościera się piękny widok na okoliczne wzniesienia. Stok południowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z wbudowanym garażem parametry podstawowe Adres: krościenko nad Dunajcem ul. Jagielońska 179/5 Powierzchnia całkowita 125m2 powierzchnia użytkowa domu: 92m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł289,50 m² 2 746,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom jednorodzinny w stanie do wykończenia z dużą działką Na sprzedaż oferujemy przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Łętowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53 m² 15 075 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy samym wejściu do Puszczy Niepołomickiej, w miejscu, gdzie natura staje się codziennością, a komfort idzie w parze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,37 m² 7 350,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość Mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 35,37 m znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą w Oświęcimiu. Składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 178 736 zł222,32 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warunki zakupu: zakup lokalu bez podatku pcc 2% Cena: cena lokalu wynosi 2 178 736,00 pln (9.800 zł/m2 netto). Podana kwota jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek vat w wysokości 23%.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł136 m² 4 257,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twoje nowe miejsce W urokliwej radlnej! kupujący zwolniony Z podatku pcc! Oferujemy do sprzedania wyjątkową, nowoczesną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Szpitalnej w Tarnowie. Lokal składa się z: dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 899 m²

Wolnostojący dom usytuowany w cichej i spokojnej miejscowości Głębowice. Budynek usytuowany na 1899 m2 działce częściowo zagospodarowanej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 150 m, zlokalizowany w Myślenicach, przy ul. Ludwika Solskiego, tuż obok Sądu Rejonowego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 840 zł41,49 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie pod inwestycję / dla studentów! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł248 m² 8 669,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż atrakcyjna willa w Libertowie blisko Zakopianki, ale zarazem z dala od ulicznego zgiełku. Zamieszkaj blisko Krakowa, gdzie jest lepsze powietrze. Tylko w naszym Biurze Mam.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł56,43 m² 19 758,99 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

WYJĄTKOWA OFERTA W WYJĄTKOWYM APARTAMENTOWCU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ.

Szczegóły ogłoszenia

541 554 zł34,06 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,06m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -przedpokój -łazienka Sprzedaż bez prowizji i podatku pcc! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 000 zł315 m² 4 746,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 271,7 m2 (powierzchnia podłóg ok. 315 m2) posadowiony na widokowej działce o powierzchni 11,82 ara zlokalizowany we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

66,05 zł/m²215 m² 14 201 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w reprezentacyjnym budynku na Bronowicach. Lokal o powierzchni łącznej 215 m 2 usytuowany na II-piętrze budynku biurowo- usługowego. Na powierzchnię lokalu obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

63,41 zł/m²236,56 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 236,56 m2 - lokal pod gastronomię - ogródek 34,24 m2 - stan deweloperski - parter + piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł5 600 m² 10,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa na sprzedaż Zabłędza, gm. Tuchów - 56 arów Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 5600 m , położona w miejscowości Zabłędza, gmina Tuchów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia studio pl. Kossaka salwator jubilat Z przyjemnością oferujemy studio blisko Starego Miasta Mieszkanie położone jest na 2 piętrze i jest o powierzchni 25 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł99,54 m² 7 736 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym 2-kondygnacyjnym z antresolą. Budynek wolnostojący w trakcie procesu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł65,69 m² 8 677,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pragniesz uwolnić się od rosnących czynszów za mieszkania zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowych apartamentów o powierzchni 65,69 m2 wraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na panoramę Krakowa, pet friendly - Podgórze [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Bochnia- na sprzedaż mikro-kawalerka położona na poddaszu w budynku mieszkalno-usługowym z windą, przy Ul. Brzeźnickiej 55D. Opis nieruchomości: powierzchnia całkowita: 19,17.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 700 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości zaborów gmina szczurowa powiat brzeski o powierzchni 27 ar. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,99 m² 14 342,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków, górka Narodowa - ul. Felińskiego, 3 pokoje, balkon Blok z windą. Jest także garaż. Pętla tramwajowa - około 900 m opis mieszkania Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 370 zł44,88 m² 16 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł131,19 m² 7 614,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kłaj, dom wolnostojący, pow. użytkowa wynosi 118,39m2, działka ok.400m2, 5 pokoi, 2 łazienki, pralnia, 2 miejsca postojowe Dom wybudowany wg. projektu " Dom w malinówkach" firmy Archon. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 783 zł52,20 m² 13 444,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 250 zł37,50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie ul. Zielna, rejon Wieliczka Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,0 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 680 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna | 16,8 ar | mpzp zabudowa jednorodzinna | Limanowa - powierzchnia: 16,8 ar - rodzaj: działka inwestycyjna - przeznaczenie: mpzp zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ok 7 ar, teren rolny.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł72,29 m² 5 325,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72,29 m , położone na jest na 4. piętrze niskiego bloku na Osiedlu Legionów hd w Tarnowie. Funkcjonalny układ obejmuje przestronny salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46,20 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe - Kluczborska. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46,2m2 , znajdujące się na drugim piętrze z pięciu, w zadbanym budynku z 2001 roku. Położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane w bloku przy ul. Do Prochowni w Tarnowie. Mieszkanie przeszło generalny remont i znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł10 000 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni jednego hektara położoną w gminie Jodłownik. Teren w większości oznaczony symbolem mn - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wawelium - Krakowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wygodnego domu typu bliźniak w Wieliczce. Do wynajęcia komfortowy dom w spokojnej części Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 700 m² 83,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka położona w drugiej linii zabudowy we wsi Ponikiew. Nieruchomość składa się z dwóch numerów działek i łącznie tworzy powierzchnię 17 arów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł486,65 m² 5 137,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Szukasz pomysłu na inwestycję i cenisz sobie lokalizację blisko centrum Wadowic? A może chcesz adaptować budynek usługowy na mieszkania? Nieruchomość w terenach mieszkaniowo usługowych.