dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 936 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 936 ogłoszeń

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,81 m2, położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł155,59 m² 7 519,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Budynki po odbiorach Nowoczesny dom z rynku pierwotnego w zielonej, spokojnej okolicy - idealny dla rodziny. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny (lokal mieszkalny A2) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł920 m² 81,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka uzbrojona w media, idealna pod zabudowę jednorodzinną. Objęta planem. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

017mw N. Sącz os. Sucharskiego, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, 36 m2, VIII p, piwnica. Cena: 1400 zł Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż gotowy dom do zamieszkania o pow. 140 m2 w miejscowości Lipnica Wielka, gm. Jabłonka. Dom położony na działce o pow. 800 m2. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł11 990 m² 79,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna o powierzchni 1,13ha (56 203 m) w Sufczynie bezpośredni wjazd z dk94! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,13 ha (11 300 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 967 zł51,97 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 496 000 zł192 m² 7 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego domu z garażem w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 192 m2 [użytkowa 148 m2], położonego na 4,5 a działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (pół bliźniaka), o pow. całkowitej 130 m2 (pow. użytkowa 95 m2), z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 400 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 24 arów zlokalizowana w miejscowości Michałowice gm. Michałowice. Działka ze spadkiem w kierunku południowo-zachodnim w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł257,40 m² 2 913,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 257,4m2, pow. użytkowej 192,7m2 zlokalizowany w miejscowości Przybysławice , gm. Zielonki. Dom położony na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł60 m² 4 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż udział 1/2 w nieruchomości przy ul. Obozowej w Oświęcimiu. Udział w nieruchomość składa się z lokalu usługowego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Okazja! Na sprzedaż: nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie położone na ostanim pi trze w nowej kameralnej inwestycji składającej się z czterech budynków usytuowanych w Wieliczce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 525 m² 13,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Sieniawa (gm Raba Wyżna) Powierzchnia działki: 4525m2 Nr ewid. działki 1570/48, 1570/7 Brak formalnego dojazdu do działki. Kupujący nie ponosi kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

699 450 zł29,15 m² 23 994,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 29m2 mieszczące się na I piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka budowlano-usługowa w Kocmyrzowie. Działka o powierzchni 6,75 a, w kształcie trapezu o szerokości od ok. 19 m (od strony drogi) i zwężająca się do.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,80 m² 15 045,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Victoria Estate prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie na południu Krakowa przy ul. prof. M. Bobrzyńskiego - Ruczaj Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na I-piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 500 m² 105,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlano - usługową w Brzeżnicy o powierzchni 15 ar. Działka posiada dojazd z drogi powiatowej - asfaltowej. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 577 zł39,09 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

WYJĄTKOWA OFERTA W UNIKATOWEJ KAMIENICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 001 m² 94,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1001 m2 położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb męcina. W sąsiedztwie bardzo luźna zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł209 m² 3 588,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

P iękny dom na dużej działce Polecamy Państwu do sprzedaży dom wybudowany do stanu surowego otwartego w Niepołomicach. Nieruchomość budowana metodą tradycyjną według projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 878 zł52,04 m² 16 754 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł2 446 m² 27,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładna, widokowa działka rolna w miejscowości Racławice gmina Biecz województwo Małopolskie o powierzchnie 2446 m2. Działka prosta w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²765 m² 12 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie Mościcach przy ul. Chemicznej 65/12. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 835 m² 99,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Andrychowie o pow. 38 ar. Teren przeznaczony w miejscowym planie jako mn1- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka położona w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł14 000 m² 21,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo ładna, widokowa działka w Przesławicach (gm. Miechów). Działka o powierzchni 1,4 ha i szerokości około 26 m. Teren pofałdowany, od strony drogi płaski na odcinku.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 750 zł44,50 m² 23 365,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe w wysokim standardzie. Wiślane Tarasy. Lokalizacja osiedla "wiślane tarasy": usytuowanie osiedla pomiędzy ul. Grzegórzecką a Wisłą, w bliskości historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 680 zł36,50 m² 19 772,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 39 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Krowodrza. W pobliżu stacja pkp Łobzów, liczne sklepy,.