dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

1 475 000 zł139,55 m² 10 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ l Rynek pierwotny. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6 domów. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu Verde w Czarnochowicach Oferujemy na wynajem mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu Verde w Czarnochowicach. Mieszkanie jest w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł82 m² 20 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Mieszkanie w kamienicy z 1860 roku po rewitalizacji. Samo mieszkanie do remontu. Trzy niezależne wejścia można zrobić też lokal usługowy. Lokal składa się z 4 pokoi i łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

63,79 zł/m²29 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu bardzo dobrze zlokalizowany lokal handlowo usługowy na wynajem. Lokalizacja - Gdów centrum, ul. Krakowska Powierzchnia - 29 m2 Nieruchomość przeznaczona jest pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł3 194 m² 170,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W zachodniej części krakowa dzielnica nowa huta - działka trzecia Z trzech (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (b) i pierwszej (a) działka.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł650 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 6,5 ara położona w Mszanie Dolnej. Działka pochyła, kształtem przypominająca prostokąt o średnich wymiarach 22,5.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł25,40 m² 16 889,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż oferujemy nowoczesną i gotową do wprowadzenia kawalerkę o powierzchni 25,4 m , położoną na 4 piętrze. To idealne mieszkanie dla osób ceniących wysoki standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł5 657 m² 118,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 57 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 309/2 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 5657.

 

 

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament 121,34 m W prestiżowej inwestycji Kraków Wola Justowska Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 121,34 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł136,26 m² 9 173,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesne domy pod Krakowem - Więcławice Dworskie Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów w Więcławicach Dworskich - zaledwie 15 minut od Krakowa! Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

997 150 zł64,75 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75m2 znajdujące się na ul. Raciborskiej na Ruczaju. Lokalizacja: nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Raciborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 657 613 zł148,47 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zakup bez podatku pcc, 0% prowizji Ekskluzywny dom 148,47 m z prywatnym ogrodem 189 m i tarasem | Kraków Bronowice Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy dom , położony w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 745 zł62,85 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł7 280 m² 131,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym - Mników, gm. Liszki | 73a, z czego 35a budowlane | 960 000 zł Poszukujesz atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 944 500 zł343 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy / gastronomiczny Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł300 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny dom na wynajem o powierzchni użytkowej 300 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa na Zwierzyńcu,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł221 m² 4 515,84 zł/m²